320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Enamustes Apollodes peaks ka ikka olema.
    http://apollo.ee/product.php/3285384,1#more

    Kommentaar


      Käsil on selline raamat nagu:


      Pean häbiga tunnistama, et enne raamtu lugema hakkamist ei olnud väga kursis The Who ajalooga ja väga põgusalt olin kuulnud vaid mõnda linnalegendi Moon the Loon'i kohta. Olles raamatuga vaikselt lõpusirgele jõudmas soovitaks seda teost vägagi inimestele, keda huvitab muusikamaailma köögipool 60-70'ndatel aastatel, mina sain sealt igaljuhul oluliselt targemaks tolleaegse muusikabisnisi ja muusikastiilide arengutest. Keith Moon'i enda elulugu aga peaks piisavalt kurioosne tunduma, et sellega tutvuda. Raamatus kajastatakse uskumatuid linnalegende Mooni kohta ja osa neist ka lükatakse ümber. Lisaks räägitakse Moonie vaimsetest probleemidest, mis teda sellisele eluteele juhtisid. Ütlus "live fast and die young" rocki maailmas peaks kõige paremini just toese peakangelase kohta kehtima. Kindlasti on samaaegsete kangelaste eluteedest sarnaseid teoseid aga briti saartelt peaks vast Moon olema kõige rajum näide sarnase elustiili kohta. Plaan on järgmisena ette võtta Rollingute Keith Richardsi elulugu ja vaadata asju ka läbi tema elukäigu.

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        Algselt postitas Kurat Vaata postitust
        Kindlasti on samaaegsete kangelaste eluteedest sarnaseid teoseid aga briti saartelt peaks vast Moon olema kõige rajum näide sarnase elustiili kohta. Plaan on järgmisena ette võtta Rollingute Keith Richardsi elulugu ja vaadata asju ka läbi tema elukäigu.
        Moon pidas siiski suhteliselt kaua vastu ja jõudis The Who paremad päevad ilusasti kaasa teha. Teine lugu oli näiteks Brian Jonesiga, kes võinuks ellujäämise (ja mõnevõrra vähemate uimastite) korral Rollingud hoopis teisele teele juhtida. No ja siis on muidugi Syd Barrett.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Oma kuu aega tagasi lõpetasin maailmaklassikasse kuuluva romaani Charles Dickens "David Copperfield" (mitte segamini ajada mustkunstnikuga). Alguses jäi karp lahti küll, kui raamatut nägin (733 lk, üliväike kiri ja tihe tekst) jäi karp lahti, aga kui lugema hakkasin, siis ei tundunudki enam nii hull. Täitsa huvitav lugemine oli, kuigi kokku kulus mul oma paar kuud, et selline mahukas teos läbi lugeda. Järgmiseks tulentan endale meelde kaks Kivrähu meistriteost, sest nende lugemisest juba tükk aega möödas, vaevalt et ma siis nendest nii sügavalt aru sain kui praegu. Kõigepealt "Rehepapp" ja siis "Mees, kes teadis ussisõnu" (muide, ärge jumala pärast selle raamatu järgi tehtud etendust vaatama minge, täielik aja- ja raharaisk, ostke selle asemel parem raamat). Ja pärast seda võtaks ette vast Becetti "Godot'd oodates" ja Remarque "Läänerindel muutuseta"

          Kommentaar


            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
            Remarque "Läänerindel muutusteta"
            Muutuseta. MUUTUSETA!

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Proovime uuesti. G'n'r on hea bänd ja neid pani uuesti kuulama küll see lugemine. Kasvõi Rocket Queeni tagavokaali legendi tõttu. Uuesti kuulamine ei laiene siiski viisteist aastat tehtud hiina demokraatiale, mis on platiline käkk, mitte õige keemiaga kickass punt.


              PS! Mõlema raamatu keskel on pildid, mis raamatu täielikul avamisel kiirelt liimist lahti tulevad.

              Pole küll see mis varem, aga hiina demokraatia on väga ok album. GNR on minu jaoks muusikas sama mis Saksamaa koondis vutis

              Kommentaar


                Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                Muutuseta. MUUTUSETA!
                Anna andeks, ära näkku löö kohe...

                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                Pole küll see mis varem, aga hiina demokraatia on väga ok album. GNR on minu jaoks muusikas sama mis Saksamaa koondis vutis
                Hiina demokraatia on kuulatav küll, aga ilma Slashita pole GnR ikkagi enam see .

                Kommentaar


                  Nii, sattusin ka vaatama Game of The Thrones'i, ja nüüd vaja raamatut saada, sest ei viitsi järgmisi osi oodata. Käisin läbi kõik raamatupoed, ja laenutused. Poodides polnud ja Keskraamatukogus oli ainult üks inglise keelne variant, ja see oli ka välja laenutatud. Kas kellegil on soovitusi, kust seda saada võiks inglise keelse variandina? Või pean siis neti kaudu selle tellima tõesti viimase variandina.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Svenniid Vaata postitust
                    Nii, sattusin ka vaatama Game of The Thrones'i, ja nüüd vaja raamatut saada, sest ei viitsi järgmisi osi oodata. Käisin läbi kõik raamatupoed, ja laenutused. Poodides polnud ja Keskraamatukogus oli ainult üks inglise keelne variant, ja see oli ka välja laenutatud. Kas kellegil on soovitusi, kust seda saada võiks inglise keelse variandina? Või pean siis neti kaudu selle tellima tõesti viimase variandina.
                    Ma vaatasin praegu Apollo veebi ja Rahavaraamatu veebi mõlemis on kirjas inglisekeelsed ja Apollos näiteks esimese raamatu saadavus on olemas täitsa Solarise poes näiteks. Tartus ei paista esimest Apollos vähemalt olema.

                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Mihkel Mutt:
                      Öösel lõõmasid taigas tontlikud naftapuurkaevud, kust paiskus metaani. Vaatepilt oli võimas. Kohaliku poe juures sõitsid reed, põdrad ees. Regedel istusid ja nende ümber askeldasid pisikesed, meie mõistes lapsepikkused inimesed, värviliste ääristega nahkriided seljas. "Hantõ," märkis mööduv naftapuurija, nagu oleks tegemist millegi naljakaga või nagu näeks mõnda ulukit.
                      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                      (Seinfeld, The Pitch)

                      Kommentaar


                        Täna tuli uudis, et Jim Uhls, "Fight Clubi" screenplay autor kirjutab Nine Inch Nailsi "Year Zerost" raamatu. Ma ei tea, ma vist suren ootusärevusse ära, ma arvan.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                          Ja pärast seda võtaks ette vast Becetti "Godot'd oodates" ja Remarque "Läänerindel muutuseta"
                          Läänerindel muutuseta sain läbi lõpuks, väga meeldis. Äkki keegi oskab soovitada veel mõnda sellist huvitavat sõjateemalist ja sõduri hingeelu peegeldavat raamatut ?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Läänerindel muutuseta sain läbi lõpuks, väga meeldis. Äkki keegi oskab soovitada veel mõnda sellist huvitavat sõjateemalist ja sõduri hingeelu peegeldavat raamatut ?
                            Ma langesin esimesel sõjasuvel.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Läänerindel muutuseta sain läbi lõpuks, väga meeldis. Äkki keegi oskab soovitada veel mõnda sellist huvitavat sõjateemalist ja sõduri hingeelu peegeldavat raamatut ?
                              Tapamaja, korpus viis ehk laste ristisõda- Kurt Vonnegut
                              Kohustuslik

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                Läänerindel muutuseta sain läbi lõpuks, väga meeldis. Äkki keegi oskab soovitada veel mõnda sellist huvitavat sõjateemalist ja sõduri hingeelu peegeldavat raamatut ?
                                Parim on I. Shaw "Noored lõvid."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X