320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tavaliselt ollakse tagaajajate poolt. Aga kohe pärast seda ebaõiglust mängis Kaia parimat tennist. Täiesti uskumatu oli vaadata, sõnu pole lihtsalt.
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      Algselt postitas Juveman Vaata postitust
      Mingil määrel aitas kaasa kindlasti ka ühe punkti ära võtmine kohtuniku poolt, mille üle Kaia ka vaidles ning kommentaatorid olid ilmselgelt hämmingus otsuse üle. Ka rahvas näitas oma pahameelt välja sel hetkel. Aga see andis Kaiale isegi positiivse süsti, emotsiooni pealt laskis sealtmaalt edasi liugu.
      Ma tahaks ka teada, kuidas sai selle punkti Wickmayerile anda?

      Kommentaar


        Kas kuskilt näeb Wickmayeri-Kanepi mängu kordusest (v.a. Eurosport 2)?

        Kommentaar


          võta välja! topelt hea meel on selle võidu üle sellepärast, et see kuradi belgia tont rapsis pärast esimeses setis saavutatud 5-0 edu nagu oleks terve mängu juba võitnud. eurospordi kommentaatoritelgi oli veidi ütlemist selle kohta.

          Kommentaar


            Kusjuures minu arust oli eilse mängu skoor pisut petlik ja mingist tohutust pöörangust ja meeletust tahtejõu triumfist ma küll rääkida ei julgeks. Ega see esimenegi sett mängupildilt 0:6 ei olnud ja viimane 6:1 samuti mitte. Kuigi jah, minu hinnangul oleks Kaia mängupildi põhjal pidanud selle mängu 6:2 6:4 tappa saama. Meie õnneks oli ka vastane piisavalt sitt ja tabas paaril otsustaval pallil umbes samapalju väljapoole joont, kui esimeses setis kõik pallid sissepoole kukkusid.
            Ehk siis ei kirjutaks ma mängutulemust mitte niivõrd Kaia võiduks, kui oponendi kaotuseks. Kusjuures nii üldiselt Wickmayeri mäng mulle meeldis ja mõnes muus olukorras oleksin vabalt tema poolt olnud. Ning ei saa öelda, et pinget poleks olnud ja et jooma poleks ajanud. Juhhei.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
              Kusjuures minu arust oli eilse mängu skoor pisut petlik
              no statistiliselt on ju tõesti ükskõik, kas kaotada esimene set kuivalt või ülinapilt, tulemus on sama

              ja mingist tohutust pöörangust ja meeletust tahtejõu triumfist ma küll rääkida ei julgeks.
              noh, niipalju siiski oli, et seti ja breigiga ees olla, vaid paari geimi kaugusel matshi võidust on suhteliselt suur edu,
              (eurospordi komm-arid vaatasid ka suht murelikult, kui Kaia ei 5-4 ega 6-5 seisul setpalle ära ei suutnud kasutada ja vastasele veel kiires lõppmängus võimaluse andis)
              kui teine set maha mängitud, oli 'pöörang' sisuliselt toimunud ja kolmas tulemuse poolest oli juba peegelpilt esimeset


              muidugi mitte nii suur pööre nagu Wimbledonis, kui Novotna Grafi vastu otsustavas koguni 5-1 ette sai, aga ikka kaotas

              Algselt postitas Calva Vaata postitust
              juhhuuu 2päevaga 4 miljonit?
              ca poole vähem siiski, Järvela on Kanepi raha juba üle lugenud

              US Open, QFs, Tues-Wed Sep 7-8 11am
              loser's prize: $200,000; points: 500
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar


                Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                noh, niipalju siiski oli, et seti ja breigiga ees olla, vaid paari geimi kaugusel matshi võidust on suhteliselt suur edu,
                (eurospordi komm-arid vaatasid ka suht murelikult, kui Kaia ei 5-4 ega 6-5 seisul setpalle ära ei suutnud kasutada ja vastasele veel kiires lõppmänus võimaluse andis)
                noh. sellele ma just viitasingi, et ka kõige hullemas seisus oli Kaia ainult seti ja breigiga maas. samuti oli justkui tajutav, et teise seti võitmise korral võidab ta ka kolmanda. murelikuks tegi tol hetkel mitte tohutu kaotusseis vaid väga ebastabiilne mäng. nagu faking miilitsa vilkur - vahepeal justkui töötab ja siis jälle ei tööta.
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                  US Open, QFs, Tues-Wed Sep 7-8 11am
                  loser's prize: $200,000; points: 500
                  lisandub turniiri toetajate poolne võidufond

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                    noh. sellele ma just viitasingi, et ka kõige hullemas seisus oli Kaia ainult seti ja breigiga maas. samuti oli justkui tajutav, et teise seti võitmise korral võidab ta ka kolmanda. murelikuks tegi tol hetkel mitte tohutu kaotusseis vaid väga ebastabiilne mäng. nagu faking miilitsa vilkur - vahepeal justkui töötab ja siis jälle ei tööta.
                    Läksin voodisse seisul 0:6, 5:5, olles täiesti kindel, et nii halvasti mängides nagu Kaia, ei ole võimalik võita.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ek Vaata postitust
                      lisandub turniiri toetajate poolne võidufond
                      http://www.usopen.org/en_US/about/hi...l?promo=subnav
                      See sponsorite poolne lisapapp Kaiat küll kuidagi ei puuduta.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Läksin voodisse seisul 0:6, 5:5, olles täiesti kindel, et nii halvasti mängides nagu Kaia, ei ole võimalik võita.
                        No üldiselt oli see endiselt jube, aga kogu aeg alates esimese viimastest geimidest oli näha ülesminekut ja vaikset vastase poolset järeleandmist. Uskuda oli jah raske, aga loota oli üsna lihtne. Ma olen jah RK poolt selles asjas, et miks te räägite maagilisest kaotusseisust, kui mängu võitmiseks pole vaja muud kui võita kaks järgmist setti. Kah mul uus asi.

                        Kommentaar


                          Mina näen siiski uut kvaliteeti selles Kaias... Varem kui oli sitt päev sai ta ikka peksa ka maailma 300ndalt reketilt ja täitsa korralikult, nüüd kus oli vaja ikka ennast käima tõmmata vastase vastu kellel kõik õnnestus pea 100 protsendiliselt, noo on kõva sõna. Ja mis põhiline, milliseid emotsioone see matš veel pakkus
                          Järgmisena siis Zvonarjova, kes pääses eile üsna lihtsalt edasi.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Jutt ei käi ju ainult avasetist, vaid ka teises 2:4 murdega taga olemisest. Ja noh teoorias on lihtne öelda, et mis see siis ära ei ole pärast muna minna ja võtta need kaks setti, aga reaalselt näeb ju pigem, kui ei suudeta seda teha. Eriti veel kui teises setis kohe jälle servi kaotas. Võiks ehk võrrelda umbes sellega, kui jalgpallis on kahest enamvähem võrdsest meeskonnast üks avapoolaja järel 4:0 ees ja siis teine ikkagi võidab 5:4. Täiesti tehtav, aga tõenäosus ei ole just üleliia suur.

                            lisaks ma näen ikka üsna selget seost teljel Kanepi passiivsus -> Wickmayeri enesekindlus -> õige löögitehnika -> löögid sees. Kui tajus kerget võidukohustust, läks järjest enam pingesse ja see oli näiteks kolmandas juba eriti selgelt näha, kuidas ta seal forsseeris, aga vajalik lõtvus oli kadunud ja pallid enam sisse ei kukkunud ka. Vist teise lõpus või siis kolmandas tuli veel kaks järjestikust topeltviga samuti väga olulisel hetkel - puhtalt närvid. Kaial seevastu alguses kramp -> kange hoiak -> pidevad eksimused. Kui enam polnud midagi kaotada, siis see kadus ja leidis jälle õige tehnika. Märkisid ka kommentaatorid näiteks ühe õnnestunud ründelöögi järel, et te vaadake nüüd kehaasendit võrreldes sellega, mis avasetis oli. Tehnilises mõttes palli sisse lüüa oskavad ju sel tasemel kõik, see, kas ja kui stabiilselt konkreetsel päeval välja tuleb, on ikka üpris otseses seoses vaimse kindlusega. Naistel veel eriti.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vincent Vaata postitust
                              Jutt ei käi ju ainult avasetist, vaid ka teises 2:4 murdega taga olemisest. Ja noh teoorias on lihtne öelda, et mis see siis ära ei ole pärast muna minna ja võtta need kaks setti, aga reaalselt näeb ju pigem, kui ei suudeta seda teha. Eriti veel kui teises setis kohe jälle servi kaotas. Võiks ehk võrrelda umbes sellega, kui jalgpallis on kahest enamvähem võrdsest meeskonnast üks avapoolaja järel 4:0 ees ja siis teine ikkagi võidab 5:4. Täiesti tehtav, aga tõenäosus ei ole just üleliia suur.
                              No jalgpalli võrdlus vist päriselt ei sobi. Tennises vist päris nii ei ole, et kaotad avaseti 0:6, siis pead järgmised suuremalt võitma, et võit võtta.

                              Üks teooria ütleb tennises aga seda, et kui enamvähem võrdsete vastaste mängus üks võidab avaseti 6:0, siis on üpris reaalne, et üldvõidu võtab hoopis algne kaotaja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Üks teooria ütleb tennises aga seda, et kui enamvähem võrdsete vastaste mängus üks võidab avaseti 6:0, siis on üpris reaalne, et üldvõidu võtab hoopis algne kaotaja.
                                Räägi lähemalt.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X