Lehekülg 48, kokku 50 EsimeneEsimene ... 3844454647484950 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 941 kuni 960, kokku 985

Teema: --SUPERBOWL--

 1. #941
  analrapist Kasutaja eika avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  11 981

  Algupärane

  Kas ainult mina ei näe pilte?

 2. #942
  Maldini Baresi Rivera Kasutaja Jasper avatar
  Liitus foorumiga
  May 2003
  Postitusi
  15 496

  Algupärane

  kiitus kokkuvõttele ja ettevõtmisele!

  Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
  Kas ainult mina ei näe pilte?
  ma ka ei näe.
  jokers to the right
  clowns to the left of me

 3. #943
  Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  13 793

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Kaarel Vaata postitust
  Seetõttu läks loosi Bills vs Jets.
  suht loogiline, et mingi tarkvara bännib anal-rape õppevideod ära.
  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

 4. #944
  Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  1 843

  Algupärane

  Jah, ilmselt on põhjus Martini poolt nimetatud asjaolus. Või siis selles, olen sellistes asjades üsna algaja ning linkisin vist otse enda mingilt Google galeriist, mis ei ole avalik. Igatahes lisasin nüüd manustena postitusele.

  Edit: nüüd vist töötavad ka lingid ning ühes sellega ajasin ka teema resolutsiooni täiega metsa.

 5. #945
  Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  1 843

  Algupärane

  Esmaspäevasest MNF-ist võis niikuinii eeldada tõsist paugutamist, aga see show ületas niigi kõrgele aetud ootusi. Veits irooniline, et kuigi enamuse ajast oli mõlema kaitse korralik läbisõiduhoov, siis teatud hetkedel tegid just kaitsjad potentsiaalselt mängu muutvaid pleisid. Sellega kasvas skoor veelgi, jättes mulje, et kaitset ei mängi keegi. Nii Donald enda kahe sack-fumble sooritusega, mis päädis vist kokku 14 punniga pluss pick-6, kui ka Chiefs'i kaitse, skoorides korra.

  Ma ei tea, play-offides tuleb ikka veidi kaitset parandada, et Patriots, Steelers ja Saints ära võtta.

  Goff on päris hea muidugi, aga Mahomes purustab ühel päeval ilmselt kõik kehtivad söödurekordid ning kui nii jätkab, on aja küsimus, millal ta kaasatakse GOAT aruteludesse. OK, palli kinkis seekord kokkuvõttes küll liiga palju ära, aga enne viimast draivi olid need kõik pigem ebaõnnega seotud.

 6. #946
  analrapist Kasutaja eika avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  11 981

  Algupärane

  Vahepeal sai läbi ka NFLi põhihooaeg ja oli taaskord väga hea andmine läbi 17 nädala. Oli ka kummaline aasta. Meeskonnad, mis hooaja keskpaigaks tundusid täiesti ilmselged supertiimid ja suursoosikud võidule kahvatusid hooaja edenedes. Käib see nii Chiefsi, Ramsi, Saintsi kui ka Chargersi kohta. Siis oli trobikond meeskondi, kes nägid veel hooaja keskpaigas täiesti käkid ja keskpärased välja, kuid kes läksid hooaja käigus aina paremasse hoogu. Plusspunktid ka selle eest, et viimased edasipääsejad selgusid hooaja päris viimastel minutitel ja sekunditel ehk põnevust jagus tervesse põhihooaega. On muidugi ka asju, mis peab juhtuma igal aastal. Patriots oli läbi hooaja üsna keskpärane, aga ikka suudeti võita piisavalt mänge, et esimene playoffi voor vabaks saada ja vaadates teiste tipptiimide vormi, siis võib meeskonda taas üheks suurimaks soosikuks pidada. Türa küll. Aga kuna Eagles vedas end täiesti ootamatult playoffi, siis ei viitsi Brady peale väga närvi minna. Veel.

  Teeme klassikalise pika wildcard ennustuse ka ära. Varasematel hooaegadel on mälu järgi ennustamine päris hästi õnnestunud ja sageli ka kõik tulemused täppi pannud, siis sel aastal on ennustamine megakeeruline ja pea igas paaris mündivise. Ei imesta, kui 0-4 seekord tuleks.

  vol1

  Indianapolis Colts @ Houston Texans (Laupäev 11.35)

  Mida tegid tiimid põhihooajal: Kaks tiimi, kes alustasid hooaega väga kahvatult (Colts 1-5 ja Texans 0-3), peale mida hakati mäng-mängu järel võite korjama. Colts sai viimasest kümnest mängust vaid ühe kaotuse (jabur 0-6 lutt Jaguarsilt) ja Texans suutis vahepeal teha üheksamängulise kaotusteta seeria kuniks kaks viimase minuti nappi kaotust saadi. Ühest küljest nautisid mõlemad tiimid võimalust mängida peamiselt tabeli teise otsa tiimidega, kuid nii Indianapolise mängujuht Luck kui ka Texansi Watson on viimastes voorudes näidanud, et 300+ jardi on nende poolt pigem norm kui erand (tõsi, Watsoni puhul on arvestatav osa jardidest saadud joostes). On meestel muidugi ka korralikud püüdjad platsil, kelle poole neid palle saata. Coltsi Hilton ja Texansi Hopkins on kindlasti ääreründajate eliit. Mõnevõrra suuremad küsimärgid on mõlemal meeskonnal maast mänguga, sest Coltsi runningbackide seltskond on väga keskpärane ja Texansi Miller naaseb vigastuspausilt (ning ega ta muidu ka väga stabiilne jarditootja pole). Mõlemal meeskonnal on võtta ka liiga top10 tasemel kaitseliin, kus eriti kõvad on just need kaitsjad, kes peavad vastaste mängujuhini jõudma ja maast mängu nullima (Coltsi poolt eelkõige Leonard, Texansil Watt-Clowney) ja mõnevõrra küsitavam secondary. Ühesõnaga. Paberil küll eri-ilmselised kuid mõneti sarnased meeskonnad.

  Mida mängust oodata: Peamine küsimus on, kas ühe või teise meeskonna kaitse jõuab vastaste mängujuhti segada ja söödumängu halvata. Tiimid kohtusid tänavu platsil kaks korda ja üks oli totaalne paugutamine (37-34 Texansile) ja teine mõnevõrra tasavägisem ja väikseskoorilsem andmine (24-21 Coltsile). Needski skoorid näitavad, et on tegu üsna võrdsete meeskondadega. Kuigi Hundi pärast hoiab pöial Indianapolise meeskonnale, siis miskipärast on usku natuke rohkem Houstonile. Lihtsalt kaitses tundub olevat neil natuke rohkem mängumehi ja Texansi oskusmängijad tunduvad olevat nõksa tugevamad. Colts sõltub ikka väga-väga palju Luckist (mis ei tähenda, et Luck võiks full-Rodgersiks minna ja mängu üksi ära teha).

  eika ennustab: Colts 24 vs Texans 27

  Seattle Seahawks @ Dallas Cowboys (Pühapäev 3.15)

  Mida tegi Cowboys põhihooajal: Cowboysil tundus hooaja keskpaigas olevat ainult aja küsimus, et millal peatreener vallandatakse. Kuid diis hakkas meeskond mängima maast ja läbi Ezekiel Elliotti ning võidud hakkasid järjepanu tulema. Siis hangiti juurde liigas mõnitusi tekitanud diiliga Amari Copper ning ühtäkki oli meeskond ohtlik nii maast kui ka õhust. Prescott möllas mängujuhi kohal ja isegi väga keskpärane kaitseliin polnud probleem. Dallas on viimasest kaheksast mängust võitnud seitse ja saanud sealjuures ka mitu võitu play-off meeskondade üle. Seis tundub igati kena ja vormikõver on liikunud playoffi vaadates väga õiges suunas.

  Mida tegi Seahawks põhihooajal: Seattle meeskonna hooaeg on käinud üles-alla ja selget pilti tiimist polegi. Ilusad seeriad ja võidud on segunud mitmete kummastust tekitanud mängudega. Mida välja lugeda meeskonnast, kes eeleelviimases voorus sai lutti liiga ühelt sitemalt tiimilt 49ersilt ja voor hiljem võitis liiga üht paremat Chiefsi? Üldiselt on Seattle mured sarnased viimaste hooaegadega. Wilsoni ees olev ründeliin on liiga üks kohutavamaid ja nii peab mängujuht tegema üli-inimlikke jookse, et midagigi ründest välja pigistada. Sestap on suures võtmerollis meeskonna runningback Carson, kelle hea mäng võiks tekitada Wilsonile rohkem hingamisruumi. Sama segadust tekitab ka meeskonna kaitse. Legion on Boomist pole enam midagi alles, kuid palli suudetakse mõnedes mängudes vastastelt röövida ja mõnevõrra vastaste mängujuhti segada.

  Mida mängust oodata: Vaadates viimaseid mänge, siis võiks olla tegu mänguga, kus mõlemad meeskonnad annavad palli päris palju runningbackile ja erilist mänguilu ma antud matšist ei oota. Võtmeküsimuseks saab, et kas üks või teine meeskond suudab maast mängu peatada. Seattle ründeliin on taaskord vigane ja pask, et seal võiks Dallasel eelis olla, aga teisalt võiks kogenud Pete Carrollil päris mitu üllatuskaari tagataskus olla.

  eika ennustab: Vormi ja koduväljakueelise tõttu võiks ja peaks Cowboys olema soosik (mida nad ka bettingute silmis on), kuid mul on Pete Carrollisse ja Wilsonise usku. Seahawks 28 vs Cowboys 21

 7. #947
  analrapist Kasutaja eika avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  11 981

  Algupärane

  vol2

  Los Angeles Chargers @ Baltimore Ravens (Pühapäev 20.05)

  Mida tegi Chargers põhihooajal: Chargersi ebaõnn oli Chiefsiga samas divisjonis olemine, mistap 12 võiduga peab meeskond mängima wildcardi. Sellal näiteks 11 võiduga Patriots saab puhata. Ajab närvi. Chargersil on paberil justkui kõik olemas. Superkaitse eesotsas DE duo Ingram-Bosaga. Kogenud mängujuht Rivers. Täkud nii runningbacki kohal (Gordon) kui ka mujal ründes (Allen ja Williamsid). Mõneti on Los Angeles meeskond kuidagi...igav? puine? Kuid fakt on see, et antud kooslus tõi tulemust põhihooajal ja paberil on tegu tiimiga, mis võiks vabalt Superbowlile jõuda.

  Mida tegi Ravens põhihooajal: Peale mängujuht Flacco vigastust pani meeskond rünnet vedama rookie Lamar Jacksoni, kes tekitas juba eelmisel ajal draftis suuri küsimärke. Kolledžis oli Lamar säravaim mängujuht, kes samas suurema osa punktidest tõi maast ise joostes ja paljud spetsialistid nägid lõpuks esimese ringi lõppu vajunud mees tulevikku widereceiverina. Jackson pani kõigi selliste kriitikute suu kiiresti kinni. Tema alustatud 7 mängust võttis meeskond 6 võitu (sealhulgas ainus kaotus tuli KC vastu lisaajal) ja Ravens on terve liiga kõige kummalisema mängupildga tiim. Kui enamik tiime panustab söödumängule, siis Ravens mängib sisuliselt ainult maast. Pole olnud harvad olukorrad, kus Jackson koos runningbackide Dison-Edwardsiga toodavad maast 250-300 jardi ja söödumängust tuleb vaid 100 jardi. Lisaks on Ravensi kaitse tõusnud hooaja käigus liiga üheks parimaks ja robustsemaks. Eeldatavasti on tegu kõige ebameeldivama vastasega just mängustiili arvestades. Ja eriti just playoffis kui mängutempo alla pekstakse.

  Mida mängust oodata: Paberil on Chargersi ülesanne lihtne. Pane maast mängu liinid kinni ja sunni Jackson söötma ja nii see edu peaks tulema. Seda ka eelviimases voorus üritati ning siis saadi mäng sisse 10-21 (ehk Ravens oli hooajal ainus tiim, kes suutis Chargersi alla 20 punkti peal hoida). Eeldatavasti võib pühapäeval mängupildis midagi sarnast oodata. Võtmeküsimuseks on, et kas Ravens suudab Riversi elu raskeks teha või mitte.

  eika ennustab: Chargers 24 vs Ravens 21

  Philadelphia Eagles @ Chicago Bears (Pühapäev 23.40)

  Mida tegi Bears põhihooajal: Chicago meeskonnal oli imeline võimalus viimases voorus endale vastast valida, kuid mängiti Minnesota Viikingitega. Lasknuks nad vastastel võita, siis tulnuks vastu neile toosama kahvatu Minnesota. Kuid Bears võttis asja tõsiselt, Minnesota nulliti täiesti ja nii saadi vastu eelmise hooaja võitja Eagles. Mõneti kummaline otsus, kuid teisalt pole Bearsil põhjust kedagi karta. Hooaja käigus ja eriti just hooaja teisel poolel on meeskond suutnud eesotsas Khalil Mackiga nullida pea kõik tipptiimid. Viimases neljas voorus jäeti tiimid vastavalt 6, 17, 9 ja 10 punkti peale (sealjuures see esimene 6 punkti tiim oli liiga parima rekordiga Rams). Hirmsasti meenutab see Bears eelmise aasta Jacksonville Jaguarsi, sest meeskonna murekohaks on ründemäng ja eriti mängujuht. Noor Mitch Trubitsky võib lugeda heal juhul keskpäraseks mängumeheks, kellel on küll hooti suurepärased päevad, kuid pahatihti on ta lihtsalt käkk. Nii panustab meeskond suuresti väga lühikestele (ja lihtsatele) söötudele, kus Robinson-Gabrieli sugused peavad imet tegema ning maast mängult, kus on võtta päris asjalik Howard-Cohen duo.

  Mida tegi Eagles põhihooajal: Ealges oli veel kolm vooru enne lõppu saldo peal 6-7 ja edasipääsuvõimalused olid nullilähedesed. Sisuliselt pidi meeskond võitma nii Ramsi kui ka Texansit ja lootma, et teised tiimid koperadaks korduvalt. Ning seda kõike olukorras, kus põhimängujuht Wentz sarnaselt eelmise hooajaga vigastusega hooaja lõpuni välja kukkus. Eelmisel aastal tuli Nick Foles ja tegi playoffis imet. Sel aastal tuli Nick Foles ja tegi taaskord imet! NICK FOLES ON JUMAL! Mees paugutas eelviimases mängus Texansi vastu 450 jardi sööte, viimases voorus Redskinsi vastu purustas NFLi rekordi 25 järjestikuse õnnestunud sööduga. Tekib küsimus, et kas Foles suudab seda taas?!?! Reaalsuses lootused väga suured pole, sest Eagles on kahel positsioonil vigastustega räigelt hädas. Kui runningbackide ikalduse elab meeskond veel üle (väljas on mõlemad eelmise Superbowli võtmemängijad Ayaji ja Clement), siis safety-cornerbackide positisooniga on täiesti perses. Sisuliselt on puudu kõik 4 alustavat mängijat ja platsilesaajadki on pahatihti poolvigased või lihtsalt naljatasemega.

  Mida mängust oodata: Eaglesi õnneks nende suurim murekoht kaitses pole suur mure Bearsi vastu, sest Trubitsky väga söödlembene pole. Kuid igasuguse loogika põhjal võib oodata madalaskoorilist mängu, kus platsil valitseb Chicago kaitseliin. Eaglesi ainus lootus on, et Nick Foles teeb taaskord imet ja on küsimus, et kaua üks mängija võib imet järjest teha. Eriti arvestades, et Foles sai eelmine mäng viga ka ja tõenäoliselt mängib järgmist mängu poolvigasena.

  eika ennustab: Jep, loll pakkumine, sest Bears on mingi 7 punktiline soosik. Aga, kurat, Nick Foles ju! Eagles 18 vs Bears 14

 8. #948
  סוטה Kasutaja cabron avatar
  Liitus foorumiga
  Oct 2015
  Postitusi
  1 803

  Algupärane

  Eika, superanalüüs!

  Sain ka täna öösel NCAAF-is täie raha eest sõitu. Panus oli Huskies +6 (versus Ohio State) ja 2 veerandiga jäid kutid taha 3-28. Mõtlesin et well, kus nüüd siis arvutustes viga sisse tuli, aga siis 4ndal veerandil läks põnevaks ja uni kadus, kui Huskies sai 3 TDd ja võit oli käeulatuses...aga ei tulnud siiski, aga samas spread sai coveritud ja suutsin vastu hommikut suikuda alles

 9. #949
  Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  7 115

  Algupärane

  Texansi Watson võib küll hästi jarde teha, aga tema suurimaks probleemiks siiski olevat palli ülehoidmine ja sellega pakub hea võimaluse end maha murda.
  Viimane omavaheline mäng oli Houstonis ja tüüp lasi teha 5 sack'i ning ühe sai oma arvele ka Hunt.
  Hooaja alguses Indianapolises toimunud kohtumises õnnestus tal lasta end lausa 7 korda murda ja korra ka Hundi poolt.
  Samas ka Luck omavahelistes mängudes lasknud end rappida, seega läheb usutavasti korralikuks andmiseks ja punktiskoor mõlemalt poolelt 20+.
  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

 10. #950
  Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  1 843

  Algupärane

  Põhihooaeg oli jah täitsa hea andmine.

  Suurima altmineja auhind läheb ilmset Jacksonville'ile. Blaketanicuga jätkamine oli ilmselge viga, mille osas tehakse peatselt korrektuur.

  Playoffi nad küll ei jõudnud, aga positiivse üllatajana tuleb küll Cleveland ja Baker Mayfield ära märkida. Pärast seda kui Hue lõpuks minema saadeti, on nende rekord olnud 5-3. Hue'il läks 3 võiduni jõudmiseks 40 mängu. Kõlab pentsikult, aga Clevelandi posti peetakse üheks kõige atraktiivsemaks vabaks töökohaks. Veel naljakam oleks muidugi see, kui Hue peaks nüüd Cincy ametikoha endale saama, nagu Marv juba soojalt soovitas.

  Wild Card ennustused. Prognoosin skoorivaeseid mänge.

  Houstoni tugevaim osakond on ilmselt kaitse front 7. Samas, Indy O-line on liiga parimaid, kui mitte parim. Houstoni rünnak sõltub valdavalt Watsoni soolost ning Hopkinsist. Indy 24 Houston 20.

  Ma üldiselt sellistesse mustritesse väga ei usu, aga Seattle on üks nendest, kes on võõrsil selgelt kehvem. Kodus panustaksin nendele, aga Dallas võtab kodus võidu ning Plaksutajal on uus diil soolas. Suurt skoorimist siiski ei oota: Seattle 13 - Dallas 16.

  Oleks täiega kihvt, kui Rivers ka enda tiitli lõpuks kätte saaks, nagu teised kaks 2004 drafti suured QB-d. Mõneti jabur, et keegi pole suutnud peatada seda 1960-ndate / ülikoolijalgpalli stiilis Baltimore'i rünnakut. Baltimore jooksumängu alustala on see option run, kas keskelt läbi või siis Jackson jätab endale ja jookseb äärde. Loodan, et Chargers (peaaaegu kirjutasin San Diego) teeb põhihooaja mängust korrektuuri, aga võimalikest hobustest võib puudu jääda. Nende kaitse on küll kiire, aga keskel pigem alakaalus, mis teeb Baltimore jooksumängu takistamise keerukaks. Teisel pool palli on miinuseks nende kehva O-line Ravensi kaitse vastu. Chargers 13 - Baltimore 17.

  Nick Foles'i muinasjutt vol 2 oleks tore, aga ta ei ole üksi tassija ning Philly kaitse ei ole see aasta sama. Chicago kaitse seevastu üks parimaid muidugi. Ennustan samuti madalat skoori. Philly 10 - Chicago 13.

 11. #951
  Asjahuviline
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  2 023

  Algupärane

  Colts,Cowboys,Ravens,Bears
  Invest In Africa

 12. #952
  - Kasutaja Brick avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2008
  Postitusi
  2 968

  Algupärane

  Kuulge, aga tõotab tulla huvitav WC round. Ühtegi kotikut ei tohiks olla. Kihlveokontorite järgi karikakaitsja kõige suurem underdog, kuid Play-off on siiski teine tera ja karudel nendega lihtne ei saa olema. Phila tõestanud, et underdogi roll neile sobib.

  Ennustan edasi täna mõlemat Texase tiimi Texans + Cowboys ning homme Ravens ja siiski Bears.

  Hunt võiks ühe PO võidu kätte saada, kuid kardan et Houston 2x endale kodus ära teha ei lase.

 13. #953
  Eesti koondislane Kasutaja Maarek avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  7 115

  Algupärane

  Tsitaat Algselt postitas Brick Vaata postitust
  Hunt võiks ühe PO võidu kätte saada, kuid kardan et Houston 2x endale kodus ära teha ei lase.
  Juhtus aga see, et külalistel toimis nii rünnak kui kaitse paremini ja tehti ära
  May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

 14. #954
  analrapist Kasutaja eika avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  11 981

  Algupärane

  AFC nüüd kenasti lukus. Eaglesi mängu taustaks võib AFC asjad kenasti kokku võtta ja juba järgmisesse nädalasse vaadata. Miniatuurse isetekkinud ennustusvõistluse seis peale AFC mänge on tasavägine:
  eika 1-1
  Kaarel 1-1
  maamesilane 1-1
  Brick 0-2

  Indianapolis Colts @ Kansas City Chiefs (Laupäev 11.35)

  Kuidas jõudis Colts Divisional playoffi?
  Mängus Texansi vastu oli meeskonna vaieldamatuks võtmeliiniks Offensive Line, mis suutis hoida vastaste Watt-Clowney duo Luckist kaugel ja teisel poolajal tekitada järjepidevalt maast mänguks ruumi. Personaalselt poleks sellist Texansi kaitse ülemängimist oodanud, aga paistab tõepoolest, et see Offensive Line on erakordselt kõva. Coltsi ründemängust väga head pilti ette ei saanudki. Mängu alguses läks läks asi pidevalt 3rd downi peale, mille Luck suurepäraste söötudega ja läbi õnne ära lahendas ning kiiresti saadi sisse edu. Edasi hoiti palli maas, kus Mack tegi suurepärast tööd, mängiti aega ning teisel poolajal enam ei skooritud. Kuna kaitse, kus oli oluline roll ka Hundil, suutis Watsoni tuju täiesti ära rikkuda (või siis pigem põles Watson heleda leegiga läbi), siis polnudki rünnet rohkem vaja. Veidi jäi küll õhku küsimus, et kas Colts on/oli hea või Texans erakordselt sitt.

  Kuidas jõudis Chiefs Divisional playoffi?
  Chiefs oli läbi hooaja ajalooliselt hea ründemänguga, kus järjepidevalt küteti vastasele 40+ punkti. Antud hoog tipnes novembri lõpus, kus teise tippründemänguga matš Ramsiga lõppes skooriga 54-51. Kuid siis tegi meeskonna üks tähtmängijaid, runningback Kareem Hunt väikese naisepeksu, mees eemaldati liigast ja hooaja viimased mängud tulid juba päris keeruliselt. Mitte, et Hundi puudumine suur probleem oleks. Chiefsil on ikkagi mängujuhiks liiga MVP, 50 Touchdowni ja 5000 jardi hooaja teinud Mahomes, liiga kõige plahvatuslikum wide receiver Tyreek Hill, liiga parim tight end Kelce ja ka Hundi asendaja Williams on enamvähem okeilt hakkama saanud. Seegi kooslus suudab muretult 30 punkti kanti toota, mis mõne muu tiimi puhul oleks suurepärane uudis. Aga sellest ei pruugi piisata, sest KC kaitse on olnud tänavu erakordselt sitt. Kohe nii erakordselt sitt, et mingite mõõdikute järgi oli tegi liiga kõige nõrgema kaitsega. Kui vastaste mängujuhti jõuti päris hästi segama ja sackima, siis kõige muuga oli meeskond väga-väga tõsises hädas.

  Mida mängust oodata?
  Kui Coltsi OL suudab teha võrreldava mängu eelmisega ja Jonesid-Houstonid Luckist kaugel hoida, siis võiks Coltsil mingid võimalused olla. Luck on näidanud, et kui tal on taskus aega palli sööta, siis ta seda ka suudab ja KC sita kaitse vastu peaks see veel eriti lihtne olema. Aga teisalt on Chiefsi rünnak nii kuradima plahvatusohtlik ja kõva, et sealt peaks 30 punkti ära tulema. Isegi kui Coltsil kaitsel peaks olema hea päev. Isegi kui peatreeneriks on legendaardne playoffi läbipõleja Andy Reid. Ja ma kahtlustan, et sellest piisab võiduks.

  eika ennustab: Colts 28 vs Chiefs 31

  Los Angeles Chargers @ New England Patriots (Pühapäev 20.05)

  Kuidas jõudis Chargers Divisional playoffi?
  Chargersi peatreener Anthony Lynn suutis Ravensi vastu kokku panna päris kõva kaitseplaani, kui Ravensi üliohtlik maast mäng nulliti täielikult. Kaitse mehitati peamisele kiirete mängumeestega, mistap lõppesid enamik Ravensi ründeüritused enne kui nad alata jõudsid. Rünnakul oli Chargers umbes-täpselt nii hea nagu Ravensi überkaitse vastu eeldada võis. Palli suudeti küll liigutada, aga ühel hetkel jäi Ravensi müür ette ja peamisel lõpetati löögiväravatega. Kuid siiski mõjus see, kuidas Rivers Williams-Allen-Gatesi söötudega üles leidis, üsna julgustavat, sest teist nii rõvedat kaitset neile vastu tulemas pole.

  Kuidas jõudis Patriots Divisional playoffi?
  Patriots on Patriots, kes teeb oma töö alati ära. Kindlasti polnud Patriots bye vääriline, sest tiimil tuli sisse päris mitu üllatuslikku ja koledat kaotust. Aga hooajal mitu korda Jetsi-Billsiga mängimine annab omad eelised muu liiga ees ja kõige suuremates mängudes suutis NE võtta oma. Mis näitab, et playoffiks on nad valmis. Miks nad ei peakski? Brady-Belichick on näidanud taas ja taas, kuidas nad suudavad ründe- ja kaitseplaanidega vastate kõige nõrgemad kohad üles leida. Ründemängus on neil ikka olemas kogenud Edelman ja Gronk, maastmängus on täheks rookie Michel ja oma hetked tulevad ka Pattersonil. Olenevat vastasest mingi plaan ikka töötab. Suurem küsimärk on meeskonna kaitse ja just see osa sellest, mis peaks vastate mängujuhti segama.

  Mida mängust oodata?
  Patriotsi puhul on taaskord kindel see, et oodata ei oska midagi. Kas võib tulla mäng, kus runningbackid White-Michel saavad 20 söötu? Jah. Kas võib olla mäng, kus mängitakse ainult maast? Jah. Kas võib tulla mäng, kus mängitakse ainult õhust? Jah. Patriotsi järgmise nädala mängupilt on täiesti loto ja eks see selgub järgmisel nädalal, mis masterplaan Belichickil seekord on. Paberil mängijate poolest võiks Chargersil ju eelis olla. Bosa-Ingram duo jõuab kindlasti Bradyst segama, Rivers suudab ründemängu käima panna ja mõnevõrra rohkem hingamisruumi peaks olema ka runningback Gordonil. Aga, pagan, see 2 nädalat mänguks valmistunud Patriots on tavaliselt nii räige, et neid lihtsalt peab by default soosikuks pidama. (kuigi mingi sisetunne mul on, et see Chargers läheb Super Bowlini välja)

  eika ennustab: Chargers 24 vs Patriots 28

 15. #955
  analrapist Kasutaja eika avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  11 981

  Algupärane

  See Eagles vs Bears mäng. Huhuh.

  Esiteks.
  Tsitaat Algselt postitas eika Vaata postitust
  eika ennustab: Jep, loll pakkumine, sest Bears on mingi 7 punktiline soosik. Aga, kurat, Nick Foles ju! Eagles 18 vs Bears 14
  Jep, kurat, Nick Foles ju!

  Teiseks.
  Folesi Eaglesil on neid jaburaid võite erinevaid tulnud, aga double doink on uus tase!

 16. #956
  analrapist Kasutaja eika avatar
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  11 981

  Algupärane

  Ja teeme NFC ära. Wildcard oli üsna raskesti ennustatav, sest keegi siit üle 50% õigesti ei laksanud ehk üldsaldo jäi järgnev:
  eika 2-2
  Kaarel 2-2
  maamesilane 2-2
  Brick 1-3

  Dallas Cowboys @ Los Angeles Rams (Pühapäev 3.15)

  Kuidas jõudis Cowboys Divisional playoffi?
  Kui üdini aus olla siis jäin päris enne mängu lõppu magama ja Cowboysi otsustavad sammud jäid nägemata. Aga üldiselt oli Cowboys päris hea. Elliott tegi maast mängides mida ise tahtis ja Prescott suutis väga hästi Cooperit üles leida. Täpselt nii nagu mängu eel nende puhul loota võis. Eriti kõva mängu tegi meeskonna run defence, mis suutis liiga ühe parima jooksumeeskonna Seahawksi täiesti ära nullida. Kõik see võiks Dallase fännidele lootust anda. Kuigi veidi jäi antud mängust mekk juurde, et selle mängu pigem Seahawks on lolli mänguplaaniga kaotas kui Dallas oma tugevusega võitis.

  Kuidas jõudis Rams Divisional playoffi?
  Veel novembri lõpus tundus, et Ramsi ei suuda peatada mitte miski. Meeskonna kaitse on täis täielikke tippmängijaid ja neid on seal rohkem kui üks (liiga parimaks kaitsemängijaks valituks saav Donald koos aastaid möllanud tippudega nagu Suh, Talib, Peters). Nimede poolest võinuks ainult Bearsi kõvemaks kaitseks pidada. Kuid sellest olenemata polnud meeskonna tugevaim külg kaitse vaid hoopis rünnak, sest geeniustreener Sean McVay käe all suudeti igas mängus skoorida vähemalt 30 punkti. McVay suutis mängujuht Goffi jaoks hoida mängu võimalikult lihtsana. Pall käis tihti läbi runningback Gurley (kes oli tänavu omal positsioonil liiga parim) ja erinevad widereceiverid nagu Woods ja Cooks võivad igal hetkel mõnikümnejardiga üllatada. Kogu selle hosianna laulmise juures on üks päris suur mure. Meeskonna hooaja lõpp kukkus täiesti ootamatult ära (saadi sisse Bearsilt ja Eaglesilt) ja on üleval küsimus, et kas meeskond on mahladest tühjaks jooksnud või näeme playoffides seda hooaja esimese poole Ramsi.

  Mida mängust oodata?
  Kui aus olla, siis ma ei näe Cowboysil antud mängus mingit võimalust ja öösel selle mängu pärast üles ei jää.

  eika ennustab: Cowboys 20 vs Rams 34

  Philadelphia Eagles @ New Orleans Saints (Pühapäev 23.40)

  Kuidas jõudis Eagles Divisional playoffi?
  Mäng Bearsiga oli täpselt selline nagu enne mängu eeldada võis. Väikeseskooriline matš, kus kummalgi meeskonnal ründes suurt midagi ei õnnestunud. Eaglesi ruumi võttis ära Bearsi liiga parim kaitse ja Bearsi rünnak on nagu ta on. Aga 4 minutit enne lõppu sai Foles enda väljakupoolel palli kätte, lahendas ära paar 3rd and longi ja väravajoonel minut enne lõppu ka 4rd downi. Bears sai palli veel viimasteks minutiteks kätte, jõudis sellega päris okeisse väravalöömisolukorda, aga läks nii nagu eelnevas posituses videos näha oli. Midagi antud mängust Eaglesi kohta on väga raske kaasa võtta, sest Bearsi kaitse nullis Eaglesi ründemängu ja samamoodi ei saanud aru Eaglesi kaitse pidavusest, sest Bears oli päris pask. Muidugi väga-väga-väga hirmutav oli, kuidas need nurgakaistjad väga-väga-väga hädas olid Bearsi ründajatega. Aga see mure on olnud läbi hooaja (õigemini peale seda kui umbes 6 mängijat secondaryst hooaja lõpuni välja lendasid).

  Kuidas jõudis Saints Divisional playoffi?
  Saints on liiga üks täieslikumaid tiime, mis väljendus ka palliplatsil (hooaja jooksul kaotati 3 mängu ja neist viimane varumeestega viimases voorus). Mängujuhi kohal Drew Brees, kes jääb eeldatavasti kõige napimalt ilma MVP auhinnast. Suurepärane runningbackide duo Ingram-Kamara. Liiga üks parimaid wide receivereid Michael Thomas. Korralik Offensive Line. Korralik tasakaalus kaitse, mis jõuab nii vastaste mängujuhini (Cameron Jordan peamine nimi) kui ka suudab katta vastaste ründemängijaid (Apple ja Lattimore). Väga tasemel on ka peatreener Sean Payton, kes on korra Saintsi tiitlini viinud. Pole ime, et nii tasakaalus meeskonda peetakse Super Bowli võitmise suurimaks soosikuks.

  Mida mängust oodata?
  Meeskondade eelmine kohtumine novembri keskel lõppes Saintsi 48:7. Jep. Polnud kirjaviga. 48:7. Toona polnud küll Folesi, kuid ikkagi peetakse Saintsi bettingute silmis pea 10 punktiliseks soosikuks. Ausalt öeldes ei julgeks Eaglesi mitte ühtegi liini pidada Saintsi omast paremaks (okei, erandiks DE, kus Eaglesil on Cox, Bennett jne) ja igasuguse loogika järgi peaks Saints siit mängust üsna lihtsalt edasi minema. Aga, kurat, Nick Foles ju! See mis toimub on jabur ja mina Folesi vastu ennustada ei julge.

  eika ennustab: ma ei tea kuidas ja mis nipiga see juhtuma peaks, aga... Eagles 28 vs Saints 27

 17. #957
  Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  1 843

  Algupärane

  Hea ülevaade, eika.

  Esimeses kolmes oli jah pinget pigem vähem, aga lõppu ikka korralik draama. Bearsi kicker kolistas terve hooaja poste, nüüd siis post-latt. Karta on, et alates märtsist peab uut töökohta otsima hakkama.

  Nädalavahetuse silmapaistvaim sooritus oli ilmselt Chargersi kaitseplaan, millega Jackson olulise osa mängust ära nulliti. Tundub, et võtsid natuke ka Clevelandi wk 17 mänguplaanist šnitti.

  Kuna vaatasin eilset hilist mängu alles täna, siis pole veel PFT podcasti kuulanud ega muid reaktsoone uurinud. See kummaline catch-fumble lahendus sai ilmselt ka olulist reaktsiooni.

  Pickid tulevad hiljem.

 18. #958
  - Kasutaja Brick avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2008
  Postitusi
  2 968

  Algupärane

  Kiidan ka ülevaadet.

  Chiefs vs Colts peaks eelduste kohaselt olema esimene maiuspala selle hooaja play-offis. Pat Mahomesi juhitud KCC rünne on liiga seksikas, et nad peavad saama konverentsi finaali. Ikkagist AFC nr. 1 põhihooaja tiim ja kui nad Arrowheadil Billi & Tomi ei võõrusta, siis on Patsidel jälle üks Superbowl terendamas. KCC kaitse võib küll sitt olla, kuid nad peaks tugevad olema pallikaotuste genereerimises. Coltsil on Chiefsi vastu võimalus, kui mäng on madalaskooriline. Pigem läheb aga lammutamiseks ning Chiefs võtab mingi 35-28 võidu.

  Mäletan, et lugesin hooaja keskel, kui Chargers oli 7-3 win/lose, siis üks kirjutas, et see on tiim kelle puhul sa ei üllatu, kui nad on 10 mängu järel 7-3 või 3-7. Minu jaoks kuidagi ne rõba ne mjaso meeskond. Chargers on küll päris hästi võõrsil mänginud, kuid ma küll ei kujuta ette, mis valemiga nad Patriotsile võõrsil koti pähe peaksid tõmbama. Chargersil kolmas järjestikune mäng võõrsil. 30-17 Patriotsile.

  Rams tundus jah vahepeal pidurdamatu. Cowboyna hoidsin elus esimest korda pöialt Eaglesile. Ramsi vastu tundub mulle, et võiks olla Dallasel suurem võimalus võita kui oleks seda olnud Superdome'l Saintsi vastu. Mida ma olen täheldanud Dallase kaitse puhul, siis raskustes on oldud QB-de vastu, kes on mobiilsed ja teevad ka mängu taskust väljas. Goff on liikuv tüüp ja tema pidurdamine saab raskem olema kui liiga nr. 5 run defense poolt Gurley limiteerimine. Krt, Mahrer lööb mingi 60 yardise võiduka, 23-21 Dallas.

  Eagles teist korda end Saintsil alandada ei lase, kuid Brees lahendab asjad piisavalt hästi ära, et liiga põnevaks lõpp ei lähe. 26-18 Saints.

 19. #959
  Asjahuviline
  Liitus foorumiga
  Mar 2004
  Postitusi
  2 023

  Algupärane

  Chiefs,Rams,Patriots,Saints
  Invest In Africa

 20. #960
  Senior Member Kasutaja Kaarel avatar
  Liitus foorumiga
  Aug 2001
  Postitusi
  1 843

  Algupärane

  Nii, divisional pickid. Umes kuu või poolteist tagasi oleks kodumeeskonnad selged favoriidid. Tänaseks enam nii selge polegi.

  Colts vs Chiefs. Safe bet on ilmselt siin paaris overi (over/under hetkel 56,5) peale panustada. Peamine küsimus, kas kumbki kaitse suudab vastase rünnakut kasvõi veidi takistada. Indy kaitse kindlasti parem, aga sedavõrd on ka KC rünne plahvatuslikum. KC kaitse üsna kehva ning profiili mõttes sarnane eelmise nädala Houstoniga - tugevus peitub front-7 tüüpides (Jones, Ford, Houston), mille Indy O-line ilmselt küll ära nullib, kuid tagaliin on nõrkus. On ka võimalik, et väga suurt punktisadu siiski ei tule, kui Indy rakendab jälle metoodilist rünnakut ja korjab järjest 3rd downe, nagu neil kombeks. See aeglustab skoorirallit. KC läheb siiski edasi. Indy 31 - KC 34.

  Cowboys vs Rams. Erineva tõusujoonega hooajad. Dallas oli ühel hetkel 3-5 ja räägiti juba Plaksutaja töökohast. Pärast seda 8-1 koos playoffidega. Rams alustas paugutades, aga detsembri alguses kaks kaotust ja jäi mulje, et hoog veidi rauges. Sellele järgnenud SF ja Arizona võitudest ei tasu suuri järeldusi teha. Dallasel on selge vana kooli identiteet. Kõva kaitse ning rünnakul ratsutavad Zeke'i seljas. Kui Zeke saab kohe alguses käima, on nende mäng, kui mitte, siis Prescott üksi ei tassi. Tasub silmas pidada, et LA Ramsi jooksukaitse oli põhihoojal liiga viimane, kui arvestada yards per rush (5,1 allowed). Üldarvestuses ei olnud nad nii taga eelkõige seetõttu, et sageli juhiti ning vastased ei saanud joosta. Kui aga Zeke ja Dallas saavad jooksma, võib neil raskeks minna. Kõik märgid nagu viitaks, et Dallas võib siin üllatada, eriti kui Gurley ei ole päris 100% korras, nagu mingid jutud räägivad. Kogu LA Ramsi rünnak põhineb tegelt Gurleyl, sellest saab alguse ka screen ja play-action teema, mis on nende leib. Jään siiski LA Ramsi poolele, kuna Dallas lihtsalt ei skoori piisavalt palju punkte. Dallas 20 - LA Rams 26.

  LA Chargers vs Patriots. Tavaliselt on olnud nii, et New Englandi jaoks on september nagu pre-season, aga lõpuks on neil ikka first-round bye. See aasta samuti, aga veidi nagu on loksu juurde tekkinud nende masinasse. Brady, Gronk ja kompanii ei olnud enam niivõrd automaatne alates detsembrist, erinevalt nende tavapärasest mustrist. First-round bye korjati muidugi jälle ära, pigem küll Houstoni kingituse abiga. Nii või naa, Patriotsi tavapärane kodumäng divisional roundis on üldiselt automaatne võit. Aga siiski, LA (peaaegu jälle kirjutasin San Diego) Chargers on see hooaeg väljaspool LA-d 9-0. Ainus võõrsilkaotus tuli LA-s Ramsi vastu. Probleem on, et Melvin Gordon ei ole ikka päris terve. See paneb väga suure surve Riversile, kes alates wk 16 on natuke tagasi andnud. New England kaotas viimati divisional raundis 2010-2011 playoffis, nii et kõik ratsionaalsed põhjused räägivad NE kasuks. Fuck it, mingi hetk peab see kõik läbi saama. Chargers on red zone'is efektiivsem, võtavad lonkava Gronki kinni ja see saab otsustavaks. Ma muidugi personaalselt pooldaks, et Rivers saaks lisaks lastekarjale ka ühe klotseri endale. Chargers 27 - Patriots 26.

  Philadelphia ja Nick Folesi teekond saab paraku otsa. Lõppude-lõpuks on nad siin tänu mitme juhuse kokkulangemisele. Mingi hetk peab see otsa lõppema. 48-7 kolakat seekord ilmselt ei tule, aga New Orleans on selgelt parem meeskond. Philly 17 - New Orleans 27.

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

 • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
 • Sa ei tohi postitada vastuseid
 • Sa ei tohi postitada manuseid
 • Sa ei tohi muuta oma postitusi
 •  
 • BB kood on Sisse lülitatud
 • Emotikonid on Sisse lülitatud
 • [IMG] kood on Sisse lülitatud
 • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
 • HTML-kood on Välja lülitatud