320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ostame 4.liiga koha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

    Oleme realistid.Tartus mängijaid kes võiks II liigas /sellel tasemel/ ,ma arvestan mängijaid kes ei ole seotud tartu klubidega,lihtsalt pole.Kui räägida IIIliigast -sellel tasemel peab tegema trenni reguljaarselt/ linnas on 6-8 meest kes võiks liigas mängida.Aga kui inimene töötab ja temal on pere-see pole reaalne.UUS MEESKOND kes tuleb Tartust võib tulla praegusel hetkel IV-V liigasse. SEE JUTT- koha ostmisega kõrgemasse liigasse on mõttetu.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

      muuseas eesti liigas müüakse kohti ja ka nii mõnigi praegu kõrgemates liigades mängiv klubi pole alustanud kusagilt mudaliigast. Tallinna Levadia .. Pärnu Levadia .. jne. Ei hakanud nad mängima V liigast vaid Levada ostis võistkonna ära nimetas ümber ja kogu lugu.

      Muuseas ka IV liiga kohtasid pakuti müüa sellel hooajal. Kui sa arvad, et ostu-müügijutud käivad avalikult foorumis siis sa Dennis oled suht-puht loll.

      Samas nõustun täiesti Edsoniga. Kujutame nüüd ette olukorda, kus tuleb kokku ärimeeste seltskond (vanuses 25-30 eluaastat), kes kõik kunagi nooruses hoogsalt jalgpalli mänginud, ning nagu sageli juhtub koos kooli lõpetamisega jne lemmikspordialaga tegelemise vahepeal sinnapaika jätnud. Tulevad kokku teevad meeskonna.

      Mis mõnu nad tunnevad mängides V liigas koos puujalgadest ja kisakõridest koosnevate meeskondadega?

      PS. Ma mõtlen siinkohal võistkondi, kes mängivad esimest hooaaega, ning kelle jalgpallimängu kogemus on omandatud tugitoolis. Kes mängivad juba mitmendat hooaaega on suutnud sellele kuidas jalgpalli mängitakse juba pihta saada.
      Jalgpallihaigla Liige

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

        edukad ärimehed 25-30 aastased tänan komplimendi eest. Minevik alustas V liigast koos \"puujalgadega\" ja üldse mitte ei nurise. Püüa olla delikaatsem. :P

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

          Ei saanud aru, kas sa Janek liigitad ennast ärimeeste või \"puujalgade\" hulka?
          Mängustiili järgi te ju puhta \"puujalad\"

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

            Niipalju, et pole teinudki saladust, et me oleme puujalad aga arusaamiseni viisakusest on sul veel pikk tee käia.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

              Janek .. ma saan aru, et sinu elu keerleb ümber oma klubi - jk mineviku. Kuid iga kord ei räägita konkreetselt teist.

              Mu eesmärk polnud kedagi solvata, vaid põhjendada miks mõned klubid peavad otstarbekamaks alustada III, IV liigast. Mitte maid jagada V liigas, kus kisa 8 korda rohkem kui tegusid.
              Jalgpallihaigla Liige

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                Originally posted by jots


                Janek .. ma saan aru, et sinu elu keerleb ümber oma klubi - jk mineviku. Kuid iga kord ei räägita konkreetselt teist.

                Mu eesmärk polnud kedagi solvata, vaid põhjendada miks mõned klubid peavad otstarbekamaks alustada III, IV liigast. Mitte maid jagada V liigas, kus kisa 8 korda rohkem kui tegusid.

                Jotsiga nõus. Kui ikka oskused on paremad, kui õlle -ja jalkasõpradeliiga meeskondadele kohane, siis miks mitte osta koht neljandas-kolmandas. Räägime ikkagi tervest hooajast ja ega me pinsini ei mängi, seega iga aasta tähtis ja seda raisata V. liigas...

                Muidugi, kui tegemist on a\'la 15 aastastega, siis kogemuste pärast tasuks viiendas alustada. Kehamängu saab ka seal suti ja hea \"vanureid\" oma tehnikaga lüpsta.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                  ega see taseme vahe 4 ja 5 vahel vist eriti suur ole?
                  sel aastal saan siis esimes tkorda ka 4. liiga taset tunda(II ja III juba jergi katsutud).

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                    Originally posted by roomer


                    Tegu tiimiga VÄLK 494 ehk hokitiimi juurde väike jalkaosakond aga koosseisust ei hakka rääkima.igaljuhul 5 mudaliiga jaoks liiga kõva kohe liiga kõva arvan.

                    aga tänan soovituse eest
                    sorry kui kedagi solvan kuid pean õigex et uued tiimid tulevad ja alustavad ikka 5. liigast! Siin on mainitud klubisid nagu Flora ja Levadia jne. mõelge ka nac need on klubid mis loodi kohe Vabariigi algusest siis oli jalgpall vaid venelaste sport ja klubisid oli ka vaid käputäis!! Nüüd näide meie tiim alustab ka käesolevast hooajast 5. liigas ida piirkonnast, kuigi mängutase võimaldax rohkemat!! Niiet tehke tööd ja nähke vaeva, mitte ärge kiitke ennast taevani, et te ei ole \"MUDALIIGA\" jaox sobivad!

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                      Allo

                      Tore lugeda sõnavõtte, kus lihtsalt emotsioonide põhjal plärtsutakse. Kuid igasugune diskusioon, kui see jääb viisakuse normidesse, on alati positiivne ja edasiviiv.
                      Mina tean neid inimesi, kes hakkavad Välgu eest mängima, nende mängu oskust ja nende suhtumist. Olen ka ise uue võistkonna nimekirjas sel hooajal siin Tartu kandis.
                      Ja ausalt arvan, et oleks hirmus hea kui nad endale kõrgemal mõne kohe saaksid osta. Kes kahtlevad nende teise liiga võimekuses võib ka õigus olla, sest nad pole lihtsalt kokku mänginud, aga kolmanda liiga võitu lõunas julgeksin neile küll ennustada. (Neil ka endisi ML mängijaid, mis paistab siin foorimus alati kõva argument olema :P)
                      Hea meel oleks mul seepärast, et siis ei peaks kaks korda hooajal minema mängule teades, et hirmus saun on soojas. Välk on ikka mitme kordne Eesti meister jäähokis ja füüsiliselt väga tugev võistkond. Hea näide siis juurde tuua on vast see kuidas Tartu Rocki korvpallurid on näiteks Tammekale kotte pähe tõmmanud.
                      Igaljuhul soovin Välgule oma otsingutes edu ja kui neil ei vea, siis luban, et üle kümne meile te võõrsil ei löö ja kodus venitame viigi välja, sest paneme 11 meest väravasse

                      Parimatega
                      Eestlane Finsbury Parkis

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                        Kuulge mehed...ma ei praaliks siin eriti..küsige Rapla Atli käest ,keda nt Märt selle talvegi madistamist tõttu peaks teadma...Nad mängisid eelmine aasta V.Liiga Lääne tsoonis ja nad ei jõudnud kolme hulka.Ja nad ei olnud üldse nõrgad oam koosseisult - ma ei usu ,et neil eriti keegi praeguseks on juurde tulnud..Lihtsalt PJK(kes enne meie mänu suvel tegi treeningmängu nt Narva TransII ga),meie(Haiba) ja FC Haapsalu(endine 3 liiga sats) edestasime neid.Viiendaks jäi Tribling kes on minu arust ka täitsa korralik meeskond või jäi a isegi kuuendaks ,sest Pärnu Cornwall oli vahel - ka suht kobe sats.Lääne tase oli ülihea ja ma arvan, aga võin exida ,e nii Tribling kui Cornwall võidaksid Minevikku.Kuigi siin kindlasti on tõenäosus ka teiseks tulemuseks, aga ma jääks enda juurde.Nii, et proovige sealt V. edasi saada kõige pealt.

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                          Mai saa aru, miks seda V liigat nii väga põlata!! Parem võtta asja selle nurga alt, et Eestis on 5 head liigat, milledest üheski mängimine pole häbiasi! või mis?

                          ok, 6 tegelt tänks, et parandasid

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                            Allo

                            6 tegelikult

                            Rumal postitus - vabandan, aga kursatöö kirjutamine ajab juhtme kokku :P

                            Parimatega
                            Eestlane Finsbury Parkis

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                              ....et aga nüüd vist on hilja kuhugi liigasse enam astuda või mis??.......aga 5 liigas ma ei oska küll lõuna/lääs kohta öelda,aga ida ja eriti põhi on küll see aasta tugevad......
                              fc pohmell

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Ostame 4.liiga koha\'

                                Lugupeetud administraatorid, palun pange see topik igaveseks kinni. Pole siin kellestki ostjat ja kellestki müüjat.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X