320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    http://www.bookdepository.co.uk

    Kas keegi on siit tellinud, omab kogemusi? Reklaamivad igatahes üleilmset tasuta kohaletoimetamist.

    E: vaatasin nüüd natuke eelevaid lehekülgi ja tundub, et vähemalt Dannar on tellinud. Kas UK või US poest tellimisel mingi vahe on? Kohaletoimetamise kiirus?
    Vahe on selles, et US-s on käibemaks odavam ja seepärast on ka raamatud odavamad. Ja nali on selles, et kohale tulevad raamatud samast kohast Et kasuta .com lõpuga kohta.
    Ja raamat maksabki täpselt nii palju, kui seal kodulehel näidatud. Ja saabub umbes 10 päevaga.

    Kommentaar


      Tellisin ka samalt saidilt endale ühe kirjatüki. Väga pro variant, et niimoodi tasuta kohale tuuakse. Sest no 6€ Stepeh Kingi "Green Mile" eest on ikka korralik steal.

      Kommentaar




        Head lugemist eilsetele, tänastele ja tulevastele ajateenijatele, kui ka lihtsalt asjahuvilistele ajaloosõpradele.
        Kokku pandud ja ettekantud paljude meeste meenutustest ja sisse pikitud ka asjakohast tolleaegset sõdurislängi ja ütlemisi, ka anekdoote ja lõike määrustikust.
        Lisaks harilikele ajateenistus lugudele mõned pajatused ka reaalsetest konfliktidest, Afganistaan näiteks, Tsernobõl ning dedovtšina tekkimisest ja levikust eri piirkondades.
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Keegi teab, kust osta Thomas Harris Punast Draakoni?
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
            Keegi teab, kust osta Thomas Harris Punast Draakoni?
            http://www.bookdepository.com/Red-Dr.../9780440206156 Kui inglise keeles loed, siis 7 euri koos postitasuga. Kahe nädalaga kohal.

            Kommentaar


              Tänud.
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Book Depository on väga mugav ja mõistlik sait, julgen ka soovitada.

                Thomas Harrise "Red Dragon" raamatuna ei jää ka sentimeetritki alla. Üsna pinev ja põnev lugemine oli omal ajal. Nagu üldse Lecteri raamatud.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                  Book Depository on väga mugav ja mõistlik sait, julgen ka soovitada.

                  Thomas Harrise "Red Dragon" raamatuna ei jää ka sentimeetritki alla. Üsna pinev ja põnev lugemine oli omal ajal. Nagu üldse Lecteri raamatud.
                  Mulle soovitatigi seda lugeda, aga kahjuks viimasel ajal nii kiire, sellepärast ei julge raamatukogust võtta.
                  THEO HERNANDEZ

                  Kommentaar


                    Pirlo raamat on nüüd eesti keeles. Väidetavalt olevat jälle pask tõlge. Miks võeta tõlkijaks inimest, kes jalkast midagi jagaks ka?

                    Foto Twinsoccerist
                    sigpic

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sanderos Vaata postitust
                      Pirlo raamat on nüüd eesti keeles. Väidetavalt olevat jälle pask tõlge. Miks võeta tõlkijaks inimest, kes jalkast midagi jagaks ka?

                      Foto Twinsoccerist
                      Sest jalkast midagi teadev inimene ei suuda pahatihti korralikku lauset moodustada?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Tagakaanel ongi hea näide korralikust lausest (kolmas lause).
                        No kui ma täitsa ausalt ütlen, siis on raamatute toimetamisel ja ilmselt ka tõlkimisel sellised töötasud, et mina nende pärast ennast ei liigutaks. Et, noh, ilmselt on väga raske leida igale asjale kompetentset tegelast.

                        Kommentaar


                          Kuna Draakoniga läheb aega, siis soovitage mõni hea põnevik.
                          THEO HERNANDEZ

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                            Sest jalkast midagi teadev inimene ei suuda pahatihti korralikku lauset moodustada?
                            http://jalgpall.ee/news.php?st=style...types=og.likes Mõistatus lahendatud.

                            Kommentaar


                              kusjuures eile just mõtlesin, et nii võiks tõlkida asju just säärane üliagar kaasfoorumlane.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                No kui ma täitsa ausalt ütlen, siis on raamatute toimetamisel ja ilmselt ka tõlkimisel sellised töötasud, et mina nende pärast ennast ei liigutaks. Et, noh, ilmselt on väga raske leida igale asjale kompetentset tegelast.
                                Olen nõus sellega, et mingit kindlat eriala pädevalt jagavat inimest on raske leida, aga niipalju kui mina antud bisnesiga servapidi kokkupuutununa oskan öelda, saavad HEAD tõlkijad ja toimetajad akuraatset töötasu. Selge see, et Viivi inglise filoloogia kolmandalt kursuselt saab oma esimeste ürituste eest vähem kui sai, maitea, Valda Raud. Enamiku Viivide kogemus antud vallas piirdubki ühe-kahe raamatuga, sest tase ei kanna välja; samas tõelise kurioosumina ütleb hilisem põgus kokkupuude Viiviga, et tal puudub ka igasugune enesekriitika ja ta jääb sellesama 'ah-ma-olengi-tegelt-liiga-hea' loosungi kandjaks, mida siin kahetsusväärselt propageerib võimalikele järgmistele Viividele ka hr. Bonnier.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X