320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui vaja lööme Skiperski ka letti! Ja Vara Tommi!
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Sander Viira ja Urmas Rajaver uhasid Tartu maratoni kah läbi,äkki oli keski veel....väga pingsalt protokolli küll ei uurinud! Ahjjaaaa keegi Reim Harjumaalt oli ka! Aga tema on mujalt rubriigist!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
        Sander Viira ja Urmas Rajaver uhasid Tartu maratoni kah läbi,äkki oli keski veel....väga pingsalt protokolli küll ei uurinud! Ahjjaaaa keegi Reim Harjumaalt oli ka! Aga tema on mujalt rubriigist!
        Rene Aljas, Elari Valmas ja Pelle Pohlak

        Kommentaar


          Rene Aljas - 5:59:31,6 - koht 5080.
          Sander Viira - 6:08:35,5 - koht 5247.
          Urmas Rajaver - 6:08:35,6 - koht 5248.
          Elari Valmas - 6:30:14,5 - koht 5539.
          Pelle Pohlak - 7:54:45,5 - koht 5934.

          ikka korralikud spordimeestele kohased ajad vast ikka tegid nalja seal rohkem..

          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


          Kommentaar


            vaatasin just mängijate profiile kure kodukal ja kassanäe - Rene Aljas - pikkus 160 - kaal 99.
            Ei ole platsil märganudki et ta selline kakuke on

            Kommentaar


              Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
              vaatasin just mängijate profiile kure kodukal ja kassanäe - Rene Aljas - pikkus 160 - kaal 99.
              Ei ole platsil märganudki et ta selline kakuke on
              Ilmselgelt kannab korsetti.

              Kommentaar


                Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                vaatasin just mängijate profiile kure kodukal ja kassanäe - Rene Aljas - pikkus 160 - kaal 99.
                Ei ole platsil märganudki et ta selline kakuke on
                tore, et inimesed leiavad tee klubi kodulehele!

                Kommentaar


                  nonii, Klemmer maandus kures siis

                  Kommentaar


                    Südikas mäng eile Kure poolt. Individuaalne tase on küll poistel nõrk, aga meeskondlikult suudeti kokku hoida ja Kalju elu väga ebamugavaks teha. Palm ja Indermitte olid eile küll täielikud meeskonna liidrid ja utsitajad ning tegid sümpaatse mängu. Sellise mänguga maandub Kure hooaja lõpuks tõenäoliselt 7-8 kohal.
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      Kure mängis jah hästi Kalju vastu aga nii pikka hooaega ei suuda kahjuks nii südikalt vastu pidada. Muiudgi ilma wakuita oleks Kalju hädas olnud.

                      Kommentaar


                        käisin ka seda õudust vaatamas. Kure oskab rünnata ainult läbi contrate. Tore, kui keegi seda hellitavalt tarkuseks nimetab. Minu meelest on see oskuste puudumine. Kui koleda jalgpalliga rahul ollakse, siis pikka pidu PLs pole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas levkoi Vaata postitust
                          käisin ka seda õudust vaatamas. Kure oskab rünnata ainult läbi contrate. Tore, kui keegi seda hellitavalt tarkuseks nimetab. Minu meelest on see oskuste puudumine. Kui koleda jalgpalliga rahul ollakse, siis pikka pidu PLs pole.
                          Ah et tabeliliidri vastu peaks ummisjalu ründama jooksma jah? Iga vastase vastu valitakse vastav taktika, eilne Kure taktika peaaegu töötas, väga vähe jäi puudu, et punkt oleks võetud.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Pmts sama kui üritada Barca vastu barcat teha = enesetapp.

                            Kommentaar


                              Ärge vötke naiste korvpallitreenerit tösiselt!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas levkoi Vaata postitust
                                käisin ka seda õudust vaatamas. Kure oskab rünnata ainult läbi contrate. Tore, kui keegi seda hellitavalt tarkuseks nimetab. Minu meelest on see oskuste puudumine. Kui koleda jalgpalliga rahul ollakse, siis pikka pidu PLs pole.
                                Kui Chelsea oma umbkaitsega eelmine aasta Champions League finaali jõudis ja seal võitis, tundus see küll tarkusena? Äkki nimetad selle ka oskuste puudumiseks
                                Aga mina isiklikult olen vägagi rahul täiendustega ning kohtad 5-10ndani võideldakse välja viimase vooruni, aga see ainult minu arvamus ka.
                                Igatahes siin jutuke Viikingi poolt hooja täienduste kohta > http://fckfk.edicypages.com/uudised/uue-hooaja-ootuses
                                Ning kas oskaksite mulle öelda, paljud Eesti fännklubide saidi veel töös kuskil on peale Tartu oma ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X