320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Kuressaare

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuressaare ju viimastel aastatel ka üsna jo-jo klubi olnud. Saaks staadioni korda ja teeks rohkem reklaami oleks ka huvi, võib olla enamik ei teagi et nende koduklubi on jalka Meistriliigas.
    LFC

    Kommentaar


      Keskmine oli siiski Linnastaadionil ligi 90, mis pole suur, aga see 70 tuli sellest, et tänu koondise mängule Kuressaares pidi klubi kolm mängu Salmel mängima, kuhu ilma autota ikka väga keeruline on saada . Nagu ma mainisin, siis kõik on siiski inimeses kinni ja Saaremaal ka ilmas, mille taha ei saa pugeda alati, aga siiski. Ja ka selle aasta esimene väli/kodumäng andis keskmisele kindlasti suure löögi. Kui võrrelda eelmise aasta esimese tõelise kodumängu ja tänavuse omaga, on vahe 60 nägu, mis mulle juba rõõmu teeb, eriti Kuressaares. Staadionil pole inimeste jaoks küll häda midagi, olemas on WC-d, otsatribüünid uhiuued, mingil määral toitlustus, informatsioon ning turvalisus . Ja reklaami kallal töö käib

      Kommentaar


        Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
        Keskmine oli siiski Linnastaadionil ligi 90, mis pole suur, aga see 70 tuli sellest, et tänu koondise mängule Kuressaares pidi klubi kolm mängu Salmel mängima, kuhu ilma autota ikka väga keeruline on saada . Nagu ma mainisin, siis kõik on siiski inimeses kinni ja Saaremaal ka ilmas, mille taha ei saa pugeda alati, aga siiski. Ja ka selle aasta esimene väli/kodumäng andis keskmisele kindlasti suure löögi. Kui võrrelda eelmise aasta esimese tõelise kodumängu ja tänavuse omaga, on vahe 60 nägu, mis mulle juba rõõmu teeb, eriti Kuressaares. Staadionil pole inimeste jaoks küll häda midagi, olemas on WC-d, otsatribüünid uhiuued, mingil määral toitlustus, informatsioon ning turvalisus . Ja reklaami kallal töö käib
        Aga oli ju mingi jutt et tehakse uus staadion / vana korda?
        LFC

        Kommentaar


          Promo!
          Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

          Kommentaar


            Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
            Aga oli ju mingi jutt et tehakse uus staadion / vana korda?
            Jutud juttudeks, enne kui mina oma silmaga midagi ei näe, ei usu kah miskit
            Loodame muidugi, et tehakse, aga praegu oleme sellegagi rahul, mis meil on

            Kommentaar


              Algselt postitas Elari#3 Vaata postitust
              Jutud juttudeks, enne kui mina oma silmaga midagi ei näe, ei usu kah miskit
              Loodame muidugi, et tehakse, aga praegu oleme sellegagi rahul, mis meil on
              Pean muidu silmas seda: http://www.postimees.ee/?id=32843
              LFC

              Kommentaar


                Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
                Pean muidu silmas seda: http://www.postimees.ee/?id=32843
                Tean seda juttu jne, aga nagu ma ütlesin, et enne kui midagi pole juhtunud, ei usu ka

                Kommentaar


                  Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
                  Pean muidu silmas seda: http://www.postimees.ee/?id=32843
                  Keit Pentus võiks järgmisel korral kõik linnapead ja poliitikutest naised mõnele jalgpallisuurturniirile kaasa võtta
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Ütlen ausalt, et kehva mäng, ei paistnud kuskilt sellist hingestatust nagu Flora või Sillamäe vastu . Ja see mängijate jooksutamine ühelt positsioonilt teisele EI TOO edu lihtsalt :S. Ausalt öeldes olen täna pigem treenerite peale pahane!

                    Kommentaar


                      Keda kuhu jooksutati siis?

                      Kommentaar


                        Kellel võimalus, vaadake tähelepanelikult see meie lugemata värava olukord veel uuesti mitu korda üle..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 17 Vaata postitust
                          Kellel võimalus, vaadake tähelepanelikult see meie lugemata värava olukord veel uuesti mitu korda üle..
                          See ilmselt ei olnud suluseis ka... otse karistuslöögist sisse, siis kui keegi väravas palli veel puudutas kure mängijates, oli pall juba sees.
                          Kohtunik arvas, et väravavahti takistati, tegelt ta ise pudistas. Ilmselt see olikord oli ka üks põhjustest, miks kaotati.

                          Kommentaar


                            Joonekohtunik ütles, et väravavahti segas suluseisus olev mängija ning värav ei oleks lugenud ei siis, kui pall oleks ise sisse läinud ja ei siis, kui Dima selle joonelt sisse pommitas.

                            Küll aga räägivad, et tsenderduse hetkel ei olnud meie omadest keegi suluseisus..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas suvakas555 Vaata postitust
                              Pean muidu silmas seda: http://www.postimees.ee/?id=32843
                              No mina ei saa aru, miks ehitada Kuressaarde see staadion. Täiesti loogika vastane. Esiteks geograafiliselt ebamugav, teiseks puudub Kuressaares ka publikuhuvi. Kadedaks ajab!

                              Kommentaar


                                Räägitakse, et sügisteks koondisemängudeks oleks hea

                                Kommentaar

                                Working...
                                X