320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

--SUPERBOWL--

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    NBA saatis hooaja alguses league pass'le -10% promotion code. kas NFL'i league pass'l ka mingeid promotion code leidub? 160€ oleks ju mõistlik tiba ikka alla saada

    Kommentaar


      Algselt postitas artz Vaata postitust
      NBA saatis hooaja alguses league pass'le -10% promotion code. kas NFL'i league pass'l ka mingeid promotion code leidub? 160€ oleks ju mõistlik tiba ikka alla saada
      160€ on võrreldes eelmiste aastatega selline hinnaalandus, et ma ei suutnud oma silmi uskuda kui odavalt tänavu asi kätte tuleb.

      Kommentaar


        Kui keegi tahaks teha mingit huvitavat fäntasit, siis eelmine aasta ma osalesin sellises:



        Sisseost 50 taala ja sisuks on, et iga voor valid ühe QB, ühe RB ja ühe WR/TE ja nii Superbowlini välja ja need siis toovad punkte sisuliselt yardide ja TDde pealt (miinus turnoverid). Valitud mängijad ei tohi korduda, mis toob päris huvitava strateegilise aspekti (eriti seoses QBdega).

        P.S. 2te esimest respekteeritud foorumlast võin sisseostu ülekandmisega aidata, kuna mul eelmisest hooajast on korraldaja ees krediit. Kui kedagi huvitab saatke mulle PM.
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          niih, teen siis selle hooaja esimese postituse ja ütlen vaid : GO RAVENS !

          Kommentaar


            Go Pats raisk!
            Algselt postitas Iceman
            Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

            Kommentaar


              Ja mina arvasin, et Eestis ei jälgita käsimuna mängu aga võta näpust.

              Kommentaar


                Hawaiian bowl: Fresno - SMU

                Hunt, #92 punasärkides, paneb päris hästi.

                edit: Forced Sack-Fumble Hundi poolt. 5+! Saab korralikult eetriaega!
                edit2: Sack + Safety nüüd Hundi poolt.

                Hunt hetkel tootnud viimased 5 punkti. Turnover pärast Forced sack/fumble'it tõi Field Goali (+3) ning nüüd vastaste väravaalas maha tõmmatud QB andis Safety ehk siis +2. Hetkel ollakse siis 12-0 ees.

                Edit3: Ja veel üks Sack-Fumble!

                Kommentaar


                  Ma vaatan küll esimest korda üldse seda ala, aga Hunt on ikka jõhker loom, nii palju kui aru olen saanud seni.

                  Kommentaar


                    Sel aastal jäi trios panustamata tema tiimi peale kuna läks meelest. Eelmine kord finaalis mängisid siis sain kena kopika tänu Hunti uskumisele.

                    Kommentaar


                      Expert recap and game analysis of the SMU Mustangs vs. Fresno State Bulldogs NCAAF game from December 24, 2012 on ESPN.


                      Päris kõva, 2x forced fumble + safety. ESPNi hinnangul gameballi vääriline etteaste ehk siis mängu parim. Draftiaktsia tõusis jälle.

                      Kommentaar


                        Kui palju eesootav Senior Bowl veel kaalukausse kõigutada võib, st. kui olulist mõju too konkreetne mäng veel draftile avaldab?
                        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
                          Kui palju eesootav Senior Bowl veel kaalukausse kõigutada võib, st. kui olulist mõju too konkreetne mäng veel draftile avaldab?
                          No seal on kõik paremad noored koos. Võib öelda,et suhteliselt palju. Samas on kõige tähtsamad drafti eelsed testid ( 40 jardi jooks, rinnalt surumine, hüppevõime jne.) See on selge,et esimese päeva jooksul peaks Hunt antud hetkel võetama. Ainuke probleem on mehe vanus,mis võib meeskondi eemale tõugata teda kõrge valikuna valima. Samas võttis Cleveland Browns eelmine draft Brandon Weedeni esimeses ringis 22. valikuna ja mees oli tol hetkel 28 aastane.

                          Kommentaar


                            Senior Bowlilt jäävad tihtipeale kõige kõvemad senior talendid eemale, kes ei taha riskida võimaliku vigastuse ning halva mänguga olukorras, kus nende aktsia on niigi kõrgel.

                            Samuti, pakki segavad juuniorid ehk nö mitte viimase kursuse tudengid, kes otsustavad draftis välja tulla. See peaks selguma järgneva kuu jooksul.

                            Kommentaar




                              LETS GO !!

                              Kommentaar


                                ma olen täiesti sõnatu.. SUPER BOWL !! wow

                                Kommentaar

                                Working...
                                X