320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

HOLLANDI KOONDIS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

    Ma ei usu et Nistekas ja Kluivert algkooseisus koos alustavad , kuid Makaay on kindlastipõhis ma arvan . Hooijdonk vaevalt et põhis on nii et minu valik läheks Nistekale
    Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
    When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


    Koss on lahe

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

      Originally posted by K1ly


      Ma ei usu et Nistekas ja Kluivert algkooseisus koos alustavad , kuid Makaay on kindlastipõhis ma arvan . Hooijdonk vaevalt et põhis on nii et minu valik läheks Nistekale
      Think again! van Nistelrooy ning Kluivert alustasid mängu algkooseisus

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

        Masendavad uudised Shotimaalt!!! Holland kaotas esimese mängu 1:0 Mängu ainsa värava lõi James McFadden 21. minutil. Kollase kaardi tõttu ei tee Amsterdamis kaasa Jaap Stam
        Kuid sellegipoolest tuleb meeskonnal moraali üleval hoida ja edasipääs lunastada, kuigi nüüd läheb see väga raskeks, sest pärast tänast kaotust tehakse meeskond meedia poolt ilmselt maatasa.
        Üx hea uudis kah nimelt sai kollase ka Christian Dailly ning temagi peab järgmise kohtumise vahele jätma.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

          Mängu alustasid nad põhis aga midagi ära ei teinud, nagu ka ülejäänud koondis ja võõrsil vannuti Šotimaale alla 0:1
          Šotimaa tegi hea mängu ja valmistas üllatus tulemuse, hollandlastel on mille üle mõelda
          Järgmine mäng nende vahel läheb huvitavaks: Šotimaa mängib mingi 9 kaitsjaga ja Holland 9 ründajaga:P
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'



            õnnex oli see mäng võõrsil mitte kodus.arvan et kodus hakkab holland täiega ründama ja kui kõik hästi sujub löövad nad väravaid...

            kui Holland emile ei saa, tapan ma end ära

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

              Originally posted by La Motta




              kui Holland emile ei saa, tapan ma end ära
              kokku lepitud
              sigpic

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                Originally posted by La Motta

                kui Holland emile ei saa, tapan ma end ära
                Hea, et siis MM2002 valikgrupi üle elasid:P
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                  loodetavasti suudavad shotlased nyyd ka hollandi pinnal turmtulele vastu seista. Täna jäid kyll nende kaitsjad korduvalt hollandlastega hätta, lihtsalt õnne oli vähe: van der Meyde latti, Seedorf napilt ristnurgast mööda, Stam üsna vabalt positsioonilt peaga otse vv kätte+veel üks tema tugev pealelöök napilt yle lati, rääkimata mitmest shotlaste vv heast tõrjest.
                  fletcher oli täitsa tasemel, paraku jääb tal suts kaalust puudu: hollandlased murdsid ta lihtsalt jõuga maha, kui muidu ei saanud.
                  Igaljuhul paisteb, et Vogts teeb head tööd.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                    Hollandi koondislane Andy van der Meyde minestas täna televisioonile antud intervjuu ajal, aga Hollandi Jalgpalli Liidu sõnade kohaselt mees ikka mängib Šotimaa vastu.
                    Van der Meyde collapses
                    Aga üldiselt jättis van der Meyde mängus Šotimaaga mulle väga halva mulje, mitte küll mänguliselt, aga mees tundus eriti ülbe olevat, käis väljakul ringi nagu oleks ta elu staar.....aga ei ole ju!

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                      Äkki kellegil on infot kas mõnes pubis näitab Hollandi mängu ? Ise vaatasin, et Hiiu pubis ei näita ja Nimeta\'s ning Buldog\'s polnud üleval
                      Njah vabandan mõttetu postituse eest, sest leidsin juba Nimeta baari koduleheküljelt vastava info.
                      Aga seal oli märgitud ära ka shoti vs wales mäng samal ajal, äkki keegi teab kumba mängu näidataxe? Või käib asi nii, et enamus otsustab?

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                        Oi Oi Oi!!!!! mis ma märkasin Ka Buldogis näidatakse seda Hollandi-Šoti mängu
                        kuigi jah kirjas on, et ainult teist poolaega...... tuleb siis lihtsalt suur kamp kokku koguda ja minna selle peale välja, et enamus otsustab
                        ei tahaks eriti uskuda, et Norra-Hispaania mängul on rohkem huvilisi kui Holland-Šoti mängul
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                          Originally posted by Neth


                          Äkki kellegil on infot kas mõnes pubis näitab Hollandi mängu ? Ise vaatasin, et Hiiu pubis ei näita ja Nimeta\'s ning Buldog\'s polnud üleval
                          Njah vabandan mõttetu postituse eest, sest leidsin juba Nimeta baari koduleheküljelt vastava info.



                          Aga seal oli märgitud ära ka shoti vs wales mäng samal ajal, äkki keegi teab kumba mängu näidataxe? Või käib asi nii, et enamus otsustab?
                          .... ma kardan et WALES ei suuda korraga Shotimaa ja Venemaaga mängida ... kahjuks
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                            Originally posted by jansa


                            Originally posted by Neth


                            Äkki kellegil on infot kas mõnes pubis näitab Hollandi mängu ? Ise vaatasin, et Hiiu pubis ei näita ja Nimeta\'s ning Buldog\'s polnud üleval
                            Njah vabandan mõttetu postituse eest, sest leidsin juba Nimeta baari koduleheküljelt vastava info.



                            Aga seal oli märgitud ära ka shoti vs wales mäng samal ajal, äkki keegi teab kumba mängu näidataxe? Või käib asi nii, et enamus otsustab?
                            .... ma kardan et WALES ei suuda korraga Shotimaa ja Venemaaga mängida ... kahjuks
                            Jah tõsi Wales mängib ikka Venemaaga, kuid ma usun, et enamus rahvas sai aru.

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                              SUPER; SUPER ja veelkord SUPER!!! Nende sõnadega iseloomustax eilset Hollandi koondise esinemist. Ei ole ühtegi paha sõna öelda, kõik mängsisd üli-hästi, eesotsas Wesley Sneijder\'ga, kes tegi ,,elumängu\'\'. Lisaks ühele väravale ja kahele assist\'le tegi mees teisel poolajal ka super löögi, mis kahjux pärkas latti.

                              Siin siis meeskondade algkoosesiud:

                              Holland:

                              Edwin Van der Sar
                              Andre Ooijer (F de Boer) 46.min
                              Michael Reiziger
                              Philip Cocu
                              Edgar Davids
                              Wesley Sneijder
                              Rafael van der Vaart
                              Wilfred Bouma (C Seedorf) 67.min
                              Marc Overmars
                              Andy van der Meyde
                              Ruud van Nistelrooy (P Kluivert) 76.min

                              Shotimaa:

                              Robert Douglas
                              Jackie McNamara
                              Gary Naysmith (M Ross) 46.min
                              Steven Pressley
                              Lee Wilkie
                              Barry Ferguson
                              Darren Fletcher
                              Neil McCann (K Miller) 62.min
                              Gavin Rae
                              Paul Dickov (S Crawford) 45.min
                              James McFadden

                              Ja väravate autorid:

                              Wesley Sneijder (13)
                              Andre Ooijer (32)
                              Ruud van Nistelrooy (36)
                              Ruud van Nistelrooy (50)
                              Frank de Boer (64)
                              Ruud van Nistelrooy (66)



                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'HOLLANDI KOONDIS\'

                                \"Ruud also played out of his skin. Not only did he score three goals, he also worked like a horse\" - Dic Advocaat, on the Holland v Scotland Match

                                no comments

                                Kommentaar

                                Working...
                                X