Lehekülg 219, kokku 220 EsimeneEsimene ... 119169209215216217218219220 ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 361 kuni 4 380, kokku 4389

Teema: FC Kuressaare

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Aga kas Casillas saaks Eestis hakkama?

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Karofeld ei ole väravavaht, ei ole selleks sündinud, ei ole selleks saanud ja ega ka ei saa tulevikus. Kui eesmärk on saaremaal tiksuda siis andku minna, reaalsuses sealt muidugi mitte kui midagigi ei tule, et kuskile edasi minna. Sama kehtib muidugi Kiidjärve puhul ja Laguse puhul NU esiliigas. Mind on alati imestanud, et noortele sportlastele juba eoses ei öelda, kui nad on noormängijaid, mis võiks olla nende parim formatsioon platsil, kui me võtame need kolm mängijat, siis neile ei ole antud lihtsalt looduse poolt füüsiliseid eelduseid. Muidugi absoluutselt tõsi, suudavad ka lühikesed väravavahid, aga selleks on ka vaja atleetilist füüsilist vormi, mida eelneval kolmel on täiesti puudu, et kuskile edasi jõuda selles valdkonnas. Ja siit me jõuamegi tuumani, neid mängijaid kes mängivad hoopis valel positsioonil, kus nad peaks on eestis ilmselt väga palju. Ja see tuleb kõik meie noortetreenerite hariduse saamatuse tõttu, et neid juba eos suunata sinna, kus nad suudaksid kõige rohkem kasulikud olla.
    Üsnagi nöus. Seda pikkust vöib parima möödupuu järgi 187cm olla, aga käteulatus jääb küll kaunis lühikeseks. Laht näiteks 182cm, aga visuaalselt erilist vahet ei tee. Roland kütt vaatas neid tsenderduse väravaid ja ilmselt mötles, et oleks vähemalt ühele ikka näpud taha saanud
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2021

Algupärane

Tänane uudis Alari Saarest näitab ikka ilmekalt kui nadi see meie proffiliiga on. Suvel paar kuud vaba aega ja siis tulen koksin väheke jalgpalli Premium liigas Kure eest.

Treener siis ka paneb mõnusa kommentaari stiilis: no kõigil on võimalus kui trennis käivad.

Pikk tee on veel minna.

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
    Tänane uudis Alari Saarest näitab ikka ilmekalt kui nadi see meie proffiliiga on. Suvel paar kuud vaba aega ja siis tulen koksin väheke jalgpalli Premium liigas Kure eest.

Treener siis ka paneb mõnusa kommentaari stiilis: no kõigil on võimalus kui trennis käivad.

Pikk tee on veel minna.
    No, füüsis on ju paigas. Ega tehnika kuhugi kao kui nooruses kõvasti arendatud.

Muidugi see pani ka muigama artiklis:
    "Minu elukaaslane on Tallinnas ja siis kolisin ka mina siia, mis võimaldab Kure treeningutega liituda. "

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

FC Flora maksis FC Kuressaarele 2020. aastal 47 124 eurot liikmemaksu. Vastav info kirjas nii FC Flora kui ka FC Kuressaare 2020 aastaaruannetes. Miks maksab FC Flora teisele kõrgliiga klubile liikmemaksu?

Flora makstud summa moodustab ca 20% Kuressaare eelmise hooaja tuludest. Aruandes pole kirjas, mis põhjusel, mille eest või kuidas seda maksti, aga see ei saa ometi loogiline olla, et üks kõrgliiga klubi maksab kinni 20% konkurendi eelarvest.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jorquera Vaata postitust
    FC Flora maksis FC Kuressaarele 2020. aastal 47 124 eurot liikmemaksu. Vastav info kirjas nii FC Flora kui ka FC Kuressaare 2020 aastaaruannetes. Miks maksab FC Flora teisele kõrgliiga klubile liikmemaksu?

Flora makstud summa moodustab ca 20% Kuressaare eelmise hooaja tuludest. Aruandes pole kirjas, mis põhjusel, mille eest või kuidas seda maksti, aga see ei saa ometi loogiline olla, et üks kõrgliiga klubi maksab kinni 20% konkurendi eelarvest.
    Muidugi ei ole see loogiline, aga eks sa ise tead ka, et teatud tegelaste jaoks on see loogiline ja läbipaistev ja igati normaalne nähtus. Üsnagi uudisväärtuslik tähelepanek ja eks igas normaalses vutiriigis oleks vutiajakirjandus ammu püsitanud küsimuse õhku laiemale üldsusele, et nagu whats up, nagu päriselt. Ootaks SN ka kerget kajastust, aga ma tean, et see on rumal ootus

Kalju Eesti Meistriks! Kasutaja rallikas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Aivar ütles, et suvel Lukka ülemineku eest Flora midagi Kuressaarele maksis. Mis need summad olid, seda ei tea, aga võibolla ongi see selle liikmemaksu alla skeemitatud.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2021

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Aivar ütles, et suvel Lukka ülemineku eest Flora midagi Kuressaarele maksis. Mis need summad olid, seda ei tea, aga võibolla ongi see selle liikmemaksu alla skeemitatud.
    Kurest ju liikus FCFi ka paar preilit esindusnaiskonda.

Reservmängija Kasutaja enrito avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jorquera Vaata postitust

Huvitav oleks mõelda ja diskuteerida selle üle, et kus see piir lõpuks jookseb, millal EJL PEAKS ütlema, et ei nii ei tohi ja see läheb selgelt tütarklubi alla. Minu jaoks see piir on ammu ületatud ja väga läbinähtav aga millal peaks seda ausa mängu huvides tegema EJL. Kas 200 000 eurot on see piir või mis?

Ammu ei arvuta enam kroonides aga 47 000 euri on üle 700 000 krooni. Kas aastal 2010 oleks selline summa olnud aus? Kas siis oleks selgelt karistatud mõlemaid klubisid? Loomulikult meil enne midagi ei muutu kui klubiga seotud inimene juhub ise liitu aga mis on teie arust see viimane lagi?

Asjahuviline Kasutaja QRkood avatar
    Liitus foorumiga
    May 2008

Algupärane

Mida see nö liikmemaks üldse tähendab?

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Mida see nö liikmemaks üldse tähendab?
    "Liikmemaks on üldkoosoleku poolt kehtestatud rahaline tasu, mida ühingu liige maksab mittetulundusühingule sinna kuulumise eest. Liikmemaksu kehtestamine ei ole kohustus, vaid võimalus. Liikmemaksu kogumise ja suuruse üle otsustab üldkoosolek." Nii on see sõnastatud ühe riigi poolt toetatud ja rahastatud sihtasutuse/portaali poolt (https://www.mtyabi.ee/nouanded/rahas.../liikmemaksud/). Ka mina olen samamoodi liikmemaksu olemusest aru saanud. Tihti küsitakse liikmemaksu nime all ka trennitasusid.

Võimalik tõesti, et mängijate üleminekutasud on liikmemaksu alla skeemitatud, aga siis tekib küsimus miks ja milleks. Ning fundamentaalne probleem seisneb minu jaoks selles, et kui Flora maksab Kuressaarele liikmemaksu, siis eeldab see seda, et Flora on Kuressaare liige. Aastaaruandes on kirjas ka, et ühingusse kuulub üks füüsiline isik ja üks juriidiline isik. Seega juriidiline isik peaks nagu Flora olema kui nende käest liikmemaksu laekub ja füüsiline isik äkki siis Priit Penu? Kui edasi eeldada, et MTÜ kuulub selle liikmetele, siis Kuressaare kuulub kahasse Florale ja ühe füüsilisele isikule?

Parandage, kui ma olen oma mõtetega kuskil valesti läinud, aga mina sain sedasi aruandest aru.

Vastav aruande lehekülg: https://i.imgur.com/m1MFLnK.jpeg

Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Täna on nii armas reedene pereüritus. Rahulad vilistavad. Aivar kommenteerib ja pereklubid mängivad.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas enrito Vaata postitust
    Täna on nii armas reedene pereüritus. Rahulad vilistavad. Aivar kommenteerib ja pereklubid mängivad.
    See on nii ilus, et pisar tuleb silma

Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Huvitav oleks mõelda ja diskuteerida selle üle, et kus see piir lõpuks jookseb, millal EJL PEAKS ütlema, et ei nii ei tohi ja see läheb selgelt tütarklubi alla. Minu jaoks see piir on ammu ületatud ja väga läbinähtav aga millal peaks seda ausa mängu huvides tegema EJL. Kas 200 000 eurot on see piir või mis?

Ammu ei arvuta enam kroonides aga 47 000 euri on üle 700 000 krooni. Kas aastal 2010 oleks selline summa olnud aus? Kas siis oleks selgelt karistatud mõlemaid klubisid? Loomulikult meil enne midagi ei muutu kui klubiga seotud inimene juhub ise liitu aga mis on teie arust see viimane lagi?
    Urmar, peters, Vask, mis on teie arvamused antud temaatikast? Lihtsalt avaldage oma päris arvamus teatud teemas.

U21 Kasutaja Vask avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2010

Algupärane

Urmar, peters, Vask, mis on teie arvamused antud temaatikast? Lihtsalt avaldage oma päris arvamus teatud teemas.
    Ma ei saa ikkagi väga hästi aru, mis liikmemaksu Flora Kurele maksis ja see jätab mingi väga veidra mulje. Kuressaare võistkond elab Tallinnas ja sõidab Saaremaale liiga mängudeks. Kui nad veel juriidiliselt on kuidagi Floraga ühendatud, ei näe ma sellisel meeskonnal üldse mõtet. Ma tahaksin tegelikult, et keegi seletaks lahti, mis liikmemaksu Flora Kuressaarele maksab?

Liitus foorumiga
    Dec 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Ma ei saa ikkagi väga hästi aru, mis liikmemaksu Flora Kurele maksis ja see jätab mingi väga veidra mulje. Kuressaare võistkond elab Tallinnas ja sõidab Saaremaale liiga mängudeks. Kui nad veel juriidiliselt on kuidagi Floraga ühendatud, ei näe ma sellisel meeskonnal üldse mõtet. Ma tahaksin tegelikult, et keegi seletaks lahti, mis liikmemaksu Flora Kuressaarele maksab?
    Tänud ausa vastuse eest.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Hea töö täna. Julgen öelda, et mängiti Paidega suht võrdselt ja viik on aus tulemus. Ehk saab enne suve staadionile ka!

Eesti koondislane Kasutaja kaala avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2003

Algupärane

Normaalsed nagad, hea töö! Pange samas vaimus edasi

Kure mängu videol 12k vaatamist, pole paha
    “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Ma ise pole teda mängimas näinud, aga küsimus Männilaane kohta, kes vaikselt aina skoorib. Kas tal on potensiaali Kurest enamaks?

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MRH Vaata postitust
    Ma ise pole teda mängimas näinud, aga küsimus Männilaane kohta, kes vaikselt aina skoorib. Kas tal on potensiaali Kurest enamaks?
    Enamaks on muidugi lai mõiste, aga emaklubisse tagasi võib jõuda küll (kui terviseprobleemid ei sega). Rahvuskoondise valikmängud või mõni arvestatav välisliiga, siis selleks on vaja ikka väga palju tööd teha. Ma usun, et võiks tänavugi Floras Reinkorti rolli täita, aga ju leiti, et stabiilne mänguaeg on talle hetkel olulisem. Kuna Reinkorti seob Floraga vaid aastane leping, mis Flora puhul on pigem harvaesinev, siis võib ehk siitki miskit välja lugeda.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud