320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei saa öelda paha sõna - NFL fantasy on ka pull asi. Isegi kahju, et ma selle alles nüüd avastasin.

    Kommentaar


      Go get 'em, Mark!
      Where were you in '62?

      Kommentaar


        Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
        Küll on kahju ja ilgelt suur mängu muutmine, et reeglitevastaseid võtteid karmimalt karistama hakatakse

        Kujutame ette: Eestis muudetakse karistusseadustikku, kiiruse ületamise eest rohkem kui 20 km/h hakatakse panema päevaks soolaputkasse. Autojuhid kooris: "Appi, niimoodi ei saa järsult muuta liiklust, me oleme juba maast madalast harjunud niimoodi sõitma...."

        Käige perse!

        Kommentaar


          Algselt postitas lenc Vaata postitust
          Küll on kahju ja ilgelt suur mängu muutmine, et reeglitevastaseid võtteid karmimalt karistama hakatakse

          Kujutame ette: Eestis muudetakse karistusseadustikku, kiiruse ületamise eest rohkem kui 20 km/h hakatakse panema päevaks soolaputkasse. Autojuhid kooris: "Appi, niimoodi ei saa järsult muuta liiklust, me oleme juba maast madalast harjunud niimoodi sõitma...."

          Käige perse!
          Hah, lubage naerda!
          Ainus reeglitevastane sooritus oli Meriweatheri löök Heapi pihta!
          Harrison ning vaene Daunta Robinson mängisid (Ameerika) JALGPALLI!!!
          Kui keegi oleks pidanud saama karistada, siis oleks selleks just Patsi safety.

          Ning ära tule halisema, nagu oleks Harrison dirty player! Kaitsjate töö on juba aastakümneid olnud taklata, millegipärast jääb see nüüd Isakesele ette...

          Sinu võrdlus autojuhtidega on nüüd küll natuke mööda, proovi teinekord uuesti, onja!
          Where were you in '62?

          Kommentaar


            Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
            Hah, lubage naerda!
            Ainus reeglitevastane sooritus oli Meriweatheri löök Heapi pihta!
            Harrison ning vaene Daunta Robinson mängisid (Ameerika) JALGPALLI!!!
            Kui keegi oleks pidanud saama karistada, siis oleks selleks just Patsi safety.
            Jah, tõepoolest, Patsi poolehoidjana oli väga vastik vaadata kuidas mees selliseid idiootseid võtteid kasutab. Aga see ei tähenda, et teised mehed puhtad poisid oleksid.

            Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
            Ning ära tule halisema, nagu oleks Harrison dirty player! Kaitsjate töö on juba aastakümneid olnud taklata, millegipärast jääb see nüüd Isakesele ette...
            Kaitsjate töö on olnud mees maha võtta, mitte talle ajupõrutust, koljuvigastust või selgroolüli murde põhjustada. Ning kas ma olen väitnud, et Harrison on dirty player? Ära peksa segast. Samamoodi nagu Harrison pole ka Piiroja dirty player. Aga millegipärast oli ta Sloveenia vastu mängukeelu all. Peaks ka äkki UEFA meestele kurba saatust kaebama minema ja ähvardama karjäärist loobuda....

            Kommentaar


              Algselt postitas lenc Vaata postitust
              Kaitsjate töö on olnud mees maha võtta, mitte talle ajupõrutust, koljuvigastust või selgroolüli murde põhjustada. Ning kas ma olen väitnud, et Harrison on dirty player? Ära peksa segast. Samamoodi nagu Harrison pole ka Piiroja dirty player. Aga millegipärast oli ta Sloveenia vastu mängukeelu all. Peaks ka äkki UEFA meestele kurba saatust kaebama minema ja ähvardama karjäärist loobuda....
              Kuid seda Harrison ning Robinson tegidki - võtsid mehe maha...kahetsusväärne, et sellega kaasnesid vigastused, kuid mõlemad tacklingud olid puhtad ning mina (ja enamus teisi) ei näinud nendes löökides midagi lubamatut. Helmet-to-helmet kontakt esines ainult Cribbsi puhul ning ka seal oli viimane pallikandja, mitte defenseless receiver. Selliseid situatsioone tuleb ette igas mängus. Nii on olnud juba vanadest hallidest aegadest saati. Nüüd tahetakse, et mängijat hakkaks teistmoodi mängima?
              Pealegi on ajakirjandus (nagu neile kombeks on) asja jälle suureks puhunud...see, et football on vägivaldne sport, on kõigile teada.
              Mehed, kes seda mängivad, teavad seda!
              Kas see pole silmakirjalik, et see sama liiga müüs pilte kõnealustest tacklingutest?
              Ning kas tõesti tahetakse mängijate turvalisust silmas pidades venitada hooaeg 18-mänguliseks?

              eff r.goodell
              Where were you in '62?

              Kommentaar


                Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                Nii on olnud juba vanadest hallidest aegadest saati. Nüüd tahetakse, et mängijat hakkaks teistmoodi mängima?

                eff r.goodell
                see et midagi on olnud hallidest aegadest peale ei tähenda, et see hea on ja peabki jääma niimoodi. Tõsi need kaks lööki olid reeglitepärased ja põhjust karistada ei ole. Robinsonilt lihtsalt suht vilets tackle kus ta ainult oma pead ette kummardas muud midagi. Aga... kui mäng läheb ohtlikumas (ma ei tea kas läheb, pole statistikaga kursis), siis on vahest aeg midagi muuta. Mäng ei pea jääma selliseks nagu aegade alguses. Las õpivad ümber. Mina küll ei taha näha inimesi viga saamas lihtsalt selle pärast, et "see ongi selline mäng ja karmide meeste värk ja nad ise teavad millega riskivad". Sellistes asjades on alati parem olla pigem liiga range kui liiga leebe. robinsoni suguseid lööke vist vältida ei saa, sest ei saa öelda ,et kiivriga kontakti üldse ei tohi olla, aga Meriweatheri selgelt kiivri relvana kasutamise löögi eest võiks küll karistus olla vähemalt järgmisest mängust eemaldamine kui mitte rohkem

                Kommentaar


                  Ma olen sel aastal hakanud veidikene NFL-i vaatama. Telekast midagi muud mõistlikku ka ei tule. Viimati imetlesin Eli Manningi oskusi mängujuhina. Giantsi ja Cowboysi mäng oli otsast lõpuni vägev vaatemäng.
                  the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                  because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                  Kommentaar


                    Juhtusin jälle jänkkifutista vaatama. See mees oli nagu teiselt planeedilt.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                      Juhtusin jälle jänkkifutista vaatama. See mees oli nagu teiselt planeedilt.
                      Sulle on ikka eriti ägedad mängud juhtunud ja tore, et meeldib

                      Koeratapja oli muidugi mõnusas hoos, vahva vaadata.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        See Vick tahtis mul närvid täiesti ära süüa. Juhtisin enne esmaspäeva fantasys 119 - 61 , aga kuna huvi oli NBA vastu siis olin üleval öösel ja vana hakkas lammutama ja mu vastasel oli poolajaga lisandunud 45 punkti. Neljanda quarteri jätsin vaatamata, sest olin kindel, et asi on ****(halb) ... Pean minema küünalt süütama, sest lõpp hea kõik hea - vedas, et Redskins ei sundinud meest lõpu poole pingutama.

                        Kommentaar


                          noh kihlveod, kas Hunt läheb suurt saaki püüdma või lepib niruga? Football vs ketas.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                            noh kihlveod, kas Hunt läheb suurt saaki püüdma või lepib niruga? Football vs ketas.
                            Kui ta püüdma läheb, tuleks sellele ka räigelt keskenduda (trenn, film jms). Samas eks ketast või alati loopida, kui ei valita.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Kuni magamaminekuni oli Patriotsi möllamist lumises Chicagos mõnus vaadata. On sel meeskonnal alles ründeliin.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                fäntasy hooaeg ehk luckfest on läbi. kas mingi playoff challange ka tuleb?
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X