320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Vaba aega on palju lihtsalt
    Kella viiest kella seitsmeni. Siis 2,5 tundi vahet. Ja 21.30 kuni 00.30. Järgmisel hommikul sai poole tunniga viimane ots ka üle käidud.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Ei ole jah raske ülesanne.
      Tee pikkus: 4/5 * 420 = 336 lk
      Aeg: 2 + 3 + .5 = 5.5
      Kiirus: 336 / 5.5 / 60 = 1 lk minutis.

      Oivaline.
      No vaata neid lehekülgi. Sa ei loe neid üle minuti.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        No vaata neid lehekülgi. Sa ei loe neid üle minuti.
        Ma lugesin kunagi "Jevgeni Onegini" kahe tunniga läbi. Oli ka suht vähe teksti igal leheküljel.
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Lugesin Mart Poomi raamatu läbi. Põhimõtteliselt läks terve raamat ühe õhtuga, aga on paar asja, mida ma nüüd tähele panin (kuna paar nädalat varem lugesin läbi Tiit Soku raamatu, siis järgneb kahe raamatu põhjal tehtud kiire lahmimine):
          - Eesti spordiraamatutes on kummaline armastus vanade ajaleheartiklite otse-tsiteerimisele. Ehk võetakse mingist vanast artiklist üsna sisutühi lõik ja tsiteeritakse seda otse-koopiana. Selle asemel, et teksti sisse kirjutada lühemalt.
          - tahetakse näidata, et ollakse paljude inimestega rääkinud. Selleks pannakse järjest pikki eraldi lõike inimeste otsetsitaadiga. Pahatihti on aga inimeste ütlused väga sarnased ja nii võib lugeda paarikümnel lehel kümnekonna tuttava kommentaari, kus jutu mõte on täpselt samasugune.
          - Poomi raamatus oli kasutatud väga palju tema päevikut. Samas mingite lehekülgede jooksul oli Poomi päevikukanded väga sarnased. Sisuliselt "olin loll, miks nii ei teinud, pean endasse uskuma/ei tohi karta". Lõpuks hakkasin neist lihtsalt kiirelt silmadega üle käima ja vahele jätma.
          - aeg Inglismaal oli väga detailirohke ja lahe. Ja raamat väga kenasti loetav. Pildid olid ka toredad. Üleüldiselt meeldiv kogemus, lihtsalt need eelmainitud jäid mõlema raamatu (v.a. viimane osa) silma.
          Kuidas Soku raamat oli?
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            Kuidas Soku raamat oli?
            Ma lugesin seda EOK tehtut (autoriks Tiit Lääne). See oli väga nõrk.

            Kommentaar


              Poom. Hüppas vastu seina, et ennast õhuvõitluses tugevana tunneks... Täiesti uskumatu, milline mees ta tegelikult mängijana oli.
              Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

              Kommentaar


                Spordiraamatutest on väga huvitav lugemine Teemu Selänne elulooraamat nimega Teemu.

                Kommentaar


                  Mart Poomi raamatu tellisin ka mina nüüd endale koju. Tuleb loodetavasti huvitav lugemine

                  Kommentaar


                    Ega kellegil pole Tammsaare Tõde ja Õigust laenata Tallinnast?
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                      Ega kellegil pole Tammsaare Tõde ja Õigust laenata Tallinnast?
                      Raamatukogu?
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Raamatukogu?
                        Mu usun, et mingi kohustusliku kirjanduse kätte saamine raamatukogudest on päris problemaatiline.

                        Kommentaar


                          Ester ütleb, et Pelguranna ning Sõle raamatukogudes on.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                            Ega kellegil pole Tammsaare Tõde ja Õigust laenata Tallinnast?
                            Nutikas saab rahvaraamatust T&Õ e-raamatu tasuta.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              Nutikas saab rahvaraamatust T&Õ e-raamatu tasuta.
                              E-Raamatud ei istu kohe üldse :S

                              Hetkel siis loen siis Steve Jobsi, raamat on põnev.
                              THEO HERNANDEZ

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Nutikas saab rahvaraamatust T&Õ e-raamatu tasuta.
                                kuidas saab nutikas rahvaraamatust e-raamatuid tasuta?

                                trollis või reisil on telefonist raamatuid lugeda täitsa ok.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X