320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Liiga Läänepiirkond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

    Originally posted by Tihane

    kas see mõjutab ka järgmist mängu, või läheb lihtsalt kirja 3:0 võit teile esimese mängu eest .. ja teise mängu peate siiski kõvasti pingutama?
    minu teada peax kirja minema 3-0 võit ja järgmine mäng toimub nagu tavaliselt aga võitma peab siis vähemalt 4 väravaga
    karm värk on see jalgpall

    ja ega see elu ka parem pole

    Kommentaar


      Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

      Originally posted by lookas


      Originally posted by Tihane

      kas see mõjutab ka järgmist mängu, või läheb lihtsalt kirja 3:0 võit teile esimese mängu eest .. ja teise mängu peate siiski kõvasti pingutama?
      minu teada peax kirja minema 3-0 võit ja järgmine mäng toimub nagu tavaliselt aga võitma peab siis vähemalt 4 väravaga
      mina sain oma kapteni jutust nii aru, et teist mängu ei tule.........

      Kommentaar


        Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

        Õieti said. Kuna kui Turba juhtuks ka teise mängu võitma siis arvestatakse seda et on võrdsed punktid ja siis tuleb disk. mängude arv ja tänu sellele ei ole ju mingit mõtet teist mängu pidada. Aga ma ei saa aru miks need Turba vennad sellise asja endale kaela tõmbasid ?

        Kommentaar


          Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

          Originally posted by Tibutibu


          Õieti said. Kuna kui Turba juhtuks ka teise mängu võitma siis arvestatakse seda et on võrdsed punktid ja siis tuleb disk. mängude arv ja tänu sellele ei ole ju mingit mõtet teist mängu pidada. Aga ma ei saa aru miks need Turba vennad sellise asja endale kaela tõmbasid ?
          ega loll ei olegi hea olla .. õnnitlused märjamaale.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkon

            EBS tulevasest aastast V liigas, tugevamad EBSlased hakkavad mängima aga JK Kalev II-s nagu naised saunas rääkisid.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

              Originally posted by Devil


              EBS tulevasest aastast V liigas, tugevamad EBSlased hakkavad mängima aga JK Kalev II-s nagu naised saunas rääkisid.
              huvitavad naised seal saunas sul .. samas jäi sul neilt naistelt kuulmata, et jaotuse põhimõte ei ole ainult tugevuse järgi .. vaid asjal on ka mõned muud aspektid.

              Lisaks sellele on sihuke vangerdus hetkel veel lõpliku otsuseta .. vaid pigem üks variantidest.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

                mõned tugevamad st, jah vabandust ... saunas räägiti just et asi suht kindel

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

                  Originally posted by Devil


                  mõned tugevamad st, jah vabandust ... saunas räägiti just et asi suht kindel
                  kas seal saunas basseini on? .. tuleks ka muidu ..

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

                    kas kellelgi on infot sel aastal mängivate meeskondadekohta ?

                    Kommentaar

                    Working...
                    X