Lehekülg 162, kokku 164 EsimeneEsimene ... 62112152158159160161162163164 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 221 kuni 3 240, kokku 3270

Teema: Tennis

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Wimbledon näitab feissbuukis Murray viiesetivõitu Gasquet vastu 2008. Tüübid olid veel nii vahvalt noored.
    Reedel avati Roehamptoni tennisekeskus pärast pikka pausi treeninguteks. Esimestena olid platsis Andy ja Jamie Murray. Ehk tuleb tennis juba augustis tagasi.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Algupärane

Eile tuli välja, et Djokovic ise ka positiivne. Kesa on kindlasti uhke, sest publikut ja möllu oli kõvasti.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Huvitava tähelepanekuna võib märkida, et 1980 oli Wimbledoni keskväljakul kokakoola joogiautomaat, kust mängijad endale ise jooke libistasid. Kuidas säärane pühaduseteotus sai võimalikuks?

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kuna Björn Borg oli nii-öelda enne minu aega, oli väga huvitav näha, et vähemalt 80. aasta finaalis ta küll eriti seda oma paljuräägitud tagajoonemängu ei mänginud. Ründas esimesel võimalusel võrku oma servil, täpselt nagu McEnroe.
    Põnev vaatamine.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Huvitav on meenutada, et ka Ivan Lendl mängis Wimbledonis puhast servi ja vollet, isegi teisel servil. Kahju, et see mängustiil uute reketite ja pallidega praktiliselt hävitati.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Pepe Šmõud Kasutaja GoldenEagle avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Huvitav on meenutada, et ka Ivan Lendl mängis Wimbledonis puhast servi ja vollet, isegi teisel servil. Kahju, et see mängustiil uute reketite ja pallidega praktiliselt hävitati.
    Viitsid/oskad valgustada, kuidas uued reketid ja pallid selles rolli mängisid?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Tegelikult kõige suurem vahe tuli sellest, et 20 aastat tagasi hakati uut muru kasutama. Varem muru kulus kiiresti, pallid põrkasid liiga madalalt ja tegid häbematult palju valepõrkeid, mistõttu mängijad lihtsalt ei julenud pallil põrgata lasta ja igaks juhuks ronisid kohe võrku punkti lõpetama. Ma ei saa ausalt öeldes aru, kuidas seda taga igatseda saab. Varem tuli 200km/h pall järjepidevalt kuskile põlvekõrgusele, kust seda on sõnaotses mõttes võimatu päästa ja lõpuks Sampras ja Ivanisevic pidasid mingi ajusurnud finaali, kus keskmine ralli pikkus oli kuskil 2-3 löögi vahel. Uue muruga palli kiirus otseselt ei langenudki, hakkasid lihtsalt normaalsele kõrgusele põrkama.

Pallidega muidu viidi millalgi läbi uuendus, et väljakukiirused ühtsemaks muuta, muruväljakutel kasutatakse mõni protsent suuremat palli, mis õhutakistuse tõttu veidi aeglasemalt lendab.

Reketid on ajapikku läinud suuremaks ja kergemaks, mistõttetu on lihtsam palli reketi tsentriga tabada ja tagajoonelt topspinne lüüa täpsemalt, selle asemel, et ehku peale võrgus surkida.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Suuremad reketid aitavad paremini ka servi tõrjuda. Eks see kõik ole ju protsentide küsimus, varem oli kiirel väljakul kergem võrku minnes punkti saada, nüüd lüüakse tõenäoliselt juba tõrjega mööda. Samprase tasemel servijaid on muidugi ka tänapäeval napilt.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Täna oli võimalik nautida Grafi ja Sanchez-Vicario 1995. aasta finaali. See oli aeg kui ei löödud veel toore jõuga ja eriti muidugi legendaarne kolmanda seti 11. geim on tõeline palli väljakule paigutamise meistriklass. 95. aasta suvel pääsesin ka mina esmakordselt Londonisse - mitte küll Wimbledoni ajal, aga ikkagi unustamatud mälestused.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Täna näidati matshi, mida kõige rohkem uuesti näha tahtsin. Huvitava tähelepanekuna - iga punkti järel rätikuga näo nühkimine polnud veel moodi läinud.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Aga ei saanud veel nostalgitsemine läbi. Täna rahva esmaspäeva legendaarne finaal Ivanisevici ja Rafteri vahel. Sellist meeleolu pole keskväljakul kunagi varem olnud ja ega vist ei tule enam ka. Mõlema poole fännid koos ja meeletu möll kõik need kolm tundi. See oli ka mõlema mehe viimane tähendusrikas mäng karjääris, nii et uhke lõppakord meestele, kes varem Samprase varjust välja ei saanud.
    Jäi veel kaks aastat, enne kui Federer Samprase trooni hõivas.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Apr 2014

Algupärane

Vaatan ka seda järgi ja üldse kohe ei igatse, üle 3 punktilist rallyt kas on üldse olnud? Plats näeb välja nagu kartulipõld.

Eesti koondislane Kasutaja JuriM avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2012

Algupärane

See Kontaveit vs Ostapenko teise seti keskelt alates oli midagi võimast

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    See Kontaveit vs Ostapenko teise seti keskelt alates oli midagi võimast
    See Ostapenko löögimaagia ei saanud lõputult kesta. Õnneks lõppes just sobival hetkel.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Kui need turniirid toimuma saavad, mängivad US Openil peamiselt jänkid, Prantsuse lahtistel aga eurooplased. Praegustes oludes ilmselt arusaadav.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Kui need turniirid toimuma saavad, mängivad US Openil peamiselt jänkid, Prantsuse lahtistel aga eurooplased. Praegustes oludes ilmselt arusaadav.
    back to the good old days

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Pole midagi öelda, Ferro mängis ikka väga hästi. Aina võidulöögid ja väga vähe vigu. Kahju, oleks tahtnud Anettile seda koroonaajastu esimest turniirivõitu.

Eesti koondislane Kasutaja keenjus250 avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2008

Algupärane

Aneti mängu on päris hea vaadata, ilmselt elu parimas vormis hetkel. Kaua see kestab, eks me näe.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

US Open. Mingi annus normaalsust, ainult kõik toimub kõrvulukustavas vaikuses. Aa ei, siiski lennuk lendas üle.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Andy Murray on seda korduvalt teinud. Tulnud täiesti võimatutest olukordadest välja. Aga et ta suudab seda ka tehispuusaga, on lihtsalt imeline. Yoshioka võitis kaks esimest setti, oli murdega peal kolmandas, omas neljandas matšpalli, oli veel viiendaski murdega peal ja ikkagi Andy võitis. Ligemale viis tundi ja 4:6, 4:6, 7:6, 7:6, 6:4.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud