320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jõulud jalgpallis.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jõulud jalgpallis.

    Enamik või vähemalt suurem osa meist peab jõule. Muide on ka inimesi kes jõule ei pea ( näiy: taarausulised). Ja nendel kes peavad on ka omad jõulusoovid.
    Huvitav oleks teada ,millised on jalgpallifännide ja soccernetlaste jõulusoovid just seoses jalgpalliga ,kui näit: Jõuluvana oleks sel aastal suur jalgpallifänn.
    Mida sooviksite oma klubile , koondisele , fännidele ja üldse Eesti jalgpallile järgmiseks aastaks ?
    Laske fantaasial lennata ja kes teab ehk juhtub Jõuluime ning nii mõnigi esialgu uskumatuna tunduv soov läheb täide.
    FCF Forever

    #2
    Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

    Soovin jalgpalliliidule häid jõule!

    Soovin eesti fännidele häid jõule!

    Soovin soccerneti rahvale häid jõule!

    Ja kõige suurem soov oleks ,et lõppeks nääklemine eesti jalgpalli tegijate ja mitte tegijate kallal.

    Tahan ,et tekkiks rohkem eesti jalgpalli armastavaid patrioote ,kes tahavad seda spordiala aidata kogu südamest.

    HÄID RAHULIKKE JÕULE JA ELAMUSTE ROHKET UUT AASTAT!








    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

      mida hekki??????

      /me on Le Jõul Masenduse kõrghetkel praegast, niiet ärge väga pekske
      Cerveza.

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \' Jõulu

        Originally posted by ROOTSI KUNN
        Enamik või vähemalt suurem osa meist peab jõule. Muide on ka inimesi kes jõule ei pea ( näiy: taarausulised). Ja nendel kes peavad on ka omad jõulusoovid.
        Taarausuliste kohta ei tea väita, kuid maausulised peavad jõule küll, muidugi mitte Kristuse sündimise pühana, vaid ikka nii, kui ammu enne Kristust tehti.

        Maarahva pyhad

        Lisanduseks: Kunn, kust su info pärineb? See link räägib, et ka taaralased peavad jõule. Mõned kristlikud sektid ei pidanud jõule.

        Alo

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

          Mina tahan ja saan jõuluvana käest manu nike särgi ja püksid. Võib-olla ka põlvikud
          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

            Minu jõulusoov:
            Nagu Kunn kusagil teise teema all täna ka rääkis, oleks üli hää kui herr Pohlak ja Tallinna Linnavalitsus mataksid maha omavahelise sõjakirve ning meie staadion ka lõpuks täiesti valmis saaks. See olekski nagu praegu kõik.
            Eks nüüd paistab, kui suur jalkafänn see Santa ka on.
            Vaikus

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

              Originally posted by Alo


              Originally posted by ROOTSI KUNN
              Enamik või vähemalt suurem osa meist peab jõule. Muide on ka inimesi kes jõule ei pea ( näiy: taarausulised). Ja nendel kes peavad on ka omad jõulusoovid.
              Taarausuliste kohta ei tea väita, kuid maausulised peavad jõule küll, muidugi mitte Kristuse sündimise pühana, vaid ikka nii, kui ammu enne Kristust tehti.

              Maarahva pyhad

              Lisanduseks: Kunn, kust su info pärineb? See link räägib, et ka taaralased peavad jõule. Mõned kristlikud sektid ei pidanud jõule.

              Alo
              Alo ,muide tänan selle lingi eest . Ma pidasingi silmas just seda ,mis seal nende pühadest kirjutati. Jõule peeti ,mitte ,kui kristuse sündi vaid ,kui taliharja ja talvepühasid. Maausulised muidugi on omaette ooper.
              Ja ausalt öeldes meeldib mulle endale samuti talihari ,kui eestlaste püha rohkem ,kui ühe juudi lapse sündi tähistada.
              FCF Forever

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

                Nii, loeks siis oma tagasihoidlikud soovid kah ette. Tean et teistele pole ilus halba soovida, aga mis ühele hea ole tihti teisele halb.

                Soovid siis järgmised: Et alates tulevast aastast Eesti koondis valikmängudes ja tiitlivõistlustel kaotusekibedust ei tunneks, et ma hullult staariks jalgpalluriks saaks ja koondise eest kõvasti väravaid põmmutaks. Siis et Bill Gates lolliks läheks ja arvaks et ma ta ainuke poeg oleks ja kogu oma varanduse peale oma surma mulle pärandaks (surm saabugu muidugi kiirelt aga valutult). Saadud raha eest tekib Eesti jalgpallimaastikule uus võimas klubi, kes Meistrite liigas asub eurooplasi peksma. Edgar Savisaar aga sattugu oma Uus-Meremaa visiidi aegu inimsööjate kätte. Ja et Eesti õlletootjad leiutaks pohmavaba õlle, mis ei ole aga alkoholivaba. Amen!!!

                Kui pooled soovidest täituksid oleksin enam-vähem rahul.

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

                  Kyps, piisab sellest ,kui sa Billi päranduse kätte saaksid. Ma arvan ,et ülejäänud on juba käkitegu.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

                    igatahes HÄID PÜHI kõigile :P
                    Pärtel Tomberg

                    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                    http://www.isepankur.ee
                    info@isepankur.ee

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

                      Rahulikke pühi minugi poolt.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

                        minu vutifännist jõuluvana juba käis ära ja lisaks poristele jälgedele esikus jättis maha veel uhiuue \"Made in Malayaisa\" Nike vutipalli ning HAKA2002 tiimiplakati + HAKA salli.

                        aitäh Santa ja muidugi teistele ka häid pühi

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

                          HÄID JÕULE KÕIGILE FOORUMI INIMESTELE!!!

                          Eile kuusk sisse, täna kinke vastu võtma, homme kinke vastu võtma, ülehomme jõuluvana mängima - jõulud on tihe aeg, jaksu Teile....

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

                            Jõulurahu teie südameisse!

                            Kus siis keegi jõulud mööda saadab? Mina kiman näiteks Tapale
                            Jalgpallihaigla patsient #172
                            Diagnoos: raskekujuline futboliit

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \' Jõulud jalgpallis.\'

                              [glow tcolor=red, fcolor=red, size=3, strength=4]Ilusaid ja verivorstiseid pühi kõigile![/glow]
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar

                              Working...
                              X