320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

IV Liiga Läänepiirkond

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

    jah,kui see meistriliiga mees EBSi tuleb,siis peaks EBS kyll v2hemalt yleminekum2ngudele j6udma.

    Loodetavasti liitub yks staarryndaja kah EBSiga.Kuid eks seda n2eb alles vahetult enne liiga algust.
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

      No edu ja õnne teile teie staarryndajatega.Mina aga teatan seni veel teatamata fakti ,et FC Haiba on sellel aastal FC Kernu Kadaka duubelmeeskond.Kuna me juba eelmine aasta koos Kernus treenisime ja nemad ka II.Divarisse said ,siis otsustasime sellise lükke teha.Loodame ,et ei juhtu nende halvim stsenaarium ja nad III tagasi ei kuku, sest siis on oht ,et me nendega ühes liigas peaksime mängima ja kogu duubelprojekt jääks ainult yheks hooajaks.Eks näis.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

        Originally posted by Aramis
        Loodame ,et ei juhtu nende halvim stsenaarium ja nad III tagasi ei kuku, sest siis on oht ,et me nendega ühes liigas peaksime mängima ja kogu duubelprojekt jääks ainult yheks hooajaks.Eks näis.
        No sama hästi saate ise nii korraldada, et te koos III mängima ei hakka:P
        Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

          Originally posted by Raimo


          Originally posted by Aramis


          Aga sa ise Darren , ikka EBS?Kui jah ,siis kuidas teil lood on? Kas vastab tõele ,et suht segased.aga üles te olete antud ja räägitakse et soccernet hakkab teil duubliks jne...valgusta Bisnisskuuli meeskonna tegemisis.
          Ma Darreni eest veidi ise räägin. EBSil ei ole lood sugugi segased, mõned mängijad lihtsalt vahetuvad. Küll aga suurenes meie peasponsori poolt toetus ning selle abil loodame tiimi mõnevõrra tugevdada. Saladuskatte all võin öelda, et meie huviorbiidis on üks eelmisel aastal meistriliigas mänginud pallur.
          Samuti on meeskonnaga liitumas mõned EBSis õppivad, kuid teistes klubides mängivad mehed.
          Soccernet on tõesti EBSi duubel ning EBS on omakorda 3. liigas mängiva JK Kalevi duubel.
          FC Soccerneti seob EBSiga vaid raimo. Tema on peamine põhjus miks me Ebsi duubel oleme ja yks mitte päevavalgust vajav põhjus veel . Ehk siis soccernet ei hakka kasutama võimaluste piires EBSi mängijaid ja vastupidi(pead päris panti ei anna kuna hooaeg veel ees ). Erandiks siis raimo, kes saab tänu soccernetlaste vastutulelikusele teha mõned mängud oma endise koduklubi EBSi eest.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

            Originally posted by Devil


            Originally posted by Raimo


            Originally posted by Aramis


            Aga sa ise Darren , ikka EBS?Kui jah ,siis kuidas teil lood on? Kas vastab tõele ,et suht segased.aga üles te olete antud ja räägitakse et soccernet hakkab teil duubliks jne...valgusta Bisnisskuuli meeskonna tegemisis.
            Ma Darreni eest veidi ise räägin. EBSil ei ole lood sugugi segased, mõned mängijad lihtsalt vahetuvad. Küll aga suurenes meie peasponsori poolt toetus ning selle abil loodame tiimi mõnevõrra tugevdada. Saladuskatte all võin öelda, et meie huviorbiidis on üks eelmisel aastal meistriliigas mänginud pallur.
            Samuti on meeskonnaga liitumas mõned EBSis õppivad, kuid teistes klubides mängivad mehed.
            Soccernet on tõesti EBSi duubel ning EBS on omakorda 3. liigas mängiva JK Kalevi duubel.
            FC Soccerneti seob EBSiga vaid raimo. Tema on peamine põhjus miks me Ebsi duubel oleme ja yks mitte päevavalgust vajav põhjus veel . Ehk siis soccernet ei hakka kasutama võimaluste piires EBSi mängijaid ja vastupidi(pead päris panti ei anna kuna hooaeg veel ees ). Erandiks siis raimo, kes saab tänu soccernetlaste vastutulelikusele teha mõned mängud oma endise koduklubi EBSi eest.
            Kas ma eksin kui ma ütlen, et te ei saagi EBSi mehi kasutada, vaid ainult nemad saavad teie omi.Peaks vist nii olema.

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

              Sa ei eksi.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

                Kui saladus ei ole , kes siis need EBS-i uued mängjad on?

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

                  Originally posted by Aramis

                  Kas ma eksin kui ma ütlen, et te ei saagi EBSi mehi kasutada, vaid ainult nemad saavad teie omi.Peaks vist nii olema.
                  vabandust siis ma kahjuks ei ole nii täpselt asjaga kursis ... aga pmst saite aru miks me oleme ebsi duubel ... ma loodan

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

                    Originally posted by Devil
                    aga pmst saite aru miks me oleme ebsi duubel ... ma loodan
                    nop, ole hea, seleta veel korra... mingi õudsalt segane jutt kellestki raimost, kes tahab kahes satsis korraga mängida...
                    The other line moves faster.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

                      Originally posted by Raix


                      Originally posted by Devil
                      aga pmst saite aru miks me oleme ebsi duubel ... ma loodan
                      nop, ole hea, seleta veel korra... mingi õudsalt segane jutt kellestki raimost, kes tahab kahes satsis korraga mängida...
                      sulle pean wellingtonis kunagi eraldi loengu

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

                        EJL kehtestas ju reegli et aint allpoole võib mehi laenata mitte vastupidi:P

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

                          Originally posted by märt


                          EJL kehtestas ju reegli et aint allpoole võib mehi laenata mitte vastupidi:P


                          Siis vastupidi.

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

                            krt ajasin sassi:P
                            reegel ikka siuke et madalamalt liigast võib kõrgemale laenata mitte vastupidi.....

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

                              Ja mis ma siis räägin....

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'IV Liiga Läänepiirkond\'

                                ah krt aramis sa ikke nii tark et teex kohe sulle pika pai:P

                                no krt mul vigastus:P
                                jummala naljakas nagu mingi prof....öeldi et unusta jalgpall 3 nedlaax era(see uudis nagu tulex ka nyyd soccernet.eesse panna):P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X