320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Transi parim mängija

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

    Kuule Jaan kellegi jaox pole enam yllatus see et Florale aidataxe.... Juba vaadata selle hooaja 2 mängu - TVMK ja Valga vastu - kas seal olid kohtunikud õiglased? Mina sedasi kyll ei ytlex...
    ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

      Kohtunikud olid hullult Flora poolt ja andsid TVMK-le pendla? Las ma arvan - Pohlak isiklikult k2skis Kr6lovil pendla Kaalma pihta lyya. Musueas, k6ik, kes statal k2isid, v2idavad, et Valga vastu oli Flora penalt t2iesti 6ige.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

        ära ytle et kõik, ma kyll tean inimesi kes väidavad et mäng oli ebaõiglane...
        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

          Kuulge Transi fännid, mida ütlete Siksten Kasimiri kohta? Mulle tundub küll, et tegemist on päris hakkaja vennaga. Tänavu liitus Transiga ja juba põhis ka!

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

            Originally posted by PHILIPZ
            ära ytle et kõik, ma kyll tean inimesi kes väidavad et mäng oli ebaõiglane...
            mäng kus 22 meest 1 palli taga ajavad on selgelt ebaõiglane. seega ph-i järgides \"eesti meistriliigas igale mängijale oma pall!\"

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

              Originally posted by Ott


              Kuulge Transi fännid, mida ütlete Siksten Kasimiri kohta? Mulle tundub küll, et tegemist on päris hakkaja vennaga. Tänavu liitus Transiga ja juba põhis ka!
              Tegu peaks olema 3. eestlasega, kes Transi eest platsil käinud (eelmised Tarmo Kink & Marek Naaris). Mees on ise pärit Tartust, mängis varem mõnda aega Merkuuri ridades. Eelmisel aastal pallis mingis Soome mudaliigas. Rohkemat soomekeelset lisainfot annab Google.

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                jah, minu teada on Kasimiri sünniaasta 1980. Ega ta nüüd nii tegija ka pole, pigem ütleks, et Transil on mängijatega kitsas. Muuseas kui mängida Chmapions Manager 2001/2002 Soome liigat. Siis seal gi on Kasimir just selle nöö eelpool mainitud mudaliiga klubis.

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                  selle mehaga oleme hetkel kyll igati rahul :-) Kuressaare mängus ta väga hästi asendas Gruznovi :-) Ammu olex juba aeg Gruznov mujale saata :-)
                  ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                    philipz kuule sa kuulud transi juhatusse et väidad et me oleme rahul temaga:P

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                      See 55a.Eapost on ikka mitmekülgne mees,tulnud nt. `70,`72,`74,`76 a. Eesti meistriks jäähokis Keemiku ridades.

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                        philipz mis kostad siis transi kaotuse kohta tulevikult?

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                          Philipz ja Co ,kuidas eile mulgi puder maitses ?
                          Kasutades teie endi lemmikväljendeid siis imesite ikka päris korralikult. Kogu teie meeskond oli eile üks pasapeetrite kamp ,kes ei suutnud ühtegi ohtlikku olukorda luua.
                          Gruznovi eest ei annaks ma praegu isegi viit krooni nii vilets oli ta eile.
                          Luuserid olite ,olete ja luuseriteks te jääte. Ainult pizdiitamises olete kõvad mehed.
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                            Kas keegi oskab ära seletada mida teeb Eapost Meistriliigas? Mitte , et mul midagi tema vastu oleks, aga ma ei sa aru kuidas nad ühtki paremat meest ei leia? Kui ma õieti aru sain, pidi Merkuur olema ju Transi duubel. Seal mängib üsna hea väravavaht Karev. Kui keegi teab sellest midagi võiks öelda. Äkki tahavad Guinessi pääseda?
                            See oleks vähemalt võimalus konkurent- klubidele milleski ära teha.

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                              Originally posted by überalles


                              Kas keegi oskab ära seletada mida teeb Eapost Meistriliigas? Mitte , et mul midagi tema vastu oleks, aga ma ei sa aru kuidas nad ühtki paremat meest ei leia?
                              Ei tunne küll Transi mehi aga Tuleviku mängu vaheajal tegi mingi mees neil väravavahile iseloomulikke soojendusharjutusi. On ta nüüd mingi noor varu-vv või suvaline tropp, seda ma ei tea öelda.

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'Narva Transi parim mängija\'

                                Originally posted by ROOTSI KUNN


                                Philipz ja Co ,kuidas eile mulgi puder maitses ?
                                Kasutades teie endi lemmikväljendeid siis imesite ikka päris korralikult. Kogu teie meeskond oli eile üks pasapeetrite kamp ,kes ei suutnud ühtegi ohtlikku olukorda luua.
                                Gruznovi eest ei annaks ma praegu isegi viit krooni nii vilets oli ta eile.
                                Luuserid olite ,olete ja luuseriteks te jääte. Ainult pizdiitamises olete kõvad mehed.
                                haha - mingi lamo oled vist :-) See oli vaid esimene karikamäng NB! Veel tuleb 1 mäng ja kyll Trans proovib Tuleviku paika panna... Muide pizdiitamises oled sama kõva mees kyll - mix sa ei tuletanud meelde kuda kaktused \"imesid\" aasta tagasi, kui Trans teid 6:1 ära tegi?
                                P.S: hea mees kah oled hahaha :-)
                                ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X