320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

    Raamatute maitse on mul ikka mõne aastaga väga oluliselt muutunud. Dostojevskit ja Kafkat ei puudutaks enam kümne meetrise kaikagagi. Mida kergem ja lõbusam (loe: iroonilisem) seda parem. Sarnase maitsega inimestele soovitaks Dave Barry\'t, keda Eestis küll peaks raske saada olema. Aga kellel huvi võib lugeda ka tema kolumneid Miami Heraldis.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

      paar aastat tagasi sattus mu kätte raamat nimega Tereaskiiver või Terashaamer või midagi sellist, autorit ka kahjuks ei mäleta. Kunstielamust ei pakkunud, huvi äratas aga küll. Vägagi omapärane teos... Igatahes, kui keegi tunneb ära siis andke teda, oleks vaja uuesti tutvuda, kes lugenud, peaks ära tundma.
      Aitäh
      sigpic

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

        Originally posted by dreyd


        ostsin just ühe jutiga 5 Pottery raamatut, täitsa lahe lugemine.

        Mul 4 osa läbi loetud, 5.-ndast 260 lehekülge...edasi nagu ei viitsi eriti.
        Üks mu lemmikuid raamatuid on aga A.Hailey \"Lennujaam\". Ei ole aega praegu sisust jutustada, sest CM-i mängimine pooleli , aga mulle see igatahes väga meeldis.
        It\\\'s always better on holiday...

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

          Praegu loen Mihhail Bulgakov ja Jelena Bulgakova \"Meistri ja Margarita päevik\". See sisaldab Bulgakovi ja ta naise päevikuid ning kirje (näiteks kurikuulus kiri Stalinile). Järgmisena võtan ette samuti äsja väljaantud Vaapo Vaheri poolt koostatud Bulgakovi jutustuste kogumiku. Jõuludel lugesin ka Jüri Lina \"Varjatud tervisevalem\" - kas teadsite, et sigaretis on 8850 erinevat mürki!
          \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

            Hetkel käsil David Icke \"Matrixi lapsed\". Päris hea lugemisvara, soovitan soojalt.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

              Ma loen hetkel \"Sõrmuste isandat\" inglise keeles. Metsikult teine tunne kohe kui eesti keeles
              308

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                Originally posted by vandersell



                Ja praegu ootab järjekorda Aleksandr Solzenitsõni \"Gulagi arhipelaag\" oma kolme raamatu ja 1500 leheküljega. Eks ma siis annan teada kas jõudsin lõppu ja kuidas oli
                Ma parasjagu teise raamatu lõpus,aegajalt muutub liiga segasex,muidu norm.
                Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                  pakuks välja robert sabbag-i raamatu \"snowblind\"
                  endal hetkel juba kolmandat või neljandat korda lugemisel. kes on lugenud, see teab, miks.

                  ehk siis...
                  kindlasti teavad kõik filmi \"blow\" ja et see jutustab george jung-i karjäärist narkodiilerina 70ndate alguse usa-s.

                  \"snowblind\" on mehe nimega zachary swan biograafia. george jung oli tema kõrval poisike.

                  -m-


                  lahinguväljal kohtume, raisk!!!

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                    Julgen soovitada uut \"Olümpiamängude ajalugu 1896-1916\". Ma ei tea, kuidas teistega, aga olin lapsepõlves suur spordiajaloo fänn. Ja nagu selgub, olen veel tänagi. Too olümpia algusaeg oli tõeline spordikangelaste ajastu - Spyros Louis, Jim Thorpe, meie oma Martin Klein oma 11 tundi ja 40 minutit kestnud maadlusmatshiga Stockholmis ja paljud teised-
                    Raamat on asja tundev ja ladusalt kirjutatud, mitte lihtsalt tulemuste rida, vaid ka võistluste kirjeldused ja medalivõitjate elulood. Vapustav jõululugemine oli minu jaoks. Vat. Juba ootan nelja järgmist osa samast sarjast ja muidugi (aina rohkem ja rohkem) Ateena olümpiat!
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                      Endal on praegu käsil Inglise ajakirja Match poolt väljaantud raamat The Complete Book Of Football. Raamat on inglisekeelne ja sees on 352 lehekülge. Ise loen praegu riikide osa, kus on sees ka Eesti ja Mart Poomi pilt. Raamat on väljaantud 2003.a. augustis. Sees on palju pilte.Beckham Realis jne. Mõnusad 40 eurot maksis.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                        Originally posted by mcnamara
                        Julgen soovitada uut \"Olümpiamängude ajalugu 1896-1916\".
                        Nõustun täiel määral McNamara jutuga. Tegemist on millegi enamaga, kui pelgalt teatmeteosega. Kuigi ei saa siin täiel määral kaasa rääkida, sest lugemisega olen alles alguses (põhjuseks segavad kirjandusteosed, mis on kohustuslikud koolitöös). Kuid juba selle vähese põhjalgi võib öelda, et tegemist on tippteosega. Igatahes olen südamest tänulik Jõuluvanale ja jään ootama aega, kus saab selle raamatu rahulikult läbi lugeda.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                          Originally posted by Hogarth

                          Originally posted by vandersell

                          Ja praegu ootab järjekorda Aleksandr Solzenitsõni \"Gulagi arhipelaag\" oma kolme raamatu ja 1500 leheküljega. Eks ma siis annan teada kas jõudsin lõppu ja kuidas oli
                          Ma parasjagu teise raamatu lõpus,aegajalt muutub liiga segasex,muidu norm.
                          Paganas, sellega läks nii nagu karta oli- nädalakese ja 2/3 esimesest raamatust sain loetud, nüüd pikem paus sees. Aga muidu nagu ajalooraamatut loe, vägagi õpetlik ja hariv.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                            lugesin viimati läbi federico fellini \"amarcord\" päris vaimukas oli. kes filmi on näinud, see teab. film on kah hea.
                            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                              Nietzsche, Friedrich Nietzsche.
                              Kõik ta raamatud on pärlid kirjandustaevas, ise olen läbi lugenud \"Antikirstuse\" ja \"Ecce homo\" ning pooleli on \"Tragöödia sünd\", lihtsalt suurepärased teosed.

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Raamatud, lugemine\'

                                ei leidnud paremat kohta küsimaks, et vaja trenni anda amatöörnaistele .. selleks tahaks pisut lugeda miskit treeneri ABC\'d vms .. milliseid raamatuid/internetiväljaandeid vms soovitate?

                                Kas eesti poodides ja eesti keeles ka midagi leidub?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X