320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tennis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Serena Williams on IPTL-il juba kaks mängu järjest kaotanud. Esimese kaotas tšehhitar KaroPliskovale, ning teise kaotas jaapanlannale Kurumi Narale! IPTL-il mängitakse vaid üks sett, seega väga hullu ei ole. Sõpruskohtumise alla läheb kirja kah.

    Kommentaar


      McNamarale midagi:




      Ma ei uskunud, et Davis Cup brittidele nii tähtis on. Ootasin pigem mitmevõisteja Jessica Ennis-Hill'i või siis poksija Tyson Fury võitu.

      Kommentaar


        Algselt postitas j6u1uv4n4 Vaata postitust
        Ma ei uskunud, et Davis Cup brittidele nii tähtis on. Ootasin pigem mitmevõisteja Jessica Ennis-Hill'i või siis poksija Tyson Fury võitu.
        Murray on lisaks tennisemängule ka väärt indiviid, tegeleb aktiivselt heategevusega, Fury seksistlik pätt.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          One to watch. 20-aastane ameeriklanna, 188 cm pikk - ehk siis kõige pikem asiaadist sportlanna keda ma kunagi näinud olen. Neiu võitis üleeile maailma parimat noormängijat Belinda Bencicit, ning täna hommikul sõitis Andrea Pektovicist üle.

          Kommentaar


            Varsti saab selles põrgutalves telerist Austraalia südasuve nautida. Täna läks valikturniir käima ja Jürgen Zopp suutis avaringis võita. Järgmine vastane on aga juba väga keeruline.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Noh bookide arust polegi väga suur erinevus ju, Zopp oli Devvarmani vastu väike favoriit 1.6ga, Kenny vastu on suht coin toss 2.0

              Kommentaar


                Pean tunnistama, et ei taba samuti, mille poolest de Schepper peaks kuidagi eriliselt raskem vastane olema kui Devvarman. Pikk kolge, küllap ta üks servi paugutamise mäng mõlemalt poolt tuleb. Zopp on teda varem võitnud ka. Aga eks näha ole.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  De Schepper jäi mulle silma hiljuti Hopman Cupil, kus ta Prantsusmaad esitas. Midagi väga korda saatmata küll - Murray'le, Kyrgiosele jäi kindlalt alla. Aga tundus siiski valikturniiri jaoks paras pähkel Jürgenile. Mäng paistab väga tasavägine: hetkel setid 1:1.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                    De Schepper jäi mulle silma hiljuti Hopman Cupil, kus ta Prantsusmaad esitas. Midagi väga korda saatmata küll - Murray'le, Kyrgiosele jäi kindlalt alla. Aga tundus siiski valikturniiri jaoks paras pähkel Jürgenile. Mäng paistab väga tasavägine: hetkel setid 1:1.
                    live linki?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      live linki?
                      Vaevalt seda valikturniirilt olemas on. Jälgin live teksti vaid Aus Openi kodulehelt.
                      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                        Vaevalt seda valikturniirilt olemas on. Jälgin live teksti vaid Aus Openi kodulehelt.
                        See uudis ütleb, et midagi ikka näidatakse ka kvalifikatsioonist. Kuigi nüüd ei huvita need mängud peale Margus Uba enam siin kedagi.
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                          See uudis ütleb, et midagi ikka näidatakse ka kvalifikatsioonist. Kuigi nüüd ei huvita need mängud peale Margus Uba enam siin kedagi.
                          Ahhaa. Paistab olevat ühe väljaku feed. Homme võib seal sel juhul näha Schiavonet ja Fabbianot, aga ega vist ei huvita jah väga.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Ahhaa. Paistab olevat ühe väljaku feed. Homme võib seal sel juhul näha Schiavonet ja Fabbianot, aga ega vist ei huvita jah väga.
                            Mingi briti kutt sai ka ju edasi, võitis ranked itaallase vastu!

                            Kommentaar


                              Avaringis hakkab kohe silma Nadal vs Verdasco. Ei saa välistada põrgulikku viiesetilist taplust - kui Fernando muidugi jaksab veel pärast kõiki neid aastaid. Lisaks võiks Kohlschreiber vabalt Nishikorit üllatada.
                              Naiste seas tekitab jutuainet Serena vs Giorgi. Serenaga peab muidugi midagi väga hullu lahti olema, et ta avaringis kaotaks. Hantuchova vs Kuznetsova on ka mõnus paar: need daamid tundub, et jaksavad igavesti. Anettil kahjuks õnne polnud - kohe Muguruza.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Maailma tennises on lahvatamas suur skandaal - Briti Rahvusringhääling BBC ning Buzzfeed News on saanud oma kasutusse dokumendid, mille kohaselt on maailma kõige kõrgemal tasemel aastaid toimunud kokkuleppemängud.
                                Elu on lühike, pidu on pikk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X