320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maavõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Maavõistlused\'

    Taani mängule piletite eelmüük juba käib: Eesti - Taani: 250.-; 200.-; 150.-. Eks sama tuleb ilmselt ka šotlaste vastu.
    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Maavõistlused\'

      Ah sa mait,see aasta tuleb ikka head jalgpalli nii uksest ,kui aknast.
      Shotimaa on meile ju nagu lihane vend ,vanem muidugi ,kes tuleb ükskord ära võita.
      Aga Jansal oli õigus ,et mõni hakkab seda uudist kuuldes kõigepealt piletihindade üle vinguma ja alles siis tuleb jalgpall meelde.:P
      FCF Forever

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Maavõistlused\'

        pole see pileti hind nii hull midagi....peaks ikka kõigile tasku kohane olema...
        Üks ainus pall ja 22 vihast meest see on jalgpall!!

        http://fcigiliikur.com/

        Fc Igiliikur
        Jk Järvakandi Tribling
        FC Flora kehtna jalgpallikool

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Maavõistlused\'

          Maikuus on siis seelik jälle IN
          Jalgpallihaigla juhatuse liige

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Maavõistlused\'

            oh sa poiss,krt kananahk tuleb erutusest kui mõtled mailõpule lugedes neid uudiseid
            sigpic

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Maavõistlused\'

              Originally posted by kräka


              pole see pileti hind nii hull midagi....peaks ikka kõigile tasku kohane olema...
              kõigile pole see pileti hind kindlasti taskukohane, näiteks ma arvan, et lastel on suht raske küsida vanemate käest 400 EEKi praktiliselt üheks nädalavahetuseks, et jalkat vaatama minna.

              Muidu aga ülikõva uudis, suve algus on küll täielikult jalka päralt (koondise mängud+EM). (kuhugi sinna vahele peab eksamisessi ka toppima vist :P )

              millal need šotimaa mängu piletid müüki tulevad (või on juba müügis)?
              It says so in the scriptures!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Maavõistlused\'

                Ma ei saa aru miks vingutakse pileti hinna üle :
                CC PLAZA - 110 EEK
                LINNATEATER - 225 EEK
                ja kõik on rahul:P
                Ma küll ei arva et eesti näitlejate teater on millegi poolest parem kui eesti jalgpallurite etendused

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Maavõistlused\'

                  njah väga tore kella aeg jälle pantud, lihtsalt suurepärane, no krt võiks ju mõistliku aja panna bussid ju ei sõida nii hilja enam kui mänglõppeb

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Maavõistlused\'

                    Originally posted by pastor
                    njah väga tore kella aeg jälle pantud, lihtsalt suurepärane, no krt võiks ju mõistliku aja panna bussid ju ei sõida nii hilja enam kui mänglõppeb
                    Täpselt minu mõte. Neljapäeva õhtul kell 22:00 läheb üks korralik koolijüts maga, selle asemel et vaadata Eesti koondise mängu teist poolaega mitte-supermeeskonna vastu, kas pole? Rääkimata isaga staadionile tulemisest...

                    absurdsed kellaajad minu arvates. tõstku paar-kaks-kolm tundi varemaks, ja inimesi oleks rohkem. taani mäng hakkab pühapäeval kell 20:00. minu isiklikult selle vastu suurt midagi polegi, aga ühel tavalisel televiisorijälgijal küll...

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Maavõistlused\'

                      Originally posted by PAPA
                      Ma ei saa aru miks vingutakse pileti hinna üle :
                      CC PLAZA - 110 EEK
                      LINNATEATER - 225 EEK
                      ja kõik on rahul:P
                      Ma küll ei arva et eesti näitlejate teater on millegi poolest parem kui eesti jalgpallurite etendused
                      CC Plaza pilet võib ka 50 krooni olla nt. Sama ka teatrites. Peale selle ei saa selliseid asju võrrelda, täiesti erinevad asjad.

                      Ja ega sa täna Tartus polnud?
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Maavõistlused\'

                        Ega nende mängude aegade paika panemisel polegi ilmselt eestlastega arvestatud.

                        Šotlastel ju paras aeg pool kümme pärast mängu lõppu pubides võitu tähistada.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Maavõistlused\'

                          selle-eest on meil pubid kauem lahti, kui ma ei eksi..
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Maavõistlused\'

                            tõlt seda raha nii palju läheb.
                            Ma kardan, et mõlemale mängule minna küll ei saa, muidu elab järgmise kuu väga nigelalt.
                            Aga, mis parata, jalgpall on kallis lõbu. Tuleb säästma hakata. Teatrisse ei lähe.

                            Eks neile kellele see niiväga parajalt taskukohane on võivad mulle ka piletid osta

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Maavõistlused\'

                              Originally posted by Sull


                              tõlt seda raha nii palju läheb.
                              Ma kardan, et mõlemale mängule minna küll ei saa, muidu elab järgmise kuu väga nigelalt.
                              Aga, mis parata, jalgpall on kallis lõbu. Tuleb säästma hakata. Teatrisse ei lähe.

                              ......eks ütle ju vanasõnagi et rikas on see kes mõistlikult säästab , mitte mõttetult kulutab! ................

                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Maavõistlused\'

                                Originally posted by PAPA


                                Ma ei saa aru miks vingutakse pileti hinna üle :
                                CC PLAZA - 110 EEK
                                LINNATEATER - 225 EEK
                                ja kõik on rahul:P
                                Ma küll ei arva et eesti näitlejate teater on millegi poolest parem kui eesti jalgpallurite etendused
                                Neid asju on raske võrrelda, aga kui väga tahta, siis võib järeldada, et vahe on öö ja päev.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X