Lehekülg 220, kokku 220 EsimeneEsimene ... 120170210216217218219220
Näidatakse tulemusi 4 381 kuni 4 389, kokku 4389

Teema: FC Kuressaare

Meeskonnaliige Kasutaja Hyrax avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2014

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas MRH Vaata postitust
    Ma ise pole teda mängimas näinud, aga küsimus Männilaane kohta, kes vaikselt aina skoorib. Kas tal on potensiaali Kurest enamaks?
    Männilaane väravad kusjuures on päris tihti minu meelest individuaalse oskuse pealt. Päris tihti teeb kaitsjatele duellis ära ja lõpetab ilusa löögiga ja saab sealt väravaid. Et pole selline kes lihtsalt lööb väravaid kaaslaste eeltööst. Samas Kures mängides enamasti tal on ruumi, sest Kure mängib kontratega ja kompaktse kaitsega. Ei tea kui hästi ta muude tiimide mängujoonistega klapiks.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas jorquera Vaata postitust
    FC Flora maksis FC Kuressaarele 2020. aastal 47 124 eurot liikmemaksu. Vastav info kirjas nii FC Flora kui ka FC Kuressaare 2020 aastaaruannetes. Miks maksab FC Flora teisele kõrgliiga klubile liikmemaksu?

Flora makstud summa moodustab ca 20% Kuressaare eelmise hooaja tuludest. Aruandes pole kirjas, mis põhjusel, mille eest või kuidas seda maksti, aga see ei saa ometi loogiline olla, et üks kõrgliiga klubi maksab kinni 20% konkurendi eelarvest.
    Mul on hea meel, et Delfi/EPL võttis teemat uurida, kuid asjaosaliste selgitused mind eriti ei veennud. Eriti väited "juriidiliselt õhkõrn seos on" (Priit Penu) ja "seotus on majanduslik, igas muus mõttes on Kuressaare iseseisev" (Pelle Pohlak).

Kuressaare üldkoosoleku protokoll: https://i.imgur.com/AhCZfJF.jpg

Penu ja Pelle poolt digitaalselt allkirjastatud originaaldokumendi võib igaüks ise Äriregistrist kahe euro eest endale võtta. Kui Flora osaleb Kuressaarele juhatuse valimises, siis minu hinnangul ei ole tegemist õhkõrna seose või ainult majandusliku seosega. Siis võiks ju öelda ka, et Viktor Levadal on ainult õhkõrn seos Levadia klubiga.

Samuti häirib mind natuke vastustes läbivalt kõlanud mõte, et Flora on (pelgalt) asutajaliige ja seetõttu pole probleem nii suur. Tegemist on ikkagi ühega kahest klubi ainukesest hääleõiguslikust liikmest, kes üldkoosolekul saavad klubi küsimuste üle otsustada.

Delfi artikkel: https://sport.delfi.ee/artikkel/9333...ot-liikmemaksu

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jun 2005

Algupärane

Ning veel üks huvitav avastus seoses Kuressaare üldkoosoleku protokolliga. Kuna protokoll on Wordi failina, siis on võimalik tuvastada faili loojat ja hiliseimat muutjat. Viimasena on protokolli muutnud isik nimega Kertu-Kirit Sild. Vastavalt ERR-i artiklile oktoobris 2016 on tegemist jalgpalliliidu ametnikuga (viide allpool) ning vastavalt jalgpalliliidu vanale kodulehele on tegemist presidendi assistendiga (viide allpool). Miks aitab Kuressaarel Äriregistrile esitatavaid dokumente ette valmistada jalgpalliliidu ametnik, täpsemini presidendi assistent? Kas ja millist muud lisaressurssi saab Kuressaare liidult võrreldes teiste klubidega?

Protokolli Wordi info: https://i.imgur.com/EpuKGSR.jpg
    ERR-i artikkel: https://sport.err.ee/93329/eestis-lo...olitusprogramm
    Liidu ametipositsioonid: http://vana.jalgpall.ee/contact.php

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Apr 2021

Algupärane

Uiboleht valmistab ilmselt selliste postituste peale härra R.Sarvega hagi ette, mis sulle postkasti varsti potsatab.

Millal lõppeb see Pohlaku, EJL, Flora ja Kuressaare materdamine? Ainukesed oaasid siinses viljatus jalgpallikõrbes.

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Feb 2020

Algupärane

jorquera, aitäh, et viitsisid sellise uurimistöö teha. Faktid on ilmekad ja räägivad enda eest.

Kosmopoliitne silgutünn Kasutaja Malfoy avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2002

Algupärane

Meenus Kure ja Vapruse mäng, kus soccerneti kommentaator (ei mäleta, kes see oli) küsis Pohlaku käest, kas Kure siis ikkagi on Flora tütar. Ohhohoo ja ahhahaa, ei ole ja see pole üldse võimalik vms ta seal vastas.
    See ei ole sugugi ok, kui mingi kuradi plekk liigub Florast mingil kuradi x väljamõeldud põhjusel Kuressaarde. Mis sorti aus mäng see on? Siis pangu Transile, Legionile ja kurat kõigile 50K teele.
    Rahulate keiss veel otsa ja ongi väga lääge olla. Mingi aeg, aastaid tagasi, Rahula vilistas (vist oli neljas) rahumeeli abielusõrmus sõrmes. Pohhui ühesõnaga, mis te mulle ikka teha saate?

Asjahuviline Kasutaja kalamajahipster avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Meenus Kure ja Vapruse mäng, kus soccerneti kommentaator (ei mäleta, kes see oli) küsis Pohlaku käest, kas Kure siis ikkagi on Flora tütar. Ohhohoo ja ahhahaa, ei ole ja see pole üldse võimalik vms ta seal vastas.
    See ei ole sugugi ok, kui mingi kuradi plekk liigub Florast mingil kuradi x väljamõeldud põhjusel Kuressaarde. Mis sorti aus mäng see on? Siis pangu Transile, Legionile ja kurat kõigile 50K teele.
    Rahulate keiss veel otsa ja ongi väga lääge olla. Mingi aeg, aastaid tagasi, Rahula vilistas (vist oli neljas) rahumeeli abielusõrmus sõrmes. Pohhui ühesõnaga, mis te mulle ikka teha saate?
    Meenus ka see sama mäng ja kommentaar. Kui õigesti mäletan, siis AP peamine argument oli see, et juhend keelab duubelmeeskonnal samas liigas mängida. Juriidiliselt võib ju tõesti öelda, et tegutsetakse erinevate MTÜde alt, aga kui vaadata reaalseid suhteid kahe klubi vahel, siis praeguses Kure koosseisus on 16 mängijat varem esindanud Florat, 7 neist on praegu laenul Florast ning lisaks tuleb ca 20% Kure eelarvest Florast. Eks igaüks teeb lõppude lõpuks omad järeldused, aga minu jaoks lihtsalt järjekordne huvide konflikt meie jalgpallis, mida saaks kergesti vältida (sama ka kohtunike määramisega).

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas kalamajahipster Vaata postitust
    Meenus ka see sama mäng ja kommentaar. Kui õigesti mäletan, siis AP peamine argument oli see, et juhend keelab duubelmeeskonnal samas liigas mängida. Juriidiliselt võib ju tõesti öelda, et tegutsetakse erinevate MTÜde alt, aga kui vaadata reaalseid suhteid kahe klubi vahel, siis praeguses Kure koosseisus on 16 mängijat varem esindanud Florat, 7 neist on praegu laenul Florast ning lisaks tuleb ca 20% Kure eelarvest Florast. Eks igaüks teeb lõppude lõpuks omad järeldused, aga minu jaoks lihtsalt järjekordne huvide konflikt meie jalgpallis, mida saaks kergesti vältida (sama ka kohtunike määramisega).
    Kui vaadata jalgpall.ee andmebaasi, siis kõikide Kuressaaret esindavate mängijate mängjaõigused kuuluvad Kuressaarele. Põhjuseni ei ole ma jõudnud, miks see nii vormistatud on, kas küsimus on EJL toetustes, mis Flora mängijatele läbi Kuressaare antakse (kuigi ma olen aru saanud, et laen ei ole takistuseks) või milleski muus. Ega ilmselt teada ei saagi. Vähemalt teame, et Flora läks rahapakkidega Kuressaarde, et Lukka endale tagasi osta, aga huvitav milliste liikmetasude eest Kuressaare Floralt mängijaid ostnud on?
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Asjahuviline Kasutaja kalamajahipster avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2016

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kui vaadata jalgpall.ee andmebaasi, siis kõikide Kuressaaret esindavate mängijate mängjaõigused kuuluvad Kuressaarele. Põhjuseni ei ole ma jõudnud, miks see nii vormistatud on, kas küsimus on EJL toetustes, mis Flora mängijatele läbi Kuressaare antakse (kuigi ma olen aru saanud, et laen ei ole takistuseks) või milleski muus. Ega ilmselt teada ei saagi. Vähemalt teame, et Flora läks rahapakkidega Kuressaarde, et Lukka endale tagasi osta.
    Väga huvitav. Ma tõesti toetusin Transfermarkti andmetele. Samas kui need 7 laenatud mängijat nüüd "ametlikult" Kure omad peaksid olema, siis kas see tähendab, et Kure maksis nende eest Florale ka kasvatajatasu? Või äkki tehti üldse seoses Lukka üleminekuga "tasaarveldus"? Mõtlesin ise ka selle peale, et ehk saavad Flora poolt laenatud mängijad ka toetusi läbi EJL stipendiumite ja solidaarsusmehhanismi. Samas ma ei leidnud just liiga palju infot selle kohta, et kellele need EJL toetused siis täpselt lähevad. Ilmselt on sul õigus, et me ei saagi kunagi teada.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud