Lehekülg 164, kokku 165 EsimeneEsimene ... 64114154160161162163164165 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 261 kuni 3 280, kokku 3285

Teema: Tennis

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kelle poolt naiste turniiril oled?

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Putinil elu võimalus poolfinaali jõuda. Ise loodan Osaka-Azarenka/Kenin finaali

Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    õnneks my man Nick "Wild Thing" Kyrgios ka samal meelel ja rohkemat ma elus ei vajagi
    Näita, kus kohas on Kyrgios väitnud, et Djokovic poleks pidanud disklaffi saama?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Näita, kus kohas on Kyrgios väitnud, et Djokovic poleks pidanud disklaffi saama?
    Nicky tegi väikse nalja, millest võib välja lugeda ühte koma teist. Eniveis, miks sa seda diskussiooni minuga üldse pead muidu? Kindlasti sul meeldivamaid vestluskaaslasi, kes erinevalt minust saavad aru, kuidas see mäng käib ja millised need reeglid on (sh kuidas neid tegelikult tõlgendada võiks).

Eesti koondislane Kasutaja vaikiv mees avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

Kvitova tundub peale 4 luhtunud matšpalli suhteliselt nutetud silmadega
    JERRY: Like on their last date - they were on the couch, but she was sitting on his wrong side. /-/ He can't make a move with his left hand. Can't go left. /-/ I'm lefty, can't go right. What about women? Do they go left or right?
    ELAINE: No, we just play defense (Seinfeld, The Implant)

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kummaline on see ausside vuntsivärk. Thompsonil on nood üsna nilbed, aga de Minaurile ta ses osas vastu ei saa.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    ilma disklafita näide, aga see vise vist ei läinud pihta...eks siis napikad on lubatud
    Minu arust on natuke hale, kuidas vastane anub seda disklaffi seal. Kui pallipoiss ilmselgelt ütles kohtunikule, et ta ei saanud reketiga pihta.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Algavadki veerandid. Thiem oli eile ääretult kindel ja stabiilne, väga keeruline saab postel olema teda võita. Venelased ka väga võimsad, nüüd lähevad omavahel kokku. Naiste seas graindib Serena nagu tavaliselt kaotusseisudest võite, aga lõpuni ta enam viimasel ajal jõudnud pole. Mertens oleks sümpaatne, aga võib-olla ikkagi Osaka.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Äge finaal oli. Helde taevas, milliseid võidulööke Azarenka esimeses setis raius. Aga harva jätkub see terve mängu. Osaka tuli rongi alt väga meisterlikult välja. Tase oli väga kõrge, eriti teise seti lõpp lausa fenomenaalne.
    Kui Anett tanab kunagi suurt slämmi võita, peab ta lihtvigadest lahti saama. Nendega pole sääraste daamide vastu midagi teha.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Meeste finaal oli nii kummaline. Zverev domineeris totaalselt, aga 6:2, 5:1 seisul ütlesid äkki närvid üles ja aitas lihtvigadega vastase mängu tagasi. Mõlemad mängisid kolm viimast setti väga hästi, kuid pidevalt käis otsustavatel pallidel mingi jalaväristamine ja rohkem paraku Zverevi poolt. Harvanähtav, et veel viienda seti lõpus kaotatakse üksteise võidu oma serve ja ka otsustava tiebreaki lõpp oli koomiline. Thiem tegi kahel esimesel matshpallil ise lihtvea, aga siis tuli Zverev omakorda appi. See suure slämmi võidu üritamine oli nendel meestel karm kogemus.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Pariisis on sügis varem kohal kui Eestis. Anett kahjuks sattus taas vastase peale, kes lööb joontele, nii et silmgi ei pilgu. Ikka väga nukker oli eile vaadata, kuidas ta mängu lõpus initsiatiivi täiesti käest andis. Aga vist oli mingi vigastus ka.
    Veel kurvem oli eile Andy Murray't vaadata. See on võib-olla nüüd tema jaoks tõesti lõpp.

Algupärane

Murray jaoks tipp on läbi jah ilmselt. Aga ma arvan, et ta veel paar aastat käib seal esimses paaris ringis raha korjamas ja võibolla paarismängus on veel võimalus natuke kaugemale ka jõuda.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Vana musketäri Richard Gasquet’d näeb võib-olla viimseid kordi. Kunagi oli ta tennise lootustandvamaid noori, aga Nadali ja Federeri ajastul ei võitnud kunagi midagi suurt. Aga teda vaatad nagu vana sõpra, noorematega enam sellist emotsionaalset sidet pole.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Milline lahing Zverevi ja Herberti vahel. PHH on mu ammune lemmik, suurepärane paarismängija, kes heal päeval ka üksikmängus imeliselt hea. Nii ka täna, ainult jah need otsustavad punktid kahes erinevas setis, seal tuli klassivahe välja. Kangelaslik prantslaslik kaotus, milliseid olen Roland Garros väljakutel aastakümnete jooksul nii palju näinud.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Hugo Gaston. Enne turniiri polnud ma ta nimegi kuulnud. Prantslased teevad mõnikord sellel turniiril imesid.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Iga Swiatek. Fenomenaalne, uus lemmik.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Naiste tennises on üllatused tavalised, aga kes on Nadia Podoroska? Argentiina ukrainlannal pole ainsatki WTA üksikmängu turniirivõitu ja suure slämmi põhitabelis on ta olnud varem üheainsa korra kui ta 2016 US Openil esimeses ringis pudenes. Ja nüüd suure slämmi poolfinalist - otseses mõttes naine metsast.
    Svitolina samas oli kohutavalt halb.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Pühad laternapostid, küll see tennisematsh on vahest raske töö. 65 minutit, 71 minutit, 67 minutit, 73 minutit. Ja nüüd tuleb muidugi veel viies sett ka.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Lõppes vist parim naispaarismäng, mida näinud olen. Mladenovic ja Babos võitsid lõpuks Krejcikova ja Siniakova. Kolmas, otsustav sett oli 78 minutit võrratut tennist.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Homme on küsimuste küsimus, kuidas Iga Świątek (hääldama peaks seda nime umbkaudu Shfjontek) hakkama saab. Täna müttas ta kaks ja pool tundi paarismängus, mängis silmapaistvalt halvasti, ei suutnud üldse keskenduda (mõneti arusaadav) ja lõpuks veel koos Melichariga kaotas ka. Puhanud Kenini vastu läheb homme kindlalt raskeks. Aga ta on meeletult vahva tüdruk, elan talle täiega kaasa.
    Rafa aga siis 13. korda finaalis. Ei aita ussi- ega püssirohi.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud