320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mõte

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Mõte\'

    \' märk muudab nagu väga palju.. ei viitsi siin inglise keele algkursust korraldada. kui teada tahad kysi oma inglise keele 6petajalt, kui teil raplas selline isik yldse on...

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Mõte\'

      Originally posted by eston#21


      \' märk muudab nagu väga palju.. ei viitsi siin inglise keele algkursust korraldada. kui teada tahad kysi oma inglise keele 6petajalt, kui teil raplas selline isik yldse on...
      Johaidii, ma tean see muudab, kuid nagu ma ütlesin, iga lollgi saab aru, millega tegemist...nii et selles osas ` suurt rolli ei mängi. Aga samuti mainisin ma juba seda, et edaspidi siis lisan selle tüütu ` :P ...sobib nüüd? Ja inglise keele kohta nii, et eston`s brain is small.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Mõte\'

        Originally posted by Magpie


        Originally posted by eston#21


        \' märk muudab nagu väga palju.. ei viitsi siin inglise keele algkursust korraldada. kui teada tahad kysi oma inglise keele 6petajalt, kui teil raplas selline isik yldse on...
        Johaidii, ma tean see muudab, kuid nagu ma ütlesin, iga lollgi saab aru, millega tegemist...nii et selles osas ` suurt rolli ei mängi. Aga samuti mainisin ma juba seda, et edaspidi siis lisan selle tüütu ` :P ...sobib nüüd? Ja inglise keele kohta nii, et eston`s brain is small.


        Ei noh! magpie sa aru et estoni ajumaht on niiiiiii väike et ilma selle ` märgita ta ei saa aru mis asi saa St James Park (või kui sa oled eston siis St James` Park) on.mis teha-kodanikule pole lihtsalt looduse poolt mõtlemis võimet antud,aga see eest on tal ägedad ropud sõnad:käi vittu , mine munni ja teisi üli ägedaid (2. ja 3. klassi sõnu)!!!!!
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Mõte\'

          Einoh, tegelikult on probleem arusaadav, sest Inglismaal on tõesti kaks ühesuguse nimega staadionit - St. James Park ja St. James` Park - kuid ma usun, et sellele probleemile on nüüd lahendus leitud ja mula jätta. Edaspidi näete oma kullakallist `.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Mõte\'

            asi pole üldse arusaamises.. kui staadioni nimi on St. James\' Park siis on ta ka niimoodi mitte St. James Park või Karuperse Lod˛a
            Pärtel Tomberg

            isePankur.ee - Inimeselt inimesele
            http://www.isepankur.ee
            info@isepankur.ee

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Mõte\'

              Originally posted by Magpie


              Einoh, tegelikult on probleem arusaadav, sest Inglismaal on tõesti kaks ühesuguse nimega staadionit - St. James Park ja St. James` Park - kuid ma usun, et sellele probleemile on nüüd lahendus leitud ja mula jätta. Edaspidi näete oma kullakallist `.
              Ikka veel ei saa sa aru, mis staadioni nimi on! St. James\' Park, mitte St. James` Park, nagu sina välja pakkusid. Erinevus on küll väike, kuid suur.
              \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Mõte\'

                Originally posted by greenday
                Ikka veel ei saa sa aru, mis staadioni nimi on! St. James\' Park, mitte St. James` Park, nagu sina välja pakkusid. Erinevus on küll väike, kuid suur.
                Saan küll, aga enne ei leidnud oma klaviatuurilt üles \' nuppu... ...nüüd probleem lahendatud ja ` muutub \' - rahul?

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Mõte\'

                  kui ta su leheküljele ka tekiks oleks isegi tore
                  Pärtel Tomberg

                  isePankur.ee - Inimeselt inimesele
                  http://www.isepankur.ee
                  info@isepankur.ee

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Mõte\'

                    esitaksin ka oma mõtte,küll mitte veebilehest aga tv ülekannettest.......oli ju kunagi tv1\'st premeri mängude ülekanded..hanno tomberg oli üks kommentaatoritest....mõtlen et miks ei võiks eestil olla oma jalka tv kanal?????nagu venemaal ja taanil lähinaabruskonnast.......palju see ikka maksab?????vaatajaid peaks sellisel juhul küll olema sest ega kõik ei jõua wellingtonis,nimeta baaris jne vaatamas käija.......
                    buy the ticket, take the ride.

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Mõte\'

                      palun väga keegi ei keela sul seda telekanalit asutamast

                      Kommentaar

                      Working...
                      X