320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    No see ei pidanud olema teooria vaid statistika nagu vene kommentaator eile mängu keskel väitis.

    Kommentaar


      Algselt postitas vincent Vaata postitust
      Jutt ei käi ju ainult avasetist, vaid ka teises 2:4 murdega taga olemisest. Ja noh teoorias on lihtne öelda, et mis see siis ära ei ole pärast muna minna ja võtta need kaks setti, aga reaalselt näeb ju pigem, kui ei suudeta seda teha. Eriti veel kui teises setis kohe jälle servi kaotas. Võiks ehk võrrelda umbes sellega, kui jalgpallis on kahest enamvähem võrdsest meeskonnast üks avapoolaja järel 4:0 ees ja siis teine ikkagi võidab 5:4. Täiesti tehtav, aga tõenäosus ei ole just üleliia suur.

      Jalgpalli võrdlus on nagu kõige valem asi, mida tuua saab. Ei saa võrdsustada mänge, kus mängitakse aja peale nendega kus mängitakse mingi asja võidu peale. Tennises nagu jalgpallis ei saa hakata seisu hoidma - sa pead võitma end võidule.
      JA ega eile ju ei tulnudki midagi nipsust, et nüüd võttis Kaia end kokku ja hakkas laksima. See oli pikk protsess, kus ta peaaegu sai jala ukse vahale ja ikka ei tulnud breigid koju. Ja läks üha rohkem närvi sellest, aga heas mõttes. Kogu aeg tsipa paremaks, aga ikkagi 2-2 seisul oli ikka veel liiga vähe. Ent nagu mäng näitas, siis ta oli peaaegu seal. Eks sellise pöörde mängu toomiseks on vaja igasuguste asjade kokku langemist, aga see mis eile toimus oli loogiline. Mitte tõenäoline asjade käik hetkel kui seis oli 0-6 2-4 , aga täiesti seletatav. Belglannale tuleks au anda, ta võitles raskes olukorras päris hästi, aga nagu ta ise ütles, tal olid need sansud ja ta ei kasutanud neid. Ja kui sa ei võida kahte setti, siis sa ei võida mängu ka - selle taustal pole nagu midagi erilist juhtunud, sest belglanna ei omanud seda võimalust minu arust kordagi - matchballe tal polnud.

      Kommentaar


        ok ok, kehv näide ja samas ma ei viitsi hetkel piisavalt pikalt kalkuleerida, mis oleks kõige lähedasem ala või olukord. unustame selle osa ära.

        küll aga soovitaks veel korra üle mõelda, kuidas 6:0 4:2 seisust kaotamine saab olla loogilisem kui võitmine. praegu loen, et on loogiline, aga mitte tõenäoline. nagu misasja.

        ja mis puudutab seda, et ülekaal kaldus pikkamööda, siis minu meelest ju otseselt vastupidist ei ole keegi väitnudki. oli jutt, et Kanepi oli seisus, kus kõik kiskus viltu. nii nagu on ükskõik, kas sa võidad seti 7:6 või 6:0, on ka ükskõik, kas sa võidad geimis ühe punkti või on kaheksa korda mäng tasa, otsustavaid punkte ta võita ei suutnud, olles neid mängides enamasti krambis. äralööke oli nt avasetis võrdselt, üldjuhul eksis Kaia ise. fakt on, et ta tuli sellest seisust välja ja kallutas edaspidi esmalt need otsustavad punktid enda kasuks ning seejärel juba domineeris. minu meelest see ei ole joppamine stiilis "enne lõi vastane joonele, nüüd enam ei löönud", vaid seal taga on sutsu keerukamad põhjus-tagajärg seosed - ennekõike seda üritasingi eespool öelda.

        aga lõppkokkuvõttes pole muidugi suurt vahet ja ammugi pole see asi, mille pärast siin omavahel teravaks minna. peace.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          kas esmaspäeval oleks juba TOP20-s? on keegi kalkuleerinud neid edetabelipunkte?
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            ok ok, kehv näide ja samas ma ei viitsi hetkel piisavalt pikalt kalkuleerida, mis oleks kõige lähedasem ala või olukord. unustame selle osa ära.

            küll aga soovitaks veel korra üle mõelda, kuidas 6:0 4:2 seisust kaotamine saab olla loogilisem kui võitmine. praegu loen, et on loogiline, aga mitte tõenäoline. nagu misasja.

            ja mis puudutab seda, et ülekaal kaldus pikkamööda, siis minu meelest ju otseselt vastupidist ei ole keegi väitnudki. oli jutt, et Kanepi oli seisus, kus kõik kiskus viltu. nii nagu on ükskõik, kas sa võidad seti 7:6 või 6:0, on ka ükskõik, kas sa võidad geimis ühe punkti või on kaheksa korda mäng tasa, otsustavaid punkte ta võita ei suutnud, olles neid mängides enamasti krambis. äralööke oli nt avasetis võrdselt, üldjuhul eksis Kaia ise. fakt on, et ta tuli sellest seisust välja ja kallutas edaspidi esmalt need otsustavad punktid enda kasuks ning seejärel juba domineeris. minu meelest see ei ole joppamine stiilis "enne lõi vastane joonele, nüüd enam ei löönud", vaid seal taga on sutsu keerukamad põhjus-tagajärg seosed - ennekõike seda üritasingi eespool öelda.

            aga lõppkokkuvõttes pole muidugi suurt vahet ja ammugi pole see asi, mille pärast siin omavahel teravaks minna. peace.
            Tõsi on.

            Kommentaar


              Ma ei saa aru sellest räigest rõõmust ja ülistamisest. Kaia võitis selgelt parema füüsilise võimsuse tõttu. Esimene sett oli jube nagu ka tegelt enamus.

              Esimese servi % oli ikka ütlemata jube ning vaadates milliseid lööke ta 2/3 mängust tegi jättsi küll sügavalt soovida.

              Mis eriti soovida jättis oli tema kodutöö ehk siis oli see tegematta. Ta andis väga tihti ikka tema tugevama käe alla palli tõrjeid ning seega ka palju aktiivsust kaotas belglase servimise ajal.

              Üldiselt on alati nii,et kui ma vaatan mängu siis ta suht tihti feilib

              Kommentaar


                Kuna huvitas millal mäng on, siis panen siia ka meeldetuletuse:

                Zvonareva - Kanepi - 8. September at 18:00

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  kas esmaspäeval oleks juba TOP20-s? on keegi kalkuleerinud neid edetabelipunkte?
                  Õhtulehes oli kirjas, et kui Kaia kaotab Zvonarjovale, siis tõuseb ta 26ndaks.

                  Pakun, et Kaia kaotab lõpuks kolmes setis. Võiks muidugi nüüd soliidse ja hea mängu teha, aga ebastabiilsus on liialt suur.

                  Kommentaar


                    Eilse toreda õhtu lõpuks positiivne emotsioon kui Wawrinka Querrey lõpuks alistada suutis. Pikk, kõrgel tasemel ja võitluslik mäng - kindlasti üks turniiri kõrghetki.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                      Kuna huvitas millal mäng on, siis panen siia ka meeldetuletuse:

                      Zvonareva - Kanepi - 8. September at 18:00
                      et siis meite aja-arvamise järgi kell 22:00 ?
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                        et siis meite aja-arvamise järgi kell 22:00 ?
                        Ei, kohaliku aja järgi kell 13.00 ehk meil 18.00.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Ei, kohaliku aja järgi kell 13.00 ehk meil 18.00.
                          Kuidas nii? Ajavahe ju 7 tundi. Nii et kell 20.00 kõige varem. Sõltub kaua paarismäng kestab.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            minu paha, loomulikult 20.00.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Mhhh... vaatasin seda aega livetv.ru pealt kuhu olen sisse logind ja jalka mänge näitab küll minu aja järgi.

                              Aga usopen.org näitab ka Not Before 1pm, niiet teil õigus. Eks see kanal on seal online varem juba ja ülekande aeg on ehk livetv-sse pandud. Tänud paranduste eest.

                              Kommentaar


                                Etv võiks jälle üle kanda. Aga sedapuhku vist ei tule sealt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X