320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raamatud, lugemine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas El President Vaata postitust
    kuidas saab nutikas rahvaraamatust e-raamatuid tasuta?
    Tasuta e-raamatute valik on seal ju päris suur. Siin näiteks oli juttu T&Õ-st, I-IV osa on täitsa tasuta saadaval, V osa eest peab maksma.

    Aga jah üldiselt ei viitsi küll raamatuid mingi ekraani pealt lugeda.
    "He has great football intelligence, experience and seems to have four eyes to spot all potential passes."

    Kommentaar


      Algselt postitas Ericc Vaata postitust
      E-Raamatud ei istu kohe üldse :S

      .
      Telefonist voi arvutist ongi sitt. Osta E-Reader, vägagi hea on lugeda ja suur pluss näiteks reisimisel, 100 raamatut kaasas koguaeg ja ruumi ei võta üldse.
      So self aware so full of shit

      Kommentaar


        Kuidagi kahtlane on lugeda raamatuid ekraani pealt. Aga vast peab mingi E-Readeri muretsema endale. Oskate midagi soovitada?
        THEO HERNANDEZ

        Kommentaar


          Algselt postitas Ericc Vaata postitust
          Kuidagi kahtlane on lugeda raamatuid ekraani pealt. Aga vast peab mingi E-Readeri muretsema endale. Oskate midagi soovitada?
          No Kindle Paperwhite on lipulaev ja teistest ikka kõvasti ees. Lase keegi toob Londonist või USAst, sealt saab mingi 100 euroga, Eestis maksad rohkem.

          Kommentaar


            Algselt postitas Francesco Vaata postitust
            Telefonist voi arvutist ongi sitt. Osta E-Reader, vägagi hea on lugeda ja suur pluss näiteks reisimisel, 100 raamatut kaasas koguaeg ja ruumi ei võta üldse.
            Dio boia!

            Kuna loomult olen vanaisa juba varajases nooruses pelgasin ka e- lugerit aga kokkupuude oli hoopis positiivne. Väga hea lugeda ja ei kannata võrdlust arvutiekraaniga. Võtke üks kätte ja näete ise! Kaks eri asja, soovitan!
            Muidugi ei asenda luger traditsioonilise raamatu romantilisust ja raamatupoe uudishimulikku sirvimis ja otsimismõnu, seega kellele mis väärtused rohkem korda lähevad.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Peamine lugeri puhul on see, et taustavalgust poleks. Muidu on sama, mis arvutist lugeda. Mul mingi väga vana kindle ja töötab superhästi, lust on lugeda.
              Mia san mia

              Kommentaar


                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                Peamine lugeri puhul on see, et taustavalgust poleks. Muidu on sama, mis arvutist lugeda. Mul mingi väga vana kindle ja töötab superhästi, lust on lugeda.
                Jabur jutt, uus kindle on regullitava taustavalgusega, lisaks on see Paperwhite puhul ühtlane, mitte nagu tihti analoogsete lugerite puhul kuskilt nurgast või servast peale lastud valgus.
                Ning see pole ka mingi ere LCD valgus.

                Kommentaar


                  Ma olen proovinud ka uuemaid ja nende puhul on see, et silmad hakkavad pärast 30-40 mintsa valutama. Ilma ekraanivalguseta ei hakka.

                  Paperwhite tho pole proovinud, võib-olla see on tõesti hea.
                  Mia san mia

                  Kommentaar


                    Üle pika aja sai raamat ostetud. Rainer Jancise "Valgus tunneli lõpus. Unenägu Metro Luminalist". Kuna tegu ikkagi bändiga, mis kodumaisest kraamist omi asju kõvasti mõjutanud on, siis kohustuslik teema. Alguses väikest eelvaadet lugedes arvasin, et need alko- ja narkojutud hakkavad raudselt pinna peale käima, kuid õnneks sisaldas raamat ka muud ja häid elulisi tähelepanekuid, siis kokkuvõtteks hindan tükki heaks ning muretsemist ei kahetse. Kahjuks Luminali viimane (ja minu jaoks esimene) kontsert jäi külastamata. Vähe kodumaise muusikategevuse vastu huvi tundvatele soovitaks lugeda kindlasti.
                    # 21 - El Flaco

                    Kommentaar


                      Hei ja head uut kohalikud bibliofiilid...

                      Mul on tegelikult küsimus ja soovitus ühes. Minu meelest on täiesti geniaalne lugemine Lukjanenko "Öine vahtkond" ja "Päevane vahtkond". Ikka väga-väga head, samal ajal nii põnevad kui ka väga sügava sisuga.

                      Kahjuks aga pole pentaloogia ülejäänud kolme raamatut "Twilight Watch", "Last Watch" ja "New Watch" enam maakeelde tõlgitud (originaal e vene keeles mõistagi lugeda ei mõista) - siit küsimus - mida peale hakata. Netist kõik kolm raamatut tellida läheb 30€ + , tudengirahakott praegu ei tahaks seda plaani võtta. e-lugerit pole. Oskate soovitada, kust netis annaks hankida (puht teoreetiliselt muidugi, sest piraatlus on paha paha jms) neid teoseid ? Mis formaadis kõige targem mõte oleks, ehk kuidas arvutis/telefonis kõige mugavam lugeda ?

                      Kommentaar


                        Poomi teost pole keegi nagu kommenteerinud siin. Kas polnud midagi erilist?
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                          Poomi teost pole keegi nagu kommenteerinud siin. Kas polnud midagi erilist?
                          Okei raamat. Ma nagu kuhugi kirjutasin paar asja, aga ma ei mäleta, et kuhu. Kohati oli hea, lugemine läks kiiresti, tehniliselt oli mõni asi natuke jama.

                          Kommentaar


                            Kes laenaks veebruaris 3 nädalaks Fergusoni eluloo raamatut (eesti keeles)?
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Stok
                                Lõhkusin oma elektriraamatu ära, nüüd vajan kiiresti uut. Netist tellida ei plaani, nii et valik tuleb teha laoseisu põhjal. Kuna mulle meeldib pimedas silmi rikkuda, siis taustavalgustus on oluline. Rahakott on ka tundlik, nii et esimene valik tuleks teha nende kahe põhjal:

                                Kobo Aura Raffaraamatust vs Pocketbook Touch Lux Apollost. Soovitusi?
                                Wat. Amazon, dude. Kindle obv.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X