320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
    Jah, tänane päev pani küll igasugustele ennustustele põntsu. Makarova peab küll väga hea olema - taas pole õnnestunud sel turniiril näha. Berdych üllatas mind ka korralikult.
    Nadalil oli kaheldav vorm juba teise raundi põhjal, kuna tal tekkis raskusi ameeriklase Tim Smyczeki alistamisega, kuid järgnevas kahes raundis alistas ta mängleva kergusega Sela ja Andersoni. See oli petlik. Hispaanlasel on nii palju kvaliteeti, et isegi alavormis mängides suudab teda võita vaid käputäis mängijaid.

    Kommentaar


      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
      Makarova peab küll väga hea olema - taas pole õnnestunud sel turniiril näha.
      Veerandfinaali põhjal siiski ei ütleks, et ta midagi erilist on. Lihtsalt Halep oli ise väga halb, tohutult lihtvigu ja üldse äärmiselt tujutu, tuim mäng. Pärast oli väsimust kurtnud. Makarova vaid eksis vähem, ei muud.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Nick Kyrgiose +7 Tie @6.00 toitis

        Kommentaar


          Kahju, et Maddy oma jalga vigastas. Serena Williamsi vastu mängides peab ta 100% terve olema, et 18-kordse GS-i võitja vastu mingitki võidulootust säilitada. Paistab, et tulemas on taaskordne igav Serena vs Maria finaal, mille võitja ennustamiseks aitab vaadata nende omavahelist statistikat - 16-st kohtumisest on Serena võitnud 14. Ainukesed Maria võidud jäävad aastasse 2004. Arvestades milline beast Serena oli üleeile Garbinje ja täna Domi vastu, siis erilisi võiduvõimalusi ma Marial tema vastu ei näe. Ainuke lootus Serena peatamiseks on Madison Keys. Go Maddy!

          Kommentaar


            Sharapova vs Williams oleks tõesti igav

            Kommentaar


              Kommentaar


                Mis Berdych vs Murrayst arvate? Suht jõhker match-up ikka.

                Kommentaar


                  Ma ikka imestan kui nõrk on tippmängijatel volleoskus. Tagant lüüakse kõiksugu imelööke, aga kui on võrgult tarvis üpris kerge pall punktiks lüüa, maandub see tihtilugu võrgus või kõrvalt audis.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Murray kaitse on lihtsalt ebareaalne... :O

                    Kommentaar


                      Arvata võis, et peale Rafa alistamist on Berdychil paak tühi. Seda juhtub liiga tihti, et peale elumängu tegemist lastakse järgmises mängus ennast lihtsalt täis. Rafa poolehoidjana muidugi võibolla oligi niiviisi parem, selliselt mängiva Murray vastu sellises vormis Nadal, oleks tulemus tõenäoliselt sama olnud mis elumängu teinud Berdychi vastu. Nadali jaoks on AUS Open kujunemas turniiriks, kus tema pikaajalistele peksupoistele võidud lõpuks kätte tulevad. Kuigi, nii Berdychi kui Wawrinka progress viimastel aastatel on olnud kiiduväärne.

                      Berdych vs Murray on samas, ma leian, paberil üsna briti poole kaldu vastasseis. Murray justkui neutraliseerib kõik Berdychi tugevused. Saab siis näha, kas saab mees 4nda korraga kängurudemaal asjad tehtud. Ise loodan, et teisele poole võrku tuleb finaaliks Stan.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas coco Vaata postitust
                        I'm in love with the
                        Aga tegelikult tahtsin mainida, et see on ikkagi hämmastav milline beast Djokovic on. Arvasin, et tuleb väga close match up ning ei julgenud palju panuseid teha, aga no...
                        Finaalis tuleb vist teha bet seti peale ning mõlemale 3-2 võit panna

                        Kommentaar


                          Noh... Ütleme nii, et KUI Djokovic edasi pääseb siis finaalis võtke oma pensionikindlustuse rahad välja ja pange Murray peale.
                          Ma ei saa aru kas ta mängib teadlikult alla oma võimete või mis värk on. See, et Djokovic praegu ees on, on kindlasti tänu Wawrinka unforced erroritele.
                          Kommentaatorid mainisid ka, et Djokovici madalam käik tundub Wawrinka mängule üldse mitte sobivat.

                          edit: Ma ei saa enam mitte midagi aru ausalt. Kõige imelikum mäng mida ma selle turna jooksul olen näinud...

                          Kommentaar


                            ohoh, veteranid Leander Paes-Martina Hingis on segapaaris finaali välja jõudnud

                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              Meeste finaal on ülikõva. Ülikõva.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JanK Vaata postitust
                                Meeste finaal on ülikõva. Ülikõva.
                                striim lahti. baranka.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X