Lehekülg 3, kokku 53 EsimeneEsimene 123456713 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 41 kuni 60, kokku 1041
    wiiner
    Külaline

Algupärane

paluks arvamust neilt, kes on lugenud Dostojevski \"Kuritööd ja karistust\".. endale väga meeldis.. hoopis teistmoodi paneb mõtlema
    Üldse Dostojevski on hea.. soovitage, mida talt järgmisena lugeda.

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

Idioot.

Raamat siis, mitte sina

Ja \"Kuritööd ja karistust\" ei meeldinud eriti. Loe Bulgakovit.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

Meeskonnaliige Kasutaja Cerny Petr avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Näiteks \"Idiooti\", mitte küll nii hea kui \"Kuritöö ja karistus\", aga siiski eelistan seda Coelho`dele ja Grisham`idele. Niipalju kui ma üldse juturaamatuid loen.

eduheidik Kasutaja zaz avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Vilde \"Mäeküla Piimamees\"-t küll lugeda ei soovita, endal see pooleli ja ei kujuta ette, kuidas selle läbi lugeda suudan

Kuid lugeda kõlbavad sellised kirjanikud nagu Erle Stanley Gardner või Kender
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Nädalavahetusele oli kaks raamatut käes, Pratceti Härrasrahvas sai läbi, pole ehk nii hea kui eelmine raamat jumalatest, aga täitsa loetav. Teine on Maailm ja Mõnda sarjast muumiate ajaloost ja tehnikast, üllatavalt asjalik, mitte mõni plääplää, muumiad olid Egiptuses. Alati kõlbavad lugeda Christie raamatud, milline keel.
    *Ebatüüpiline eestlane, kes ei viitsi lugeda ei Kenderit, Rakket, Kõusaart ega isegi mitte Kivirähki*

Eesti koondislane Kasutaja vello99 avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Raamatute maitse on mul ikka mõne aastaga väga oluliselt muutunud. Dostojevskit ja Kafkat ei puudutaks enam kümne meetrise kaikagagi. Mida kergem ja lõbusam (loe: iroonilisem) seda parem. Sarnase maitsega inimestele soovitaks Dave Barry\'t, keda Eestis küll peaks raske saada olema. Aga kellel huvi võib lugeda ka tema kolumneid Miami Heraldis.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

Meeskonnaliige Kasutaja Cerny Petr avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

paar aastat tagasi sattus mu kätte raamat nimega Tereaskiiver või Terashaamer või midagi sellist, autorit ka kahjuks ei mäleta. Kunstielamust ei pakkunud, huvi äratas aga küll. Vägagi omapärane teos... Igatahes, kui keegi tunneb ära siis andke teda, oleks vaja uuesti tutvuda, kes lugenud, peaks ära tundma.
    Aitäh

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jun 2003

Originally posted by dreyd

ostsin just ühe jutiga 5 Pottery raamatut, täitsa lahe lugemine.

Mul 4 osa läbi loetud, 5.-ndast 260 lehekülge...edasi nagu ei viitsi eriti.
    Üks mu lemmikuid raamatuid on aga A.Hailey \"Lennujaam\". Ei ole aega praegu sisust jutustada, sest CM-i mängimine pooleli , aga mulle see igatahes väga meeldis.
    It\\\'s always better on holiday...

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Praegu loen Mihhail Bulgakov ja Jelena Bulgakova \"Meistri ja Margarita päevik\". See sisaldab Bulgakovi ja ta naise päevikuid ning kirje (näiteks kurikuulus kiri Stalinile). Järgmisena võtan ette samuti äsja väljaantud Vaapo Vaheri poolt koostatud Bulgakovi jutustuste kogumiku. Jõuludel lugesin ka Jüri Lina \"Varjatud tervisevalem\" - kas teadsite, et sigaretis on 8850 erinevat mürki!
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Hetkel käsil David Icke \"Matrixi lapsed\". Päris hea lugemisvara, soovitan soojalt.

Vabakutseline günekoloog Kasutaja Markko avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2002

Ma loen hetkel \"Sõrmuste isandat\" inglise keeles. Metsikult teine tunne kohe kui eesti keeles
    308

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    May 2003

Originally posted by vandersell

Ja praegu ootab järjekorda Aleksandr Solzenitsõni \"Gulagi arhipelaag\" oma kolme raamatu ja 1500 leheküljega. Eks ma siis annan teada kas jõudsin lõppu ja kuidas oli
    Ma parasjagu teise raamatu lõpus,aegajalt muutub liiga segasex,muidu norm.
    Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

pakuks välja robert sabbag-i raamatu \"snowblind\"
    endal hetkel juba kolmandat või neljandat korda lugemisel. kes on lugenud, see teab, miks.

ehk siis...
    kindlasti teavad kõik filmi \"blow\" ja et see jutustab george jung-i karjäärist narkodiilerina 70ndate alguse usa-s.

\"snowblind\" on mehe nimega zachary swan biograafia. george jung oli tema kõrval poisike.

-m-

lahinguväljal kohtume, raisk!!!

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Julgen soovitada uut \"Olümpiamängude ajalugu 1896-1916\". Ma ei tea, kuidas teistega, aga olin lapsepõlves suur spordiajaloo fänn. Ja nagu selgub, olen veel tänagi. Too olümpia algusaeg oli tõeline spordikangelaste ajastu - Spyros Louis, Jim Thorpe, meie oma Martin Klein oma 11 tundi ja 40 minutit kestnud maadlusmatshiga Stockholmis ja paljud teised-
    Raamat on asja tundev ja ladusalt kirjutatud, mitte lihtsalt tulemuste rida, vaid ka võistluste kirjeldused ja medalivõitjate elulood. Vapustav jõululugemine oli minu jaoks. Vat. Juba ootan nelja järgmist osa samast sarjast ja muidugi (aina rohkem ja rohkem) Ateena olümpiat!
    Our days of bliss I think of them often
    Each black lying kiss each sweet little nail in our coffin

blow Kasutaja Even avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Endal on praegu käsil Inglise ajakirja Match poolt väljaantud raamat The Complete Book Of Football. Raamat on inglisekeelne ja sees on 352 lehekülge. Ise loen praegu riikide osa, kus on sees ka Eesti ja Mart Poomi pilt. Raamat on väljaantud 2003.a. augustis. Sees on palju pilte.Beckham Realis jne. Mõnusad 40 eurot maksis.
    forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

U21 Kasutaja Siim avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Originally posted by mcnamara
    Julgen soovitada uut \"Olümpiamängude ajalugu 1896-1916\".
    Nõustun täiel määral McNamara jutuga. Tegemist on millegi enamaga, kui pelgalt teatmeteosega. Kuigi ei saa siin täiel määral kaasa rääkida, sest lugemisega olen alles alguses (põhjuseks segavad kirjandusteosed, mis on kohustuslikud koolitöös). Kuid juba selle vähese põhjalgi võib öelda, et tegemist on tippteosega. Igatahes olen südamest tänulik Jõuluvanale ja jään ootama aega, kus saab selle raamatu rahulikult läbi lugeda.

Originally posted by Hogarth

Originally posted by vandersell

Ja praegu ootab järjekorda Aleksandr Solzenitsõni \"Gulagi arhipelaag\" oma kolme raamatu ja 1500 leheküljega. Eks ma siis annan teada kas jõudsin lõppu ja kuidas oli
    Ma parasjagu teise raamatu lõpus,aegajalt muutub liiga segasex,muidu norm.
    Paganas, sellega läks nii nagu karta oli- nädalakese ja 2/3 esimesest raamatust sain loetud, nüüd pikem paus sees. Aga muidu nagu ajalooraamatut loe, vägagi õpetlik ja hariv.
    Supplies!

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

lugesin viimati läbi federico fellini \"amarcord\" päris vaimukas oli. kes filmi on näinud, see teab. film on kah hea.
    LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2003

Nietzsche, Friedrich Nietzsche.
    Kõik ta raamatud on pärlid kirjandustaevas, ise olen läbi lugenud \"Antikirstuse\" ja \"Ecce homo\" ning pooleli on \"Tragöödia sünd\", lihtsalt suurepärased teosed.

ei leidnud paremat kohta küsimaks, et vaja trenni anda amatöörnaistele .. selleks tahaks pisut lugeda miskit treeneri ABC\'d vms .. milliseid raamatuid/internetiväljaandeid vms soovitate?

Kas eesti poodides ja eesti keeles ka midagi leidub?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud