320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mikrobussiga Andorrasse

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

    kas just jamam.. a ebamugavam nii pikal reisil.. saan aru kui sõidad lähiriikidesse a kui sõit l-euroopasse siis tekivad probleemid
    Pärtel Tomberg

    isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

      Originally posted by Martin


      PROJEKT 1
      Sõidu kogupikkus ning läbimise aeg (üks ots): 3293 km, mis oleks teoreetiliselt võimalik läbida 37 tunniga (siia kuulub ka 1785 km kiirteid, mis peaks läbitama 16 tunniga). Kiirteemaksudeks läheb arvestuste kohaselt 51.60 Eurot ehk teisisõnu 810 Eesti krooni.
      See teeb Teil keskmiseks kiiruseks 90 km/h ???
      Oma kogemustest võin öelda, et Tallinnast Saksamaale tuli keskmiseks kiiruseks mingi 43 km/h. Iga kahe tunni tagant oli 10 min kuse- ja suitsupeatused. Poola pidurdab ikka kenasti.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

        ... miks te pole mõelnud laevaga Tallinnast Travemündese või Lübeckisse sõitu ja sealtläbi Hamburgi Hollandisse ja Belgiasse edasi mineku peale... ma pole küll kindel aga aprilli lõpus peaks see liin toimima juba ja sellega hoiaksite ka hulga kilomeetrit aega kokku ja laevapeal (sõit ketab 23 h) on hea :хlu: võtta...
        RummaBastards!

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

          mina oleksin kah kindlasti reisist huvitatud ja soov maksimaalselt laevaga sõita/minimaalselt bussiga
          Howay the lads!

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

            samuti tasuks uurida riiast rostocki minevat laevaliini
            Jalgpallihaigla liige

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

              martin ma arvan et me jääme laevavariandi kasuks,kuna enamus me bussis sinna kaldub eeldades et sa ise ka laevaga poolt
              veidi kallim ,a lõbusam nii teile kui meile(lubadega olenditele siis)

              to fitibaldi : eks busse võib ükskõik kui palju olla ju, tuleb aint bussitäis rahavst(7-9 in ntx) kokku ajada ja buss rentida.netist leiab rendibusse mitte vähe just

              sigpic

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                Mina söidaks läbi Skandinaavia. Nii sinna kui tagasi!
                Pmst oman juhilubasid ka. Söidukogmust ka. Aga seda viimast peamiselt söiduautoga, bussi kohta ei oska kindlalt öelda miskit. Kui usaldatakse, eks siis proovime ja näeme, mis juhtuma hakkab

                Laev Tallinnast Rostocki hakkab söitma alles alates 20. maist. Riiast ei tea mina midagi.

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                  Eestist Saksamaale
                  Silja Line
                  2003 aastal ajavahemikul 20. mai - 7. september sõidab Silja Line\'i laev GTS Finnjet Tallinnast otse Saksamaale Rostocki.

                  siis vist juba hilja

                  Jalgpallihaigla liige

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                    http://www.latlines.lv/en/pas.php


                    siin on riiast siis,a ma ei viitsind süveneda.

                    riiast lübekisse ja kieli sõidab jaanuarist


                    yheksa ega seal suurt vahet pole kas väikse bussiga või sõiduautoga,tees parem ülevaade ettepoole on parem bussiga

                    ja kuna samas bussi siis tervitatav väga lubade olemasolu
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                      martin...
                      sul on laevareisil väike viga vist... nimelt ei ole arvutustes tagasi teed üle sildade ja laevaga...
                      Jalgpallihaigla liige

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                        riiast rostocki edasi tagasi per moll 250 eurot (4000 krooni)
                        minibuss edasi tagasi 250 (4000 krooni)

                        kui minna helsingist travemündesse siis on veelgi kallim..lisaks tuleb ka pilet tallinn helsingi...
                        Jalgpallihaigla liige

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                          mul pole andorrasse jõudmise marsruudi kohta eiriti vahet, mugavuse tõttu oleks skandinaavia kaudu minek vast vähem väsitavam.

                          teeks väikese ettepaneku võtta kaalumisele reisi pikendamist päeva võrra, et käia pühapäeval 27. aprillil barcelonas barca ja real sociedadi vahelisel madinal.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                            Originally posted by stiff


                            martin...
                            sul on laevareisil väike viga vist... nimelt ei ole arvutustes tagasi teed üle sildade ja laevaga...
                            Sellele on ka \"väike\" põhjus: arvutuses on tagasi autoga läbi Poola, mitte laevaga
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                              kui me hakkame tglt igal pool laevaga sõitma siis tuleb päris kopsakas hind a alati on võimalus plaane muuta ja a le coq. uuri välja palju maksavad need piletid ja ehk ananb kõikide nõusolekul plaane muuta :P mul isiklikult ükskõik kaua ma kolis eemal olen. on see 4 päeva või 10 päeva :P
                              Pärtel Tomberg

                              isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                              http://www.isepankur.ee
                              info@isepankur.ee

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Mikrobussiga Andorrasse\'

                                netist ostes küsitakse otstes päris kõrgel katuse all istumise eest 75.20 eurot, natuke allpool 81.40 eurot, veel natuke allpool 84.50 eurot ja väljaku ääres külje peal 100.95 eurot.
                                selle raha eest pääseb veel barca muuseumisse, saab mingit pisemat nänni ja barcelonas tuuakse see pakett sulle koju kätte. vt ka http://www.fcbarcelona.eatb.es/

                                nats kallivõitu, kui arvestada, et plaanitakse suht madalaeelarvelist reisi, sest pikeneks ka päeva võrra kohalolek, mis tähendab lisakulutusi söögile-jppgile-peavarjule.
                                äkki keegi teab, kas kohapeal ostetud pilet tuleb odavam (idee järgi peaks ju olema, kui nänn ja kohaletoomine ja muuseumipilet välja jätta).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X