320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ostame 4.liiga koha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ostame 4.liiga koha

    Kes on lõuna piirkonnas huvitatud koha maha müümisest? Oodatud kõik pakkumised, ka kommentaarid, mis aitaksid leida.

    #2
    Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

    edu siis, aga miks just 4.liiga? võiks ju 5dast alustada ja siis tõusta? ja mis võistkonnaga tegu? kõige tõenäolisemalt (mängutaseme poolest) soovitan võtta ühendust Räpina SK-ga.
    Spin - mees sa ei tea kui kiiresti ma löön

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

      Tegu tiimiga VÄLK 494 ehk hokitiimi juurde väike jalkaosakond aga koosseisust ei hakka rääkima.igaljuhul 5 mudaliiga jaoks liiga kõva kohe liiga kõva arvan.

      aga tänan soovituse eest

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

        minu arvamust mööda on selline kohtade ostmise/müümise soov üks ahviäri, mis kunagi resultaadini ei jõua ( a la 90-ndate alguse vase ja koobalti tehingud)

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

          Palju siis koht maksab kuskil liigas,lahutame maha aastatega tehtud kulutused ja jõuame selleni et müüja sellest ei teeninud.

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

            Palju siis IV liiga koha eest kah pakutakse???

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

              Lõpetage see idiootsus ära. Keegi ei müü ja kui müüakse siis peavad poisid isa BMW maha müüma, et papp kokku kraapida, öök

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                mis meeskond see on ,kes kardab viiendas liigas mängida? kas kardate ,et ei saa viiendast ülesse ? võib juhtuda küll , kuna uued tulijad võivad päris tugevad olla.
                kui natukenegi oskate mängida ja suhtumine hea ,siis neljandast alla kukkumine ei
                ole reaalne.olge normaalsed ja alustage nii nagu peab.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                  Keegi nüüd viiendas liigas mängida küll ei karda,ennekõige on hirm et sellel tasemel toimub rohkem lõhkumine kui jalka mängimine.
                  Kuna aga meile tundub et viiendas mängida oleks aja raiskamine ja ka finantspool on korras,siis miks me ei võiks seda kohta osta kellegilt?
                  Koosseisult kannataks mängida ehk teises,nii natukenegi me mängida oskame.
                  "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                    Originally posted by Dr.Tequila


                    ennekõige on hirm et sellel tasemel toimub rohkem lõhkumine kui jalka mängimine.
                    nujah ega naisi pole sinna vaja jah , kuid mingit märkimisväärset lõhkumist seal kindlasti pole. III, IV liigas toimub ikke vähe rohkem lõhkumist, kuid mängutase on neis loomulikult parem.
                    Mängige, kus tahate mul ses suhtes pohhui

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                      Oi kui terav vaidlus üles keritud, tore!

                      Mis on madalate liigade mõte? Tunda jalgpallist rõõmu, naudingut, saada mõõdukat füüsilist koormust, et õllekõht väga suureks ei läheks. Ja loomulikult võistlemiskirg- see on peamine. Võita kedagi pingelises mängus, see on ju hea tunne, kaspole?

                      No ja kui Tartu Välgu tegelased otsustasid, et lööks suvel jalgpallis ka kaasa siis pole tõesti mõtet alustada V liigast kui oskused ja füüsiline vastupidavus käib sealsetest meeskondadest kõrge kaarega üle. Nii ei oleks ei vastastel ega endal eriti huvitav.

                      Las ostavad omale koha natuke kõrgemale- kui raha jätkub ja soov olemas, miks mitte? Seisukoht on täiesti isiklik, ei pretendeeri aksioomi staatusele.
                      Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                      http://www.jkpiraaja.ee/

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                        Edson, ma vaidlen sulle vastu. Miks näiteks need satsid, kes praegu mängivad kõrgemas liigas on pidanud siis algusest alustama? Sinu mõttekäik on umbes selline, et mina ja mu sõbrad arvame, et oleme lõpp head ning üks meist on ka miljonär ning lähme ostame FC Flora käest Meistrite Liiga eelvooru koha miljonite eest endale, lihtsalt vaatame, kuida läheb. Sellepärast arvan , et tegemist on täieliku jamaga. Seisukoht on täiesti isiklik, ei pretendeeri aksioomi staatusele.

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                          Originally posted by Dennis


                          Edson, ma vaidlen sulle vastu. Miks näiteks need satsid, kes praegu mängivad kõrgemas liigas on pidanud siis algusest alustama? Sinu mõttekäik on umbes selline, et mina ja mu sõbrad arvame, et oleme lõpp head ning üks meist on ka miljonär ning lähme ostame FC Flora käest Meistrite Liiga eelvooru koha miljonite eest endale, lihtsalt vaatame, kuida läheb. Sellepärast arvan , et tegemist on täieliku jamaga. Seisukoht on täiesti isiklik, ei pretendeeri aksioomi staatusele.
                          nu mida sa vaidled ... jube mõttetu võrdlus on see floraga ... pole ju tõesti vaja 5ndasse liigasse meeskondi kes 10:0 ja enamgi veel võite saavad

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                            Originally posted by Dennis


                            Edson, ma vaidlen sulle vastu. Miks näiteks need satsid, kes praegu mängivad kõrgemas liigas on pidanud siis algusest alustama? Sinu mõttekäik on umbes selline, et mina ja mu sõbrad arvame, et oleme lõpp head ning üks meist on ka miljonär ning lähme ostame FC Flora käest Meistrite Liiga eelvooru koha miljonite eest endale, lihtsalt vaatame, kuida läheb. Sellepärast arvan , et tegemist on täieliku jamaga. Seisukoht on täiesti isiklik, ei pretendeeri aksioomi staatusele.
                            Teeb rõõmu, et eestlaste hulgas pole satiirikud veel kadunud.
                            Jutt käib Eesti V,IV,III liigast- amatöörliigadest. FC Flora käest ei saa osta miljoni eeguga CL kohta. Või lugesid Kuldsest Börsist FC Flora sellekohast kuulutust? Saada mulle ka see link, oleksin tänulik.

                            Prooviks säilitada siiski reaalsustaju ja kritiseerimisel konstruktiivsust, hr Dennis. Sinu küsimus miks teised pidid algusest alustama on õigustatud. Teisalt, miks peaks kui tase on oluliselt kõrgem? Kuspool rohkem tõde on- igaühe enda otsustada, niiöelda filosoofiline küsimus. Reaases elus on nii, et lubatu/lubamatu piiri paneb paika EJL. Mitte mina, sina ega Marta.
                            Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                            http://www.jkpiraaja.ee/

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                              Või lugesid Kuldsest Börsist FC Flora sellekohast kuulutust? Saada mulle ka see link, oleksin tänulik
                              Kas kuskil on link, et keegi tahab isegi 4. liiga kohta müüa. Osta tahetakse ikka. Kui sa rääkisid nn. amatöörliigade kohtade müümisest, siis minu arvates on püütud osta ka meie nn. profiliigade kohti (nt. Kure eelmine hooaeg Levadalt, esiliigast pole mõtet rääkidagi)Ja kes rääkis millist eek-ist? Tore, et pole kadunud inimesed, kes oskavad osavalt ridade vahelt lugeda .....

                              Ma lihtsan tahan öelda, et sellise kauplemise jätkudes ja aktiviseerudes vajub mängu, kui peamise mõte tahaplaanile. Loeb ainult see, kui palju sul pappi on. Siis võiks ju EJL kuulutada iga aasta algus konkursi liiga kohtadele ning, kes rohkem välja käib, seda kõrgemal mängib. Ja mis puutub seisudesse 10-0, siis mida tahta kui meie nn. profiliigades on sellised skoorid tavapärased, amatööridest rääkimata.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X