320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Sander Lahelt täna 90 minutit Flora vastu.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
      Sander Lahelt täna 90 minutit Flora vastu.
      Ma tahaks nüüd vandenõuteoreetikutelt kommentaari, et miks ta siis ikkagi mängis Pohlak helistas ja käskis mängida, et asi kahtlane ei paistaks???

      Kommentaar


        Algselt postitas MNa Vaata postitust
        Ma tahaks nüüd vandenõuteoreetikutelt kommentaari, et miks ta siis ikkagi mängis Pohlak helistas ja käskis mängida, et asi kahtlane ei paistaks???
        Mida Romariost ikka tahta?

        Kommentaar


          Loomulikult teen ma Sander Lahele kui toredale jalgpallurile liiga, aga kuna üks süsteem on selliselt üles ehitatud, et isegi väga selged huvide konfliktid on nende jaoks normaalsus, siis tuleb sellistele asjadele ikka ja jälle kahjuks tähelepanu pöörata. Absoluutselt ei naudi selliseid asju ja mul oleks ääretult hea meel kui minusugustel ei tekikski võimalust sellistel teemadel klähvida.

          kui konkreetselt Sander Lahest kui mängijast rääkida, siis mulle jäi mulje, et hüpekaprobleemid on teda juba pikemat aega seganud, mis tekitab omakorda küsimuse, et kas poolvigane mängija peaks koondisepausi ajal kehale puhkust andma või konkurentklubi eest sõprusmängu mängima?

          Kutseri kaksikvennast oleks sedapuhku isegi rohkem oodanud

          Kommentaar


            Hea töö kure. Tänu sellele pürole ei vaata ma enam kunagi teie mänge telekast.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Hea töö kure. Tänu sellele pürole ei vaata ma enam kunagi teie mänge telekast.
              Mis sind hammustas?
              FC Flora

              Kommentaar


                Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                Mis sind hammustas?
                Paar filigraanset pallipuudet paistsid läbi tossuvine keskpärasena
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  Kuressaares on vist üldse mingi uus punt fänne tekkinud? Väga lahe, nii edasi!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kaala Vaata postitust
                    Paar filigraanset pallipuudet paistsid läbi tossuvine keskpärasena
                    Sain alles nüüd mjaasa peenest huumorist aru ja tõden, et muigasin korralikult 😀
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Fännid olid tõesti Eesti top 3 tasemel täna Elamusest enda blogis juba varsti aga reis saarde oli täna ettevõtmist igati väärt!
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                        Fännid olid tõesti Eesti top 3 tasemel täna Elamusest enda blogis juba varsti aga reis saarde oli täna ettevõtmist igati väärt!
                        Ka ülekande vahendusel oli väga mõnus kuulata.
                        Korralik melu ja elu staadionil.
                        Nii hoida!
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Paistab et Kure tegi paides Eestit
                          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                          Kommentaar


                            Nii kui siin Kuressaaret kiitma sai hakatud, pärast seda on neil kõik ka aiataha läinud. Ei teagi, peaks vist Levadiat ja Kaljut nüüd kiidusõnadega üle külvama hakkama.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Nii. Tegin ka teoks mõtte, mida juba ammu mõlgutanud olen, aga milleks viimane tõuge millegipärast seni alati puudu oli jäänud. Selleks viimaseks tõukeks said atleticomadridi ägedad reportaa˛id staadionikülastustest. Enda ringreisi avasin ühes kaugeimas võimalikus otsas ehk Kuressaares.

                              Kuressaarde jõudmise üheks keerulisemaks ülesandeks üldse sai Nuuulani filmi võttepaikadega arvestamine, et linnast valutult välja pääseda. Ülejäänud sõit kulges valutult. Virtsu viiv tee vist on teekatte mõttes üldse üks Eesti parimaid. Kuna polnud ammu seda vahet sõitnud, siis tuli see kerge üllatusena. Virtsus praamijärjekorras oli näha ka Pärnu Unitedi mängijaid, kes (nagu ma kiirelt googeldades tuvastasin) olid sõitmas rahvaliiga tasemel Kuressaarde FC Smuulile vastu astuma. Mõtlesime tüdruksõbraga, et peaks Reteki Gaselli autos üürgama panema („ja kui rahvaliiga võidad, võidad ikkagi vaid rahvaliiga“). Kuna liidu kodulehel protokolli veel ei ole, siis ei teagi, kuidas see mäng lõppes.

                              Muhumaale jõudes otsustasime esimese asjana läbi käia Nautse jaanalinnufarmist. Soovitan soojalt. Jaanalinnud, kängurud, sebrad ja alpakad. Täispilet 4€. Kusjuures 16.06 sündis seal uus varss. Seega eriti lastega reisimisel tasub see koht küll lähiajal kavasse võtta. Fun fact on see, et jaanalind kaalub ca 100kg, jaanalinnu üks silm kaalub ca 60g ning jaanalinnu aju 40g.



                              Meie ööbimine oli võetud GOSPA-sse, mida julgen igal juhul Kuressaares viibimise korral soovitada. Öökapiraamatu valik oli ka….khmm…omapärane. Aga üldiselt oli igas mõttes ööbimiseks mõnus koht. Parkla oli autosid täis, aga hotellis ei tekkinud kordagi ebameeldivat ülerahvastatuse tunnet.



                              Kuna mäng algas alles 19.00, siis oli meil kõvasti aega niisama hotellis chillida ning linnuse ümber ringi käia. Linnuses toimusid ka mingisugused linnusepäevad vms. Selle eest küsiti aga meie jaoks röövimisena tundunud 8€ inimese pealt. Puhake jalga. Ma ei viitsi LARP-i väga tasutagi vaadata. Rääkimata siis sellele veel peale maksmisest. Kui linnusesse minna ei viitsinud, siis sai ümber selle kõnnitud. Paar tundi enen mängu oli näha ka punti Kuressaare mängijaid, kes ennast linnuse lähedal mänguks lahti venitasid. Ära tundsin Pajunurme, Karofeldi ja Kelderi.



                              Jalutuskäigu ajal nägime ka Pohlaku doppelgängerit. Tüüp nägi pmst rohkem Pohlak välja kui Pohlak ise. Kuna Pohlak pidi (ja kommenteeriski) mängu, siis arvasin pikalt, et seiklebki enne mängu väheke ringi. Alles päris lähedale tulles sai erinevusest aru. Kahjuks head pilti ei saanud. Aga midagi ikka. Jalutuskäigu ajal nägime veel Jüri Tamme ja ühte Georgi linti.




                              Kuressaare staadion on teelt ikka väga ägedas kohas. Kui ma enda külastatud staadionid mõttes läbi lasen, siis ägedamas kohas ja mõnusama teekonnaga staadionile konkureerivad ilmselt ainult Eibar ja Viljandi. Teatud konkurentsi pakuvad vb ka Freiburg ja Karlsruhe. Väga mõnus vibe. Tribüüni taga vaateulatuses paistev meri tekitas üsna Islandi või Fääri saarte vibe, kuhu meil ca 2 kuu pärast minek on. Jõudsin ka mõttele, et selliste väljasõitude puhul ei ole piletirahast tegelikult üldse kahju. Võinuks ka kallim olla. On näha, et läheb õigesse kohta ning väiksele klubile abiks ikka. Meie panus siis kokku 8€ kahe täispileti arvelt.



                              Kui mängust rääkida, siis oli see ka õnneks sündmusterohke ja pingeline. 190-st tribüünile kogunenud inimesest toetasid 187 Kuressaaret. Narva poolt olid ainult mängule tulnud Saliste vanemad ning minu tüdruksõber, kellel hakkas Narvast kahju, sest neil oli vähem toetajaid. Päris naljakas moment oli pärast Narva väravat, kui Saliste ema üsna valjult juubeldas. Tema taga istunud madrusesärgiga vanahärra, kes tundus selline Kuressaare die-hard fänn, kobises midagi. Ilmselt arvas, et Saliste ema on mõni pika reisi ette võtnud venelane, kes keelt ei oska. Natuke nad seal omavahel nagistasid, aga kõik lõppes siiski rahulikult. Teine naljakas moment seoses Saliste emaga oli teisel poolajal, kui ka pärast poja mingit totaalset puujalaga tehtud pealelööki ema pea kätevahele langetas.
                              Kui mängust rääkida, siis algas see Narva survega. Vaatasin päeval Narva instagrami storysid ja selgus, et tüübid tulid Kuressaarde hoolimata hilisest mängust päev varem kohale. Seda oli ka platsil näha, et päris bussist otse väljakule astutud ei ole. Narva puhul muidugi ei imesta, kui tagasisõit tuli omast taskust maksta, sest 3p jäi võtmata. Avapoolaja keskpaigas mindi ka juhtima. Sander Lahel oli variant juba esimesel poolajal viigistada, kuid karistuslöök raksatas latti.

                              Teine poolaeg algas Kurele muidugi ideaalselt, kui Narva teenitult vähemusse jäi. Pärast seda püsis pall pigem Kurel, kuid eriti ohtlike momente luua ei suudetud. Kuni 85. minutini, kui teeniti penalt. Selle suutis aga Pajunurm ära käkerdada ning vastu Meeritsa jalgu lüüa. Nagu ta ise pärast mängu mingitele tribüünil olnud sõpradele ütles: „5 aasta pärast uuesti“. Hoolimata hilisest penalti ära käkerdamisest suutis Kuressaare siiski mängu 88.minutil viigistada. Lööjaks Laht. Kusjuures värav oli tõepoolest ilus ning suurepärase positsioonirünnakuga lahendatud. Kes veel näinud ei ole, siis tasub videot vaadata. Hiline värav tähendas loomulikult seda, et nägi ka Kuressaare väikse püro ära.




                              Lõpus käidi fänne tänamas ning staadionil loositi välja 3 kasti maasikaid ning 2 stritslit. Ühe stritsli võitis Saliste isa. Õhtu lõpetas selline kaunis vaatepilt pärnaõisi korjavatest kohalikest.

                              Kommentaar


                                Väga kihvt! Kurele ka jaksu! (välja arvatud Tammeka vastu)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X