320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas gianluca Vaata postitust
    Kõigile neile kes ei plaani homse varase ärkamise pärast täna vara magama minna:

    ETV-s 22:25 Välisilm esitleb: Huligaanid (Hooligans, Inglise 2006)
    Seni avaldamata lugu jalgpalli MM-ist Saksamaal. Kaamerad on jäädvustanud vägivalla, rassistlikud väljaastumised, märatsemise ja kokkupõrked Saksa linnades, kus politsei püüdis kaitsta tõelisi jalgpallisõpru.
    reklaamis oli tisse ka muide. tuleb hea film.

    Kommentaar


      See on ilmselt seesama BBC Panorama dok, mille torrenti Martin kuskile üles riputas. Päris huvitav vaatamine on, kuigi tisse ma millegipärast ei mäleta mitte.
      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

      Kommentaar


        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        See on ilmselt seesama BBC Panorama dok, mille torrenti Martin kuskile üles riputas. Päris huvitav vaatamine on, kuigi tisse ma millegipärast ei mäleta mitte.
        ma arvan, et martin lõikas välja need kohad

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          ma arvan, et martin lõikas välja need kohad
          On vist jah see Panorama saade. Tissid olid täiesti olemas. Mehe tissid kah.

          Igatahes - raudselt tasub vaadata. Hästi tehtud ja huvitav kah.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Oli tõesti huvitav film. Ja hirmu tekitav samamoodi. Mind huvitab, kuidas Potsilei kavatseb selle loomakarjaga hakkama saada? Selle filmi puhul tundus küll iga neljas insekti intelligentsusega.
            Tere tulemast Cardiffi kamp, Huddersefiledi kaagid ja Chelsea toetajad !!
            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

            Kommentaar


              No ega ma tavaliselt peale kümmet eriti üleval ei püsi. Mille tõttu ka siis filmist ~20 esimest minutit nägin. Aga noh, vähemalt tissid nägin ära.

              Kommentaar


                FIFA President Sepp Blatter has further infuriated Italian fans by apologising to Australia for the Azzurri’s World Cup victory.

                The second round match was goalless and heading for extra time following Marco Materazzi’s controversial straight red card when Fabio Grosso fell over a Lucas Neill challenge.

                Francesco Totti stepped up to convert the stoppage-time penalty with the last kick of the game on June 26 and send Italy on towards their eventual Final triumph.

                Australian supporters were angry at the decision by Spanish referee Luis Medina Cantalejo and the FIFA President stepped out of his official role to make a bizarre announcement.

                “I agree with them and I would like to apologise to our fans in Australia,” said Blatter. “The Socceroos should have gone into the quarter-finals in place of Italy, because they were up to beating Italy.”
                Aitäh härra idioodile, et ta minu võidurõõmu veel suuremaks teeb. Ahv ei tulnud kõigepealt meile karikat üle andma. Siis räägib et Itaalia võit on suur tragöödia ja nüüd siis hakkab mingi Austraalia mängu olukorrale vihjama.

                Aga veel kord suured tänud, et jälle mulle seda unustamatult meeldivat turniiri meenutasid härra ahv. Ning edu edaspidiselt kibestumisel, see teeb võidu topeltmagusaks.

                Kommentaar


                  No siiski. Itaalia pole ju kunagi Blatteri poolt hääletanud. UEFA paneb enamasti in corpore tema vastu just. Austraalia, kui vastne Aasia riik, on see-eest ikka kindel Blatteri toetaja(minu teadA)

                  Kommentaar

                  Working...
                  X