320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lenc Vaata postitust
    Raha eest võid tellida endale UK Proxy teenuse (näiteks http://vpnuk.info/ ) ja vaadata HD kvaliteedis BBC striime 15-lt väljakult: http://www.bbc.co.uk/tennis/
    Nagu sa enda poolt tsiteeritavast loed - "legaalselt Wimbledoni vaatamine on Eestis võimatu. Raha eest võid vist osta vaid mingi ... striimi, mida ma põhimõtteliselt ei tee". Kui põhimõte muidugi ainult bettimisega tegleevate saitide peale laienes, mitte sellele, et pead läbi ussi emmi endale illegaalse meetodi leidma, siis muidugi sobib küll.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Nagu sa enda poolt tsiteeritavast loed - "legaalselt Wimbledoni vaatamine on Eestis võimatu. Raha eest võid vist osta vaid mingi ... striimi, mida ma põhimõtteliselt ei tee". Kui põhimõte muidugi ainult bettimisega tegleevate saitide peale laienes, mitte sellele, et pead läbi ussi emmi endale illegaalse meetodi leidma, siis muidugi sobib küll.
      Kus kohas minu poolt viidatud skeemis midagi illegaalset oli? Palun näita mulle seda seaduse sätet, mis keelab proxy serveri kasutamise.

      Kommentaar


        Edberg pole endiselt päevagi vananenud. Uskumatu. Ilus vaadata neid väljakuid - muru on veel nii puhtalt roheline, pole veel kümned jalad peal trampinud.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Kanepi vist tuli ainult osalustasu see aasta korjama.
          Inter - ausaim klubi Itaalias.

          Kommentaar


            Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
            Kanepi vist tuli ainult osalustasu see aasta korjama.
            Oli jah selline "saaks juba rutem koju kotile" stiilis esitus.
            See-eest vanamehed Nieminen ja Hewitt võtsid teineteisest mõlema jaoks viimasel Wimbledonil viimast. Soomlane jaksas lõpuks kauem.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Eugenie Bouchard jätkab oma suurepärast seeriat. Keegi võiks selle Chris Everti "Serena" kirja Geniele saata.

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Leedulane Berankis tegi keskväljakul tõeliselt vinge esituse ja viis Cilici viiendasse setti. Kõik murdepallid jäid tal viiendas aga võtmata ja sinna see üllatus jäi.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    See on uskumatu jah, et legaalselt Wimbledoni vaatamine on Eestis võimatu. Raha eest võid vist osta vaid mingi bettingufirma striimi, mida ma põhimõtteliselt ei tee.
                    wimbledoni vaatamisega on juba aastaid jama ja ega ma mingit head striimi ka soovitada oska. vpn-iga saaks ehk BBC taha, aga need teenused ka enamasti tasulised. häda pärast ajab meil Unibet asja ära, kui seal konto olemas. pilt on küll pisike, aga kõik televäljakud striimitud. panustama ei pea, kuid arvel peab vist vähemalt 1 sent olema, et TV käima läheks. mul vanast ajast seetõttu sent sinna peale jäetud ongi.

                    Kommentaar


                      BMS! BMS! BMS!

                      Lausa lust on vaadata tema mängu. Pea 20 volley winnerit! Kohe näha, et duublite ekspert.

                      Kommentaar


                        Dustin Brown on meestetuuri kõige fantastilisem mängija. Kui tal kõik välja tuleb, nagu esimeses setis Nadali vastu, on see täiesti vastupandamatu vaatepilt.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                          Dustin Brown on meestetuuri kõige fantastilisem mängija. Kui tal kõik välja tuleb, nagu esimeses setis Nadali vastu, on see täiesti vastupandamatu vaatepilt.
                          Kõige veidrama stiiliga maailma tipu kandis mängija pärast Santoro lahkumist. DB eeliseks on muidugi veel soeng ja raggateemaline tattoo. Ta võitis millalgi eelmisel sügisel Nadali ja ma hoidsin ainult peast kinni ja mõtlesin, et see peab demomäng olema. Aga ei olnud. Uskumatu käekiri, nagu 4 liiga. Tal oleks tagajoonele natukene stabiilsust juurde vaja, nii on ka halb mängida, kui sa pead iga palli peale võrku tulema. Samas.. vaatata on see ikka imeilus. Eriti kui saaks kõrvale väikse pläru teha.
                          Jack of all trades, Master of nuns

                          Kommentaar


                            Super Gasquet! Ma ei tea, miks see Kyrgios mulle nii ebameeldiv mängija on. Aga prantslase üle hea meel - nii mitu korda on ta selgest eduseisust kaotanud, täna kestis ära.
                            Naistes on jänkid täiega tagasi. Williams muidugi, aga veerandis ka Vandeweghe ja Keys.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              Ivo Karlovici mäng oli hetkiti täna tõeline flashback Ivanisevici kõrgaegadesse. Lisaks servile ka mõnikord kuratlikult täpne tõrje, tugevad löögid tagant ja muidugi superilus võrgumäng. Aga päris ei suuda ta ka veel 36-aastaselt oma kuulsa kaasmaalase taset välja mängida. Ja muidugi Murray on ränk ja supervormis vastane ka.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Ivo Karlovici mäng oli hetkiti täna tõeline flashback Ivanisevici kõrgaegadesse. Lisaks servile ka mõnikord kuratlikult täpne tõrje, tugevad löögid tagant ja muidugi superilus võrgumäng. Aga päris ei suuda ta ka veel 36-aastaselt oma kuulsa kaasmaalase taset välja mängida. Ja muidugi Murray on ränk ja supervormis vastane ka.
                                Poleks Ivot omal ajal perspektiivituks noormängijaks kuulutatud ja oleks talle korralik tagantkäsi välja õpetatud, võiks mees teha sellist mängu et.... Kõik muud löögid on ju olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X