320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Evu Vaata postitust
    no tra, olete vaadanud nende raamatute paksust või, ca 1700 lehe külge on lugeda, nädalaajaga nüüd. päevas tubli 240 lehekülge ning sellel ajal veel koolipraktikat ja matemaatika suvetööd teostada.
    Las ma pakun: sulle öeldi eile, et sa pead need selleks kuupäevaks läbi lugema.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Meil lõppesid kooli ajal sellised olukorrad tavaliselt nii, et õpetaja ütles, et lugege vähemalt üks raamatki läbi ja saate oma kolme kätte. Hea kui klassijuhataja kirjandust andis. Nende suhtes, kes raamatud higistades läbi lugesid muidugi mõnusalt ebaaus aga that's life :P
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Las ma pakun: sulle öeldi eile, et sa pead need selleks kuupäevaks läbi lugema.
        kuni 29ndani tundus väga võimalik hinne positiivseks saada, kuristik rukkis ei läinud nii hästi kui ma lootsin ning siis saingi teada.
        niisama targutad siin või otsid materjali artikli jaoks või?
        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

        Kommentaar


          Algselt postitas Evu Vaata postitust
          kuni 29ndani tundus väga võimalik hinne positiivseks saada, kuristik rukkis ei läinud nii hästi kui ma lootsin ning siis saingi teada.
          niisama targutad siin või otsid materjali artikli jaoks või?
          Arvad, et on teema? Õpilastel kästakse kirjandust lugeda? Annan homme põhitoimetusele teada.

          Nii Meistrist (http://www.lasering.ee/index.php?mak...oote_id=21233), Dorianist (http://www.imdb.com/title/tt0037988/) kui ka Karistusest (http://www.imdb.com/title/tt0307734/ või http://www.imdb.com/title/tt0026246/) on muide film. Ma läheks riski peale välja.

          "Kuristik rukkis" on superraamat.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            kuristik rukkis oli tõesti super raamat jah. seda sama ei saa öelda teiste kohta mida lugema pean. vaatasin dorian gray filmi ja sain töö hinde negatiivse, ma enam ei lähe sellise asja peale.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Tšehhovi "Kajakas" on pask, a novellid jube head

              Kommentaar


                Keegi targem ehk teab, millest Balzaci Kolonel Chabert räägib?

                Kommentaar


                  Mis neist kolmest parim raamat lugeda oleks?

                  V.Hugo „Jumalaema kirik Pariisis”
                  W.Scott „Ivanhoe”
                  J.F.Cooper „Nahksuka jutud” üks osa
                  _______________________________

                  Ja nüüd mis nendest variantidest parim variant lugeda oleks?

                  J.W.Goethe “Noore Wertheri kannatused”
                  Fr.Schiller “Röövlid” ja “Wilhelm Tell”
                  M.Shelley “Frankenstein”
                  A.Puškin “Kaukasuse vang”, “Mustlased”, “Padaemand”
                  M.Lermontov “Deemon”, “Maskeraad”
                  Chateaubriand “Atala”, “René”
                  W.Scott “Rob Roy”
                  V.Hugo “Mees, kes naerab”
                  P.Mérimée “Colomba” ja “Carmen”
                  Stendhal “Parma klooster”
                  Ch.Dickens “Oliver Twist”
                  H.de Balzac “Šagräännahk”
                  G.Flaubert “Tundekasvatus”
                  H.Ibsen “Peer Gynt”
                  Zola “Nana”
                  G.B.Shaw “Caesar ja Cleopatra”, “Südamete murdmise maja”
                  M.Maeterlinck “Pimedad”, “Pelléas ja Mélisande”, “Õde Béatrice”
                  O.Wilde “De Profundis”
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    mina soovitaks "Nahksuka juttudest" Hirvekütt (esimene raamat ja parim), või siis "Viimane mohhikaanlane" (pole nii hea, aga siiski kvaliteet)

                    ja alumisest osast olen lugenud näiteks "Oliver Twist"i, ning väga meeldis
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                      mina soovitaks "Nahksuka juttudest" Hirvekütt (esimene raamat ja parim), või siis "Viimane mohhikaanlane" (pole nii hea, aga siiski kvaliteet)

                      ja alumisest osast olen lugenud näiteks "Oliver Twist"i, ning väga meeldis
                      "Hirvekütt" on tegelikult mul isegi loetud, "Ivanhoe"d proovisin kunagi lugeda, aga see oli kole kärnane ja raske lugada siis. Ma olin vist 4. klassis siis. "Oliver Twist" tundub tõesti hea olevat. Tänud soovituse eest. Ehk on siin veel keegi, kes oma lugemiskogemusi jagada soovib? Soovitusi võite julgelt suve lõpuni jagada.
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        Kui sa ei viitsi lugeda, siis sobib Prosper Merimee "Carmen", mingi 80 lehte ainult. Sisu poolest soovitan sama autori "Pärtliööd".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Ja nüüd mis nendest variantidest parim variant lugeda oleks?

                          Stendhal “Parma klooster”
                          Parma klooster on üks vähestest "klassikutest", mis mulle kooliajast meeles on ja meeldis

                          H.de Balzac “Šagräännahk”
                          Ja Šagräännahast hoiaks ma küll eemale. Punnitasin selle omal ajal läbi, aga meenutas küll mingisuguse aine uimas kokku kirjutet kirjatükki. St lugesin ja lugesin aga minu aju läbi ei närinud, mis point oli
                          308

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Markko Vaata postitust
                            Parma klooster on üks vähestest "klassikutest", mis mulle kooliajast meeles on ja meeldis



                            Ja Šagräännahast hoiaks ma küll eemale. Punnitasin selle omal ajal läbi, aga meenutas küll mingisuguse aine uimas kokku kirjutet kirjatükki. St lugesin ja lugesin aga minu aju läbi ei närinud, mis point oli
                            Soovitan: V.Hugo “Mees, kes naerab”

                            Kommentaar


                              "Noore Wertheri kannatused"

                              Kommentaar


                                "Kuritöö ja Karistus" läheb käiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X