Lehekülg 163, kokku 165 EsimeneEsimene ... 63113153159160161162163164165 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 3 241 kuni 3 260, kokku 3285

Teema: Tennis

Meeskonnaliige Kasutaja erxx avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Andy Murray on seda korduvalt teinud. Tulnud täiesti võimatutest olukordadest välja. Aga et ta suudab seda ka tehispuusaga, on lihtsalt imeline. Yoshioka võitis kaks esimest setti, oli murdega peal kolmandas...
    Tunnistan, et mina panin sel hetkel teleka kinni. Asi polnud ainult skooris, Murrayl tundus tõsiselt sitt enesetunne olema nagu oleks 80-aastase selg ja liigesed. Tal nagu oli pallivahetuste vahehetkedel raskusi õigele positsioonile kõndimise ja asendi sissevõtmisega.

Eesti koondislane Kasutaja Epic avatar
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Virtuaalne Novak käis Eurospordi stuudios intekat andmas. Wow.

Algupärane

Kontaveit tubli, kindlalt 4. ringis. Nüüd Osaka, kellega sai just mängitud. Pühapäeval, põnev.

Möirgav mölder Kasutaja mcnamara avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Oi, oi. Djoko ülbus hammustas lõpuks teda ennast sabast. Ei ole üldse kahju.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Oi, oi. Djoko ülbus hammustas lõpuks teda ennast sabast. Ei ole üldse kahju.
    millele viitad?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

ha-ha-ha-ha-ha.

Ma pean tunnistama, et ma ei ole ammu nii suurt rullin-ennast-maas-naerdes emotsiooni tundnud. Ja ei olegi kindlat kohta, mille peale täpselt. Kas see on see "aaahh" karje + Neymar kohtunikult, või seepärast, et selle peale saab aastal 2020 reaalselt nahherisse saadetud turniirilt. Või selle peale, et see asi toimub USA-s... : D : D : D. Kui keegi arvab, et maailm ei ole persekursil, siis siin on tõestus, et ikkagi on.

Eesti koondislane Kasutaja lenc avatar
    Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
    ha-ha-ha-ha-ha.

Ma pean tunnistama, et ma ei ole ammu nii suurt rullin-ennast-maas-naerdes emotsiooni tundnud. Ja ei olegi kindlat kohta, mille peale täpselt. Kas see on see "aaahh" karje + Neymar kohtunikult, või seepärast, et selle peale saab aastal 2020 reaalselt nahherisse saadetud turniirilt. Või selle peale, et see asi toimub USA-s... : D : D : D. Kui keegi arvab, et maailm ei ole persekursil, siis siin on tõestus, et ikkagi on.
    Sa ei saa vist üldse aru mis jama sa siin praegu ajad. Esiteks, see kas kohtunik midagi karjub või mitte ei oma mingit tähtsust. Tennisemängus on reeglid selle koha pealt väga konkreetselt paigas ja erilist tõlgendamisruumi ei anna. Teiseks, sääraste intsidentide puhul on disklahvi määratud alati (mitte alates 2020. aastast). Ning USA ei puutu absoluutselt asjasse (otsuse tegid rahvusvahelised kohtunikud). Ma saan aru, et sinu jaoks keerleb kogu maailm võitlusena EKRE vs neegrid ja lumehelbekesed. Aga antud juhul pole siin sellega mingit pistmist.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Sa ei saa vist üldse aru mis jama sa siin praegu ajad. Esiteks, see kas kohtunik midagi karjub või mitte ei oma mingit tähtsust. Tennisemängus on reeglid selle koha pealt väga konkreetselt paigas ja erilist tõlgendamisruumi ei anna. Teiseks, sääraste intsidentide puhul on disklahvi määratud alati (mitte alates 2020. aastast). Ning USA ei puutu absoluutselt asjasse (otsuse tegid rahvusvahelised kohtunikud). Ma saan aru, et sinu jaoks keerleb kogu maailm võitlusena EKRE vs neegrid ja lumehelbekesed. Aga antud juhul pole siin sellega mingit pistmist.
    Kas see on see koht, kus võib hobustega tegelemise välja tuua? Või see on see koht, kus võib öelda, et ju mul oli siis nata ebaõnnestunud nali? Vastavalt su vastusele valin ka enda vastuse.

p.s. need määratud disklaffid on pigem sellistes olukordades, mis allpoolses videos. Ja olemasolevate reeglite ning joonekohtunike reaktsioonide hindamise vabaduse ma siiski endale jätan. Nii nagu sina jätad jalgpallis olemasolevate reeglite efektiivsuse, mõistlikkuse ning asjakohasuse hindamise vabaduse endale.

Võttes sealjuures arvesse pakutava väljakutse, et sa võid mulle vabalt valitud ajal tulla vabalt tõstetud rabaku 10m pealt täiest jõust näkku panna ja sellist reaktsiooni sa ei näe. Mitte kunagi.

pps: võid võrrelda ka nt Shapovalovi intsidentid vs praegune Djokovic. Ehk saad mu mõttest paremini aru

Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

Ja olemasolevate reeglite ning joonekohtunike reaktsioonide hindamise vabaduse ma siiski endale jätan. Nii nagu sina jätad jalgpallis olemasolevate reeglite efektiivsuse, mõistlikkuse ning asjakohasuse hindamise vabaduse endale.
    Küll on tore, et sa tead nii täpselt seda mida ma teen või ei tee. Kas oled mingi selgeltnägija omast arust või? Kas tuleproovi saates oled juba käinud?

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Küll on tore, et sa tead nii täpselt seda mida ma teen või ei tee. Kas oled mingi selgeltnägija omast arust või? Kas tuleproovi saates oled juba käinud?
    lol, mida sa nüüd ajad : D

mul väike pokaal hinge taga, aga sul tundub küll kriitilise piiri lähedal see asi.

Algupärane

Nonii, läheb mänguks! Raske, aga lootma peab

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Osaka on siiski hetkel klassi võrra üle.
    Zinaida Grigorjevna, minu hinnangul olete Te pisut liiga abruptine ja eklektiline oma vaates elule ja armastusele

naughty by nature Kasutaja Daz Booob avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2003

Algupärane

Ammu oleks juba aeg tennises piirikohtunikud koertega asendada.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

"joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

"Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Meeste turniir on nüüd täiesti ettearvamatu - kõik noored ja näljased poisid tahaksid avanenud võimaluse ära kasutada. Ennustada küll ei julge, aga tänaõhtust Thiem vs Auger Aliassime matshi soovitan vaadata. See Kanada poiss on erakordselt sümpaatse mulje jätnud ja kui nüüd Thiemist jagu saaks. Kes teab.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

Meeste turniir on nüüd täiesti ettearvamatu - kõik noored ja näljased poisid tahaksid avanenud võimaluse ära kasutada. Ennustada küll ei julge, aga tänaõhtust Thiem vs Auger Aliassime matshi soovitan vaadata. See Kanada poiss on erakordselt sümpaatse mulje jätnud ja kui nüüd Thiemist jagu saaks. Kes teab.
    Kelle poolt naiste turniiril oled? Viimase 16 seas on 3 ema näiteks.

Liitus foorumiga
    Nov 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
    Kelle poolt naiste turniiril oled? Viimase 16 seas on 3 ema näiteks.
    Otseselt kellegi poolt ei ole. Ühel tabelipoolel on nii Williams, Azarenka kui Kenin. Läheb kindlasti mänguks. Teisel pool tundub Osaka soosik, aga tal on ka vist mingis staadiumis jalahäda.

Liitus foorumiga
    May 2004

Algupärane

lol, mida sa nüüd ajad : D

mul väike pokaal hinge taga, aga sul tundub küll kriitilise piiri lähedal see asi.
    Mina ei tarbi üldse alkoholi, soovitan seda ka sulle. Siis ei tule ehk sellist lollust siia foormisse nii palju sinu poolt.

Me engana que eu gosto Kasutaja j6u1uv4n4 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2009

Algupärane

ilma disklafita näide, aga see vise vist ei läinud pihta...eks siis napikad on lubatud

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Oct 2014

Algupärane

Mina ei tarbi üldse alkoholi, soovitan seda ka sulle. Siis ei tule ehk sellist lollust siia foormisse nii palju sinu poolt.
    puhka jalga. ma tulin ja jagasin oma emotsiooni olukorra üle, mis oli minu jaoks lol. oma lollust presenteerinud ja tühja koha pealt isiklikuks minemine veidi wtf moment praegu. soovitan siis mõni vein ikka vahel võtta kui närv nii must.

ja see djoko olukord on naeruväärne. selliseid asju juhtub mängides omajagu (vaevalt sa muidugi elus reketit oled käes hoidnud, sestap sa ei teagi). 99% sellistest olukordadest kohtunik paneb pea kõrvale. 0,5% olukordadest saab kohtunik pihta, kuid ei käitu nii nagu see konkreetne kohtunik. ja need ei resulteeru millegagi, vb hoiatus. Viimased 0,5% olukordadest on sellised, mis on disklaffi väärt juhul kui kohtunik saab pihta (nagu shapovalov). kuid siis on tegemist reaalselt kontrollimatu ja ohtliku löögiga, millega mängija ise on võtnud juba teadlikumat sorti riski. enamjaolt läheb selline reaalne ja ohtlikult sooritatud löök aga tribüünidele, millele disklaffi ei järgne.

õnneks my man Nick "Wild Thing" Kyrgios ka samal meelel ja rohkemat ma elus ei vajagi

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud