320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Maavõistlused

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

    a kuidas ja kellega mängis Bulgaaria oma viimase sõprusmängu?

    Kommentaar


      #77
      Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

      Originally posted by Patt27
      vartsi siis Bulgaaria. Kas keegi oskaks öelda, et kuidas Bulgaaria rahvuskoondis viimse mängu mängis? EM-mängud on teada, aga kindlasti on vhaepela sõpruskohtumisi peetud...
      Palju pole öelda. Peale sügisest EM-valikmängu Andorra vastu (2:1) üritas Bulgaaria mängida Ungariga 12. veebruaril. Tuul ja vihm katkestasid mängu 45 minuti järel. Bulgaaria juhtis siis 1:0 (värav Jankovicilt).

      Tooks siia ära ka Eesti koondise Kanada vastu 29. märtsil: Kaalma, Pareiko, Poom, Allas, Hohlov-Simson, Piiroja, U. Rooba, Rähn, Saviauk, Stepanov, Haavistu, Kristal, Leetma, Reim, M. Rooba, Terehhov, Lindpere, Oper, Saharov, Zahovaiko, Zelinski, Viikmäe.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #78
        Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

        Viimase (lõpuni mängitud) sõpruskohtumise pidas Bulgaaria eelmise aasta 20. novembril ja kaotas Granadas Hispaaniale 0:1 (10\' Jose Mari)
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          #79
          Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

          Järjekordne igav (eks)Florakatest koosseis.

          Kommentaar


            #80
            Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

            Mina ei saa aru miks viimasel ajal sõprusmänge otsides Eesti just sinna ida ja lõuna poole vaatab?
            Mina ootaks tegelikult küll sõpruskohtumisi Norra, Rootsi, Taani või Islandiga!
            Muidugi on kah nendes võistkondades kellega Eesti senimaani on mänginud omad staarid ja kuulsused, kuid eelpool nimetatud võistkondade staaridest olen ma nagu rohkem kuulnud(võibolla seetõttu et neist nii paljud Inglismaal pallivad). Ja ma usun et nemad tooks staadionile rohkem rahvast kui aserite, kanadalaste, poolakate, uus-meremaalaste, moldovlaste, kasakkide jne. kuulsad mängijad. Tõelised fännid muidugi ei nurise; nemad on iga ilma ja vastase korral kohal, kuid need kes erilised fännid just ei ole ja tulevad staadionile lihtsalt ilusat jalgpalli nautima, tahaks just selliste riikide koondisi kaeda! Iseasi kas need tiimid ka oma parimates-staaridest kubisevates-koosseisudes Tallinnassse(arvatavasti) ilmuksid?
            See oli lihtsalt minu arvamus mis ongi selleks siin, et teie seda ümber lükaksite.
            Kui leidub mõni tark siis tahaks ma teada seda Eesti sõprusmängude otsimise poliitikat.
            Kas on nii et Pohlak helistab ja \"kuulge teeks üks kolmapäev mängu\" või tuleb ise Eestile pakkumisi?

            P.S. Ma tean et nüüd keegi teravmeelne postitab :\"sa oled ikka idioot. Eestil ju oli just Islandiga sõprusmäng\"

            Kommentaar


              #81
              Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

              Sõpruskohtumiste korraldamisel lähtutakse eelkõige järgmise valikmängu tasemest, ning sellest vastasest. Ütleme, Poola soovis Eestiga kohtuda, kuna nende järgmine valikmäng on Lätiga. Bulgaaria kohtus Leeduga, kuna nende järgmine valkimäng on Eestiga. Baltimaade stiil on nende arvates siis piisavalt sarnane, eelkõige aga saavad nad tunda võibolla sarnast mängutempot, ning sarnast mängutaset (nagu me teame, ongi Baltimaad küllaltki võrdsel tasemel). Näiteks Läti aga ei kohtunud Tšehhi või Slovakkiaga (et Poola-mänguks sarnast taset kogeda), kuna Tšehhil ega Slovakkial pole Baltimaadesse asja. Lätiga ei soovinud keegi muu kohtuda kui Usbekistan (nojah, saanuks ehk ka mõne Euroopa kääbusriigi või Aasia riike vmi, aga see pole tähtis)... lihtne. Eestigi on jäänud sundvalikute ette, kohtudes näiteks sõprusmängudes Andorra või Moldovaga - aga parem mängida rahvusvahelist mängu kui üldse mitte mängida (seda lauset rõhutaks nendele, kes Eesti-Island mänguga lehvitama tulevad).

              Sellistel printsiipidel need mängud tekivad, enamasti ju sõprusmängud enne valikmänge ongi, ning sellest tulenevalt ka valikud. Kindlasti oleks tore ükskord näha Prantsusmaad või Inglismaad A. Le Coq Arenal, kuid minu ennustuse kohaselt juhtub see kunagi tulevikus ainult EM- või MM-valikgruppi loosimise puhul.

              Kommentaar


                #82
                Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                Oleme ausad - tugevaid vastaseid on Eestil suhteliselt raske saada, kuna m2ngutase ega ka atraktiivsus publikule ei pole mitte midagi erilist,
                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                The Special One

                Kommentaar


                  #83
                  Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                  Originally posted by sell8


                  Mina ei saa aru miks viimasel ajal sõprusmänge otsides Eesti just sinna ida ja lõuna poole vaatab?
                  Mina ootaks tegelikult küll sõpruskohtumisi Norra, Rootsi, Taani või Islandiga!
                  Muidugi on kah nendes võistkondades kellega Eesti senimaani on mänginud omad staarid ja kuulsused, kuid eelpool nimetatud võistkondade staaridest olen ma nagu rohkem kuulnud(võibolla seetõttu et neist nii paljud Inglismaal pallivad). Ja ma usun et nemad tooks staadionile rohkem rahvast kui aserite, kanadalaste, poolakate, uus-meremaalaste, moldovlaste, kasakkide jne. kuulsad mängijad. Tõelised fännid muidugi ei nurise; nemad on iga ilma ja vastase korral kohal, kuid need kes erilised fännid just ei ole ja tulevad staadionile lihtsalt ilusat jalgpalli nautima, tahaks just selliste riikide koondisi kaeda! Iseasi kas need tiimid ka oma parimates-staaridest kubisevates-koosseisudes Tallinnassse(arvatavasti) ilmuksid?
                  See oli lihtsalt minu arvamus mis ongi selleks siin, et teie seda ümber lükaksite.
                  Kui leidub mõni tark siis tahaks ma teada seda Eesti sõprusmängude otsimise poliitikat.
                  Kas on nii et Pohlak helistab ja \"kuulge teeks üks kolmapäev mängu\" või tuleb ise Eestile pakkumisi?

                  P.S. Ma tean et nüüd keegi teravmeelne postitab :\"sa oled ikka idioot. Eestil ju oli just Islandiga sõprusmäng\"
                  Loe rohkem meediat, Pohlak on mitmel korral sellel teemal sõna võtnud ja seletanud, kuidas asi täpselt käib. Sõpruskohtumisteks on Eestil suuri ainult sel juhul lootus saada, kui neilt keegi viimasel hetkel alt ära hüppab. Nagu oli Flora - Milaniga näiteks.
                  \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                  Kommentaar


                    #84
                    Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                    Meie saame Albaanailt 2:0 kotti, šotimaa lüpsab hollandit ja Läti võidab Türgit, mis HAIGES maailmas me elame.

                    Kommentaar


                      #85
                      Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                      Saksamaa saab haledalt lakki,see mulle juba meeldib!
                      Trezeguet 2 kolli,Juve staaril hea minek,taas positiivne! Norra ja Hispaania vahel aga võitlus jätkub(1:1 hetkel)

                      Kommentaar


                        #86
                        Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                        Originally posted by Juveman


                        Saksamaa saab haledalt lakki,see mulle juba meeldib!
                        Trezeguet 2 kolli,Juve staaril hea minek,taas positiivne! Norra ja Hispaania vahel aga võitlus jätkub(1:1 hetkel)
                        Hispaanial on veel 45 minutit aega end maksma panna. Loodetavasti saavad nad ikka 2-3 väravase võidu, sest Norras on arvatavasti väga külm (vähemalt hispaanlaste jaoks).

                        Arvatavasti lõppeb Eesti koondise hooaeg kaotusega. Ma ei usu, et madjareid võidetakse.

                        Kommentaar


                          #87
                          Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                          ETV.ee: Eesti Jalgpalli Liit ja Saudi-Araabia Jalgpalliliit leppisid kokku, et 17. detsembril 2003. a. peetakse Araabia poolsaarel teine Saudi-Araabia - Eesti maavõistlus.

                          Esimene mäng nende koondiste vahel peeti 2002. a. märtsis Itaalias, kus Eesti alistas Jaapanis ja Lõuna-Koreas toimunud MM-finaalturniiriks valmistuva Saudi-Araabia meeskonna 2:0.

                          Eesti koondis lendab Saudi-Araabiasse 15. detsembril.

                          Kommentaar


                            #88
                            Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                            Tundub tõesti, et aastalõpp kujuneb koondisele positiivseks ehk lõpetatakse aasta isegi kolme järjestikuse võiduga
                            Igatahes siis nüüd on teada ka see, et 20 detsember asutakse võitlusse Omaaniga ei tea kohe mida mängust oodatagi
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              #89
                              Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                              Originally posted by zaz
                              20 detsember asutakse võitlusse Omaaniga
                              Omaaniga?!...hari lolli...mis riigike see veel on ? Kus kohas ?

                              Kommentaar


                                #90
                                Replying to Topic \'2003. maavõistlused\'

                                Proovi siis leida antud riik siit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X