320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOLLANDI KOONDIS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

    Originally posted by Robinho


    Originally posted by Neth
    Äkki veab ja Advocaat annab ikkagi Nistekale ühe võimaluse veel
    Palju ta neid võimalusi saama peab? Kas neid pole mitte piisavalt juba olnud?
    Mis asja! Advocaat on nistekale võimalusi andunud?!!! Moldova vastu polnd nagu nistekat kuskil näha ja rohkem nagu polegi Holland eriti mängind!
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      #32
      Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

      Originally posted by Robinho


      Originally posted by Neth
      Äkki veab ja Advocaat annab ikkagi Nistekale ühe võimaluse veel
      Palju ta neid võimalusi saama peab? Kas neid pole mitte piisavalt juba olnud?
      Njah, nagu ma aru saan, siis Robinho tsiteeris mind ManU teemast. Aga ka minu teada pole Advocaat\'l ja van Nistelrooy\'l ennem omavahelisi tülisid olnud, seega ei ole võimalik, et Advocaat on ennemgi Nistekale uusi võimalusi andnud. Nüüd olex paras aeg üx võimalus anda.

      Kommentaar


        #33
        Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

        Originally posted by Robinho
        Originally posted by Neth
        Äkki veab ja Advocaat annab ikkagi Nistekale ühe võimaluse veel
        Palju ta neid võimalusi saama peab? Kas neid pole mitte piisavalt juba olnud?
        Ma toon selle teema korra uuesti üles. Eile oli Advocaat jälgimas hobuse-poisi mängu. Seega ei ole van Nistelrooy lootused vist siiski veel sugugi kadunud. Eks paistab, lähipäevadel teatab Advocaat ju koondise (täna-homme). Eeldan, et hobune on sel korral siis rivistuses tagasi.

        Kommentaar


          #34
          Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

          Ausalt öeldes ei näe probleemi kui Nistelrooy ei mängi. Hollandil on häid ründajaid jalaga segada ja üks staaritsev tegelane võib pigem kahju kui kasu tekitada.
          Valikuvõimalusi on: Makaay, Kluivert, Hasselbaink jne, nimekiri tuleb pikk.
          Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

          http://www.jkpiraaja.ee/

          Kommentaar


            #35
            Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

            Kes huvitub Hollandi koondisest siis STV klientidel on võimalus vaadata Holland-Scotland mängu zdf-pealt(ma arvan et sain iika õieti aru ja on see kanal ikka) www.satfootball.com

            Kommentaar


              #36
              Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

              Rahvustiimidest olen ma samuti Hollandi suurfänn!!! Ning loodan et Holland alistab Scotlandi!
              VJK Tapa

              Kommentaar


                #37
                Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                Niisiis lõppenud on teema, kas van Nistelrooy saab Hollandi koondisse Shotimaa vastu, nimelt nimetas eile Dick Advocaat Hollandi koondise ja seal nimekirjas figureeris ka van Nistelrooy :��lik: , lisaks on võrreldes viimaste mängudega toimunud selline muudatus, et Seedorf on ka koondisse kutsutud (Austria ja Moldova vastu meest polnud).

                Siin olekski siis Hollandi koondis Shotimaa vastu:

                Väravavahid: Edwin van der Sar (Fulham, England), Ronald Waterreus (PSV Eindhoven)

                Kaitsjad: Michael Reiziger (Barcelona, Spain), Frank de Boer (Galatasaray, Turkey), Giovanni van Bronckhorst (Barcelona, Spain), Andre Ooijer (PSV Eindhoven), Jaap Stam (Lazio, Italy), Boudewijn Zenden (Middlesbrough, England)

                Poolikud: Wesley Sneijder (Ajax Amsterdam), Paul Bosvelt (Manchester City, England), Clarence Seedorf (AC Milan, Italy), Philip Cocu (Barcelona, Spain), Edgar Davids (Juventus, Italy), Rafael van der Vaart (Ajax Amsterdam)

                Ründajad: Pierre van Hooijdonk (Fenerbahce, Turkey), Andy van der Meyde (Inter Milan, Italy), Roy Makaay (Bayern Munich, Germany), Ruud van Nistelrooy (Manchester United, England), Patrick Kluivert (Barcelona, Spain), Marc Overmars (Barcelona, Spain)
                Edu Hollandi koondisele loodame, et võit Shoti üle tuleb ja finaalturniiri koht saab lunastatud

                Kommentaar


                  #38
                  Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                  http://www.satfootball.com/ andmetel kannavad Šoti vs Holland mängu üle alljärgnevad kanalid:

                  HoDas Erste
                  Sport TV
                  Galaxie Sport
                  NTV+ Football
                  Sport 1 Hungary
                  Sky Sports 1
                  SBS6

                  Eesti kaabeltvd vist neid kanaleid ei näita, stvl vanasti ntv football oli, praegu minu teada enam mitte. Kas keegi teab kust mängu näeb? Mõnes Tallinna pubis ei toimu ülekannet?
                  Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                  http://www.jkpiraaja.ee/

                  Kommentaar


                    #39
                    Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                    Originally posted by Edson


                    http://www.satfootball.com/ andmetel kannavad Šoti vs Holland mängu üle alljärgnevad kanalid:

                    HoDas Erste
                    Sport TV
                    Galaxie Sport
                    NTV+ Football
                    Sport 1 Hungary
                    Sky Sports 1
                    SBS6

                    Eesti kaabeltvd vist neid kanaleid ei näita, stvl vanasti ntv football oli, praegu minu teada enam mitte. Kas keegi teab kust mängu näeb? Mõnes Tallinna pubis ei toimu ülekannet?
                    ... Hiiu Pubi ja Nimeta on Hol-Sco, Rus-Wal mängude vaatamisvõimalusi oma pubides välja reklaaminud ...
                    RummaBastards!

                    Kommentaar


                      #40
                      Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                      On muidu mingil rahval kavas hollandi mängu ka vaatama minna? Ise, kui paadunud Hollandi fänn, lähen kindlasti, kuid pole veel otsustanud kuhu, parim variant olex vist Hiiu pubi või on kellegil mingit paremat varianti pakkuda?

                      Kommentaar


                        #41
                        Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                        kuigi ma ei ole kummagi austaja,olen kindlasti siinkohal Hollandi poolt!!!A häirima hakkas TV3 spordiuudistes öeldud lause selle mängu kohta,et Hollandi peatreener ei tea veel,kas panna ründesse Kluivert ja Van Nistelrooy koos.Mõlemal on olnud see hooaeg väga hea!
                        No mismoodi neil siis see hea on olnd,Kluivert on löönd La Ligas 1 kolli(kui eksin,srry,parandage) ja Ruud on selgelt alla eelmise hooaja taset

                        Kommentaar


                          #42
                          Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                          Originally posted by Juveman


                          kuigi ma ei ole kummagi austaja,olen kindlasti siinkohal Hollandi poolt!!!A häirima hakkas TV3 spordiuudistes öeldud lause selle mängu kohta,et Hollandi peatreener ei tea veel,kas panna ründesse Kluivert ja Van Nistelrooy koos.Mõlemal on olnud see hooaeg väga hea!
                          No mismoodi neil siis see hea on olnd,Kluivert on löönd La Ligas 1 kolli(kui eksin,srry,parandage) ja Ruud on selgelt alla eelmise hooaja taset
                          No Advocaatil ongi raske valik ju, mõlemal pole olnud just parim hooaja algus, et kumb nagu sitem on ..................ok ok jama nali tegelt loodan ka ise, et holland finaalturniirile pääseks
                          seda veel, et minu meelest peaks ka Wellingtonis mängu nägema
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            #43
                            Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                            Originally posted by Juveman


                            kuigi ma ei ole kummagi austaja,olen kindlasti siinkohal Hollandi poolt!!!A häirima hakkas TV3 spordiuudistes öeldud lause selle mängu kohta,et Hollandi peatreener ei tea veel,kas panna ründesse Kluivert ja Van Nistelrooy koos.Mõlemal on olnud see hooaeg väga hea!
                            No mismoodi neil siis see hea on olnd,Kluivert on löönd La Ligas 1 kolli(kui eksin,srry,parandage) ja Ruud on selgelt alla eelmise hooaja taset
                            Tähendab TV3 lause mis mind häirima hakkas oli siis selline :\" Hollandi peatreener ei tea veel,kas panna ründesse Kluivert ja Van Nistelrooy koos.Mõlemal on olnud see hooaeg väga hea!\"
                            Et nagu kas ta siis vaatab nagu eelmise hooaja mänge video pealt ve?!

                            Kommentaar


                              #44
                              Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                              Originally posted by Juveman

                              Tähendab TV3 lause mis mind häirima hakkas oli siis selline :\" Hollandi peatreener ei tea veel,kas panna ründesse Kluivert ja Van Nistelrooy koos.Mõlemal on olnud see hooaeg väga hea!\"
                              Et nagu kas ta siis vaatab nagu eelmise hooaja mänge video pealt ve?!
                              TV3 spordireporteritel on sulle nii suur mõju või? Selles jamas, mis nad eile playoffide kohta ajasid tehti ikka päris mitu viga. Hollandi aeti segi Tšehhiga ja Joaquinist sa dzoakin jne.
                              Mina ei paneks neist kahest mitte kumbagi ründesse

                              Kommentaar


                                #45
                                Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                                Originally posted by Loca


                                Originally posted by Juveman

                                Tähendab TV3 lause mis mind häirima hakkas oli siis selline :\" Hollandi peatreener ei tea veel,kas panna ründesse Kluivert ja Van Nistelrooy koos.Mõlemal on olnud see hooaeg väga hea!\"
                                Et nagu kas ta siis vaatab nagu eelmise hooaja mänge video pealt ve?!
                                TV3 spordireporteritel on sulle nii suur mõju või? Selles jamas, mis nad eile playoffide kohta ajasid tehti ikka päris mitu viga. Hollandi aeti segi Tšehhiga ja Joaquinist sa dzoakin jne.
                                Mina ei paneks neist kahest mitte kumbagi ründesse
                                No kelle sa siis ründesse panexid? Westerveldi ja Wattereusi wä? Kluivert ja van Nistelrooy on ikkagi parimad ja nemad mõlemad peaksid kohe kindlasti mängus ka olema.
                                Aga need TV3 reporterid panid jah täiega puusse, ei tea kuidas sellisel asjal üldse eetrisse lastakse minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X