320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fc Elva

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Fc Elva\'

    Kunstmuru staadion tuleb Elva Gümnaasiumi taha ja see on see uueam kool. Algkool on kohe staadioni vastas, või natuke linna poole jääv kool mis on viie kordne vana maja.
    Spin - mees sa ei tea kui kiiresti ma löön

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Fc Elva\'

      Originally posted by Spin


      Kunstmuru staadion tuleb Elva Gümnaasiumi taha ja see on see uueam kool. Algkool on kohe staadioni vastas, või natuke linna poole jääv kool mis on viie kordne vana maja.
      Kas Elva linn ka toetab staadioni valmimist rahaliselt?
      Ma tean mida räägin!

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Fc Elva\'

        Elva linnavalitsus on toetanud kunstmuru staadioni põhja ja valgustuse tegemist. See oli umbes 100000 eeku. AGa mida pole seda pole. Nimelt ei suuda Eesti Jlgpalli liit kunstmuru Saksamaalt ära tuua, pidavat maksma 700000 eeku (transport). Nüüd juba lumi ammu maas aga pole kuskil mängida.
        Spin - mees sa ei tea kui kiiresti ma löön

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Fc Elva\'

          Originally posted by priity


          oki-toki. selgub, et linnastaadion on see mida gümnaasiumi staadioniks pidasin. kuhu aga siis see uus kunstmuruväljak tuleb? tean et elvas on 2 kooli, üks uuem ja teine vanem. kumb neist gümnaasium on, seda aga ei tea...
          Elva Gümnaasium
          Puiestee 2
          Elva
          61507

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Fc Elva\'

            mnjaa nagu näha ei tea inimesed elvast eriti midagi siis tuleb seda kylastada! Ise vahin pievalt kuidas poikad seal Gümnaasiumi statal palli taguvad

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Fc Elva\'

              Esiliiga koht oleks parim ,jään huviga ootama.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Fc Elva\'

                Originally posted by Spin


                Elva linnavalitsus on toetanud kunstmuru staadioni põhja ja valgustuse tegemist. See oli umbes 100000 eeku. AGa mida pole seda pole. Nimelt ei suuda Eesti Jlgpalli liit kunstmuru Saksamaalt ära tuua, pidavat maksma 700000 eeku (transport). Nüüd juba lumi ammu maas aga pole kuskil mängida.
                Kuidas selle kunstmuruga nüüd lood on ,kas pannakse kevadel maha. Muideks ,väikese märkusena võin öelda ,et kunstmuru transport Saksamaalt Eestisse maksab kõige rohkem 10-15 tuhat eeki. Tean ,kuna olen natuke logistikaga tegelenud.
                Elva noortele koidab samuti esiliiga lootuskiireke ..... nalja hakkab saama ,kui Merkuurile kinga antakse ,kuid omad vitsad peksavad.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Fc Elva\'

                  ehhe, ega jah see 70 000 eeku oli natuke utoopiline summa. Muide härra Pohlak isiklikult lubas selle kuntsmuru meile kevadeks.
                  Spin - mees sa ei tea kui kiiresti ma löön

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Fc Elva\'

                    Originally posted by Spin


                    ehhe, ega jah see 70 000 eeku oli natuke utoopiline summa. Muide härra Pohlak isiklikult lubas selle kuntsmuru meile kevadeks.
                    No siis e ka selle saate , kevadeni aega küll veel.

                    Õnnitlen esiliiga kohapuhul.
                    Ma tean mida räägin!

                    Kommentaar

                    Working...
                    X