320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

MM2006

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'MM2006\'

    Algselt postitas marcello


    Täna,16:15 Eurospordist midagi head.86 aasta MM ja NSVL-Belgia.Soovitan kõigile!
    Oi. Nüüd oleks head inimest ja videomakki vaja...
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Vastus teemale \'MM2006\'

      See ei ole vist täispikk mäng.
      mcnamara, kui vaja ma võin selle ära cappida ja mõnda avalikku ftp-sse üles lasta.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'MM2006\'

        Algselt postitas Zaeka


        See ei ole vist täispikk mäng.
        mcnamara, kui vaja ma võin selle ära cappida ja mõnda avalikku ftp-sse üles lasta.
        Oh saaks osagi sellest veelkord vaadata. See mäng oli üks minu lapsepõlve suuri vutielamusi.
        Eelistaksin muidugi videot, pole suurem asi ftp-de või mis nad nüüd olidki, kasutaja.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'MM2006\'

          Algselt postitas mcnamara


          Algselt postitas Zaeka


          See ei ole vist täispikk mäng.
          mcnamara, kui vaja ma võin selle ära cappida ja mõnda avalikku ftp-sse üles lasta.
          Oh saaks osagi sellest veelkord vaadata. See mäng oli üks minu lapsepõlve suuri vutielamusi.
          Eelistaksin muidugi videot, pole suurem asi ftp-de või mis nad nüüd olidki, kasutaja.
          Nojah videomakki mul hetkel ei ole, kui ftp-dega jamama ei hakkaks oleks ainuke võimalus vast mäng plaadile kõrvetada ja kuidagi sinuni toimetada.Või noh datanetti sa ikka sisse peaks saama.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'MM2006\'

            ka mina salvestasin:P , DVD formaadis siis

            Kommentaar


              Vastus teemale \'MM2006\'

              Et nagu kunagi tegin mcnamarale ettepaneku teha igale grupile eelaruteluks eraldi teema siia alamfoorumisse, sest eeldan, et sellest teemast jääb väheks, et leida poste soovitud koondiste kohta. Loomulikult on teatud koondistel eraldi teemad teistes alamfoorumites aga siiski pooldan seda teisest foorumist leitud ideed. Mis teie kaasfoorumlased sellest arvate? Olen tänulik kui keegi targem küsitluse korraldab
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'MM2006\'

                väga pro idee!
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'MM2006\'

                  Algselt postitas Jasper


                  Et nagu kunagi tegin mcnamarale ettepaneku teha igale grupile eelaruteluks eraldi teema siia alamfoorumisse, sest eeldan, et sellest teemast jääb väheks, et leida poste soovitud koondiste kohta. Loomulikult on teatud koondistel eraldi teemad teistes alamfoorumites aga siiski pooldan seda teisest foorumist leitud ideed. Mis teie kaasfoorumlased sellest arvate? Olen tänulik kui keegi targem küsitluse korraldab
                  Mis küsitlust siin vaja! Muidugi. Siia teemasse tekib MM-i ajal ilmselt miljon posti iga päev. Parem need eraldi gruppide alla panna ning alates kaheksandikfinaalidest ehk siia koondanda. Gruppide eraldi märkimine isegi suurendaks arutelu ilmselt.

                  Edit: Aga mitte enne maid. Senini saab siia teemasse kokku pressituna asjaga hakkama.
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'MM2006\'

                    Idee siis minu silmis järgmine-kõigepealt eraldi grupid. Siis eraldi igale play-off ringile(veerand-, pool- ja finaal) oma teema, kuna emotsioonid tõusevad iga vooruga. Ja paly-off ringide dramaatikat võimalik arulteda ka väga pikalt pärast MM-i.

                    edit: PS! Ise teemade tegemise otsust ei langeta, seega ootan aktiivsust just alamfoorumi mode poolt, kes idee heaks kiites küsitud teemad avaks.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'MM2006\'

                      Algselt postitas Jasper


                      Idee siis minu silmis järgmine-kõigepealt eraldi grupid. Siis eraldi igale play-off ringile(veerand-, pool- ja finaal) oma teema, kuna emotsioonid tõusevad iga vooruga. Ja paly-off ringide dramaatikat võimalik arulteda ka väga pikalt pärast MM-i.

                      edit: PS! Ise teemade tegemise otsust ei langeta, seega ootan aktiivsust just alamfoorumi mode poolt, kes idee heaks kiites küsitud teemad avaks.
                      Idee on hea ja sellised teemad tulevad. Aga tõepoolest pole asjal enne mõtet, kui klubihooaeg lõpeb ja koondised hakkavad formeeruma.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'MM2006\'

                        Algselt postitas mcnamara


                        Algselt postitas Jasper


                        Idee siis minu silmis järgmine-kõigepealt eraldi grupid. Siis eraldi igale play-off ringile(veerand-, pool- ja finaal) oma teema, kuna emotsioonid tõusevad iga vooruga. Ja paly-off ringide dramaatikat võimalik arulteda ka väga pikalt pärast MM-i.

                        edit: PS! Ise teemade tegemise otsust ei langeta, seega ootan aktiivsust just alamfoorumi mode poolt, kes idee heaks kiites küsitud teemad avaks.
                        Idee on hea ja sellised teemad tulevad. Aga tõepoolest pole asjal enne mõtet, kui klubihooaeg lõpeb ja koondised hakkavad formeeruma.
                        Mina isiklikult ei näe midagi kahjulikku selles, et teemad juba praegu avada. Julgen arvata, et isegi mingid arutelud võiks tekkida praegu. Kunstlikult seda arvamust ma tõestama ei kipu aga vastuargumenti kahjulikkusest jään ootama.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'MM2006\'

                          Algselt postitas Jasper
                          Mina isiklikult ei näe midagi kahjulikku selles, et teemad juba praegu avada. Julgen arvata, et isegi mingid arutelud võiks tekkida praegu. Kunstlikult seda arvamust ma tõestama ei kipu aga vastuargumenti kahjulikkusest jään ootama.
                          Kahjulikku poleks sellest midagi, aga suurt kasu ma samuti ei näe. Kõige varasem võimalik ajahetk nende teemadega alustamiseks võiks ehk olla koondiste järgmiste sõprusmängude aegu märtsi algul.
                          Nii et kui soovi on, võib need teemad pärast olümpiamängude lõppu avada.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'MM2006\'

                            Algselt postitas mcnamara


                            Algselt postitas Jasper
                            Mina isiklikult ei näe midagi kahjulikku selles, et teemad juba praegu avada. Julgen arvata, et isegi mingid arutelud võiks tekkida praegu. Kunstlikult seda arvamust ma tõestama ei kipu aga vastuargumenti kahjulikkusest jään ootama.
                            Kahjulikku poleks sellest midagi, aga suurt kasu ma samuti ei näe. Kõige varasem võimalik ajahetk nende teemadega alustamiseks võiks ehk olla koondiste järgmiste sõprusmängude aegu märtsi algul.
                            Nii et kui soovi on, võib need teemad pärast olümpiamängude lõppu avada.
                            Otsustud ühehäälselt juba
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'MM2006\'

                              Täna veel üks superhea mäng eurospordist 17:45
                              90 aasta Eng-Kam
                              Lineker!
                              Mul pole kunagi mustanahalistest nii kahju olnud kui pärast seda mängu kamerunlastest.Õnneks nad ise väga pettunud ei olnudki,tehti ikkagi ajalugu
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'MM2006\'

                                Algselt postitas marcello


                                Täna veel üks superhea mäng eurospordist
                                90 aasta Eng-Kam
                                Lineker!
                                Mul pole kunagi mustanahalistest nii kahju olnud kui pärast seda mängu kamerunlastest.Õnneks nad ise väga pettunud ei olnudki,tehti ikkagi ajalugu
                                Pagana Eurosport. Nii palju head ja mulle kättesaamatu.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X