320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOLLANDI KOONDIS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    HOLLANDI KOONDIS

    Tuhnisin foorumis ringi ja avastasin häbiväärse tõe - foorumis pole õiget teemat kus hollandi fännid saaksid mõtteid vahetada. Minu teada on eestis päris palju hollandi poolehodjaid aga kahjuks on need enamasti mudilased. Üldiselt on vist selline arusaam, et oranje fännid on mingid lollid lapsed, kes veel mängust aru ei saa ja valivad soosikuid staaride arvu järgi tiimis. Ise alustasin fännamist Basteni-Gulliti aegadest, tegelikult oligi hollandi koondise ilus, supertehniline mängustiil just see, mis minu hinge jalgpalli juurde tõi.

    #2
    Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

    Eile nägin Holland-Argentiina vahelist sõpruskohtumist, mis jättis mõlemast hea mulje. Mäng oli huvitav, rohkete võimalustega mõlemalt poolt, äärmiselt lahtine. Sellest MM valikturniiri aegsest passiiv-depresiivsest hollandist polnud midagi järel-renesanss. Davids on vormis tagasi, samuti Seedorf, kõik kulgeb ladusalt. Väga positiivne oli näha, et mehed mängivad äärmiselt hästi kokku-lausa lust vaadata.

    Kommentaar


      #3
      Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

      Originally posted by siim s

      Minu teada on Eestis päris palju Hollandi poolehodjaid aga kahjuks on need enamasti mudilased. Üldiselt on vist selline arusaam, et oranje fännid on mingid lollid lapsed, kes veel mängust aru ei saa ja valivad soosikuid staaride arvu järgi tiimis. Ise alustasin fännamist Basteni-Gulliti aegadest, tegelikult oligi Hollandi koondise ilus, supertehniline mängustiil just see, mis minu hinge jalgpalli juurde tõi.
      Jepp, sama lugu siin. Võin ausalt öelda, et olin Hollandi poolehoidja ammu enne seda kui Eesti koondis taas kokku pandi. Võib öelda, et arvatavasti sai see armastus alguse ´88 a. EM-ist. Kuigi suurt sellest enam ei mäleta, siis van Basteni värav CCCP-i vastu jääb küll igaveseks mällu. Eks ma siis olin ka vist loll laps aga näe, see lolliks olemine on juba ligi 15 aastat kestnud, ainult selle vahega, et mõned aastad tagasi tõusis üks teatud rahvusmeeskond natuke tähtsamaks
      Supplies!

      Kommentaar


        #4
        Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

        Kui m6ned aastad?
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #5
          Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

          Seda ma arvasingi. Hea veel, et kohe ei hakatud süüdistama selles, et ma Lillekülas oranži särgiga ringi silkasin ja hollandlastega koos trummi põristasin. Noh, esimesed mängud mida statal vaatamas käisin olid Eesti-Soome 0:7 ja Eesti-Itaalia 0:3 (oli vist selline tulemus, igatahes oli see meie koondise esimene kodumäng mis peeti tehisvalgustusega staadionil). Kas see vastus rahuldab Sind?

          Aga sinnani kui Eesti koondis pole veel finaalturniirile jõudnud ja Holland seal mängib, on nad minu vaieldamatud lemmikud. Sel turniiril siis. Igaks juhuks selgitan, et keegi ei saaks sõnasabast kinni võtta.
          Supplies!

          Kommentaar


            #6
            Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

            Originally posted by vandersell

            Noh, esimesed mängud mida statal vaatamas käisin olid Eesti-Soome 0:7 ja Eesti-Itaalia 0:3 (oli vist selline tulemus, igatahes oli see meie koondise esimene kodumäng mis peeti tehisvalgustusega staadionil). Kas see vastus rahuldab Sind?
            Eesti-Soome oli umbes aasta pärast Eesti-Itaalia kohtumist, viimane oli jah esimene tehisvalgusega mängitud kodumäng.

            Kommentaar


              #7
              Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

              ... loodan et siinkohal ei lähe debatiks teemal KÕIGE TRUUM, KÕIGE KAUAAEGSEM, KÕIGE USTAVAM,KÕIGE VINGEM, KÕIGE ROHKEM MÄNGE NÄINUD EESTI-koondise Fänn (nagu mõndades üllitistes seda tehakse)
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #8
                Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                Ma loodan ka, et mitte, sest teemaks ju Hollandi koondis. Ja kui läheks ka, siis mina kindla peale ei kandideeriks sellele tiitlile.
                Supplies!

                Kommentaar


                  #9
                  Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                  2rge n2hke tonti seal, kus seda pole ja 2rge otsige vanden6uteooriaid. Neid ei ole yldse niipalju kui arvatakse. Ma enam-v2hem ootasin vandersellilt sellist vastust nagu tuli, aga algne s6nastus lihtsalt oli selline, mis ajendas kysima. Lisaks, yhtlasi j2reldasin, et tegu on umbes minu eakaaslasega (kontrollisin, enam-v2hem t6esti), kuna ka mulle tundus hiljuti yhes vestluses, et 1994.a. oli \"m6ned aastad tagasi\".

                  Teemast kah. Kas keegi teab millega omaaegsed musket2rid MVB-RG-FR tegelevad? Paari aasta eest kadusid k6ik orbiidilt. Tegelikult, kui vastate, siis j2tke Ruudi puudutav osa vahele. Tekitab mul hingelise trauma.
                  “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                  The Special One

                  Kommentaar


                    #10
                    Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                    MVB-l pole jalgpalliga hetkel vist mingit erilist seost kui välja arvata, et aeg-ajalt võib teda näha üritustel kuhu ikka endisi kuulsusi kutsutakse. Muidu pidavata ta aga elama vaikset pereelu Hollandis, mängib vahel golfi.
                    Muuseas Basteni 88 aasta väravat CCCP-i vastu on ka minu jaoks üks esimesi teadlikkke mälestus jalgpallist.
                    MVB karjäär lõppes tegelikult väga vara, ainult 28-aastaselt. Ma tean paari Milani fänni, kes ütlevad et 92 aasta sügishooajal, mis Basteni jaoks üldse viimaseks jäi, mängis ta sellist jalgapalli, millist taset pole keegi varem ega ka hiljem maailmas saavutanud.
                    Y R A

                    Kommentaar


                      #11
                      Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                      Kui heita pilk lähiajalukku ehk paar aastat tagasi toimuvasse, siis Hollandi koondise puhul tahaks mainida seda, et sellist võimsat mängustiili mida need mehed Euro 2000-l viljelesid, sooviks minu silm taas näha. Just tol ajal (võrreldes kõikide viimaste aastate vormiga, mängustiiliga) oli Hollandi koondis mänguliselt kõige võimsam ja palli domnineerivam pool. Pall liikust väljakul imeliselt ja kõik mängijad mängisid hästi kokku. Kaotos Itaaliale oli kui ebaõnne tipp. (tobedad eximused, väga vähe jäi puudu)
                      Igatahes isiklikult arvan, et selleaegset ohtlikku mängustiili me lähiajal küll enam ei näe, kuid loota ju võib .

                      Kommentaar


                        #12
                        Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                        Jah... too m2ng oli ikka imeline. 6 pennalt ja mis l6puks v2lja tuli...
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          #13
                          Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                          holland-tšehhi 1:1. Talutav tulemus hollandi kohta, arvestades et enamus mänguajast oldi keskväljal peremehed. Siiski veidike masendav et see kodus juhtus, nüüd peab lihtsalt pisut rohkem rügama et otse alagrupsit edasi saada. Ja ei maksa unustada et ega tšehhid papist poisid ole, hiljuti surusid nad ju põlvili stat de france\'il prantsusmaa parima rivistuse 2:0

                          Kommentaar


                            #14
                            Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                            Originally posted by siim s
                            Ja ei maksa unustada et ega tšehhid papist poisid ole, hiljuti surusid nad ju põlvili stat de france\'il prantsusmaa parima rivistuse 2:0
                            mnjah, tsehhidel lõppes sellega imeline, tervelt 15 mängu kestnud võitude seeria euroopakate kvalifikatsiooniturniiril, viimane kaotus pärineb aastast 1995.

                            Kommentaar


                              #15
                              Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                              Originally posted by Jaan


                              2rge n2hke tonti seal, kus seda pole ja 2rge otsige vanden6uteooriaid. Neid ei ole yldse niipalju kui arvatakse. Ma enam-v2hem ootasin vandersellilt sellist vastust nagu tuli, aga algne s6nastus lihtsalt oli selline, mis ajendas kysima. Lisaks, yhtlasi j2reldasin, et tegu on umbes minu eakaaslasega (kontrollisin, enam-v2hem t6esti), kuna ka mulle tundus hiljuti yhes vestluses, et 1994.a. oli \"m6ned aastad tagasi\".

                              Teemast kah. Kas keegi teab millega omaaegsed musket2rid MVB-RG-FR tegelevad? Paari aasta eest kadusid k6ik orbiidilt. Tegelikult, kui vastate, siis j2tke Ruudi puudutav osa vahele. Tekitab mul hingelise trauma.
                              Ruudi kohta pole just pärast Chelsea perioodi midagi erilist kuulda olnud. Kusagilt lekkis infot, et tal olla osalus siukses firmas nagu ADMIRAL, mis tegeleb ka jalkavarustuse tootmisega..Esiliigas olla nende toodangut nähtud:P...Ja kitbagist kah saadaval.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X