320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uiboleht valmistab ilmselt selliste postituste peale härra R.Sarvega hagi ette, mis sulle postkasti varsti potsatab.

    Millal lõppeb see Pohlaku, EJL, Flora ja Kuressaare materdamine? Ainukesed oaasid siinses viljatus jalgpallikõrbes.

    Kommentaar


      jorquera, aitäh, et viitsisid sellise uurimistöö teha. Faktid on ilmekad ja räägivad enda eest.

      Kommentaar


        Meenus Kure ja Vapruse mäng, kus soccerneti kommentaator (ei mäleta, kes see oli) küsis Pohlaku käest, kas Kure siis ikkagi on Flora tütar. Ohhohoo ja ahhahaa, ei ole ja see pole üldse võimalik vms ta seal vastas.
        See ei ole sugugi ok, kui mingi kuradi plekk liigub Florast mingil kuradi x väljamõeldud põhjusel Kuressaarde. Mis sorti aus mäng see on? Siis pangu Transile, Legionile ja kurat kõigile 50K teele.
        Rahulate keiss veel otsa ja ongi väga lääge olla. Mingi aeg, aastaid tagasi, Rahula vilistas (vist oli neljas) rahumeeli abielusõrmus sõrmes. Pohhui ühesõnaga, mis te mulle ikka teha saate?
        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

        Kommentaar


          Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
          Meenus Kure ja Vapruse mäng, kus soccerneti kommentaator (ei mäleta, kes see oli) küsis Pohlaku käest, kas Kure siis ikkagi on Flora tütar. Ohhohoo ja ahhahaa, ei ole ja see pole üldse võimalik vms ta seal vastas.
          See ei ole sugugi ok, kui mingi kuradi plekk liigub Florast mingil kuradi x väljamõeldud põhjusel Kuressaarde. Mis sorti aus mäng see on? Siis pangu Transile, Legionile ja kurat kõigile 50K teele.
          Rahulate keiss veel otsa ja ongi väga lääge olla. Mingi aeg, aastaid tagasi, Rahula vilistas (vist oli neljas) rahumeeli abielusõrmus sõrmes. Pohhui ühesõnaga, mis te mulle ikka teha saate?
          Meenus ka see sama mäng ja kommentaar. Kui õigesti mäletan, siis AP peamine argument oli see, et juhend keelab duubelmeeskonnal samas liigas mängida. Juriidiliselt võib ju tõesti öelda, et tegutsetakse erinevate MTÜde alt, aga kui vaadata reaalseid suhteid kahe klubi vahel, siis praeguses Kure koosseisus on 16 mängijat varem esindanud Florat, 7 neist on praegu laenul Florast ning lisaks tuleb ca 20% Kure eelarvest Florast. Eks igaüks teeb lõppude lõpuks omad järeldused, aga minu jaoks lihtsalt järjekordne huvide konflikt meie jalgpallis, mida saaks kergesti vältida (sama ka kohtunike määramisega).

          Kommentaar


            Algselt postitas kalamajahipster Vaata postitust
            Meenus ka see sama mäng ja kommentaar. Kui õigesti mäletan, siis AP peamine argument oli see, et juhend keelab duubelmeeskonnal samas liigas mängida. Juriidiliselt võib ju tõesti öelda, et tegutsetakse erinevate MTÜde alt, aga kui vaadata reaalseid suhteid kahe klubi vahel, siis praeguses Kure koosseisus on 16 mängijat varem esindanud Florat, 7 neist on praegu laenul Florast ning lisaks tuleb ca 20% Kure eelarvest Florast. Eks igaüks teeb lõppude lõpuks omad järeldused, aga minu jaoks lihtsalt järjekordne huvide konflikt meie jalgpallis, mida saaks kergesti vältida (sama ka kohtunike määramisega).
            Kui vaadata jalgpall.ee andmebaasi, siis kõikide Kuressaaret esindavate mängijate mängjaõigused kuuluvad Kuressaarele. Põhjuseni ei ole ma jõudnud, miks see nii vormistatud on, kas küsimus on EJL toetustes, mis Flora mängijatele läbi Kuressaare antakse (kuigi ma olen aru saanud, et laen ei ole takistuseks) või milleski muus. Ega ilmselt teada ei saagi. Vähemalt teame, et Flora läks rahapakkidega Kuressaarde, et Lukka endale tagasi osta, aga huvitav milliste liikmetasude eest Kuressaare Floralt mängijaid ostnud on?

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Kui vaadata jalgpall.ee andmebaasi, siis kõikide Kuressaaret esindavate mängijate mängjaõigused kuuluvad Kuressaarele. Põhjuseni ei ole ma jõudnud, miks see nii vormistatud on, kas küsimus on EJL toetustes, mis Flora mängijatele läbi Kuressaare antakse (kuigi ma olen aru saanud, et laen ei ole takistuseks) või milleski muus. Ega ilmselt teada ei saagi. Vähemalt teame, et Flora läks rahapakkidega Kuressaarde, et Lukka endale tagasi osta.
              Väga huvitav. Ma tõesti toetusin Transfermarkti andmetele. Samas kui need 7 laenatud mängijat nüüd "ametlikult" Kure omad peaksid olema, siis kas see tähendab, et Kure maksis nende eest Florale ka kasvatajatasu? Või äkki tehti üldse seoses Lukka üleminekuga "tasaarveldus"? Mõtlesin ise ka selle peale, et ehk saavad Flora poolt laenatud mängijad ka toetusi läbi EJL stipendiumite ja solidaarsusmehhanismi. Samas ma ei leidnud just liiga palju infot selle kohta, et kellele need EJL toetused siis täpselt lähevad. Ilmselt on sul õigus, et me ei saagi kunagi teada.

              Kommentaar


                SILM PEALE saatest avastasin täna huvitava tõe - Miil ja Soomre tln lapsed. Ma nagu teaks teistmoodi.

                Kommentaar


                  Naiss, et linnakus sees kaadreid saite. Läbirääkimised ilmselt kõige kergemini ei kulgenud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
                    SILM PEALE saatest avastasin täna huvitava tõe - Miil ja Soomre tln lapsed. Ma nagu teaks teistmoodi.
                    Loo autor lisas vahetult avaldamise järel nii uudise kui YT video juurde paranduse:
                    • Parandus! Kuigi videos sai öeldud, et tegu on Tallinna poistega, siis tegelikult on Miil ikka saarlane, mis saarlane ja Soomre pärit Märjamaalt.
                    Segadus tekkis sellest, et mõlema sünnikohaks on märgitud Tallinn ja ta ei taibanud seda üle kontrollida.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Loo autor lisas vahetult avaldamise järel nii uudise kui YT video juurde paranduse:

                      Segadus tekkis sellest, et mõlema sünnikohaks on märgitud Tallinn ja ta ei taibanud seda üle kontrollida.
                      Piisab natuke eeltööd teinekord teha. Isegi esimesi võistkondi vaadates tekiks mõlemal poisil puhul kahtlus ja küsiks ise üle. Aga eks see eesti ajakirjandus ongi selline.

                      Kommentaar


                        Pull kuulata, kuidas Kure fänn täna kommenteerib SoccernetTV-s nähtavat mängu Tammeka - Kure
                        Parastab metsikult Kure teemal ja kuulus "me" tuli ka ära.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
                          Pull kuulata, kuidas Kure fänn täna kommenteerib SoccernetTV-s nähtavat mängu Tammeka - Kure
                          Parastab metsikult Kure teemal ja kuulus "me" tuli ka ära.
                          Kure fänn hiidlane Kasper?
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                            Kure fänn hiidlane Kasper?
                            Endale tundus kahtlane ka, kuid kõrvad vist ei petnud.

                            Kommentaar


                              Kasper on Pajunurme fänn

                              Kommentaar


                                Normaalsed daiverid Kure tiimis..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X