Näidatakse tulemusi 1 kuni 9, kokku 9
  1. #1

    Algupärane EJL MV V liiga Põhi 2003 Ajakava

    Et teil siis ka hea olla oleks!:P


    Eesti jalgpalli meistrivõistluste V liiga Põhi 2003
    Eesti karikavõistlused
    Eesti väikesed karikavõistlused 2003

    11.03.2003



    06.03. Jalgpallihooaja avamine. Esiliiga ja meistriliiga klubide tutvustus ja pressikonverents, karikavõistluste ¼-finaalide ja väikeste karikavõistluste avaringi loosimine.


    23.03. 14.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng

    24.03. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng

    10.04. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, II mäng (FC TVMK
    ja FC Flora ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)

    11.04. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste finaal (FC Flora kodumäng)

    27.04. 18.00 Väikesed karikavõistlused, I mängupäev


    I voor
    27.04. 13.00 FC Soccernet - Kärdla LM Rannavärava st
    01.05. 12.00 Dünamo Rummu - FC Nimeta Vasalemma Põhik. st.
    01.05. 15.00 Eurouniv FC - FC Streetrace.org Rannavärava st
    01.05. 18.00 FC Tiigrid - FC Futu Rannavärava st

    II voor
    03.05. 12.00 FC Reaal - Eurouniv FC Rannavärava st
    03.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Soccernet Rapla Ühisgümn. st
    03.05. 13.00 Kärdla LM - FC Tiigrid Kärdla linnast.
    04.05. 12.00 FC Futu - Dünamo Rummu Õismäe Hum.gümn. st.


    09.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/2-finaalid, I mäng (FC Flora ja
    FC Flora ja FC TVMK ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)


    III voor
    10.05. 12.00 FC Soccernet - FC Reaal Rannavärava st
    10.05. 13.00 Dünamo Rummu - Kärdla LM Vasalemma Põhik. st.
    10.05. 15.00 FC Tiigrid - FC Streetrace.org Rannavärava st
    11.05. 12.00 FC Nimeta - FC Futu Õismäe Hum.gümn. st.


    15.05. 18.00 Väikesed karikavõistlused, II mängupäev.


    IV voor
    17.05. 12.00 FC Reaal - FC Tiigrid Rannavärava st
    17.05. 12.00 FC Streetrace.org - Dünamo Rummu Rapla Ühisgümn. st
    17.05. 13.00 Kärdla LM - FC Nimeta Kärdla linnast.
    17.05. 15.00 Eurouniv FC - FC Soccernet Rannavärava st


    18.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/2-finaalid, II mäng (FC Flora
    ja FC TVMK ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)


    V voor
    24.05. 12.00 Dünamo Rummu - FC Reaal Vasalemma Põhik. st.
    24.05. 12.00 FC Tiigrid - Eurouniv FC Rannavärava st
    25.05. 13.00 FC Futu - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.
    25.05. 16.00 FC Nimeta - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.


    27.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikafinaal A. Le Coq Arena

    28.05. 18.00 Väikesed karikavõistlused, III mängupäev


    VI voor
    31.05. 12.00 FC Reaal - FC Nimeta Rannavärava st
    31.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Futu Rapla Ühisgümn. st
    31.05. 15.00 Eurouniv FC - Dünamo Rummu Rannavärava st
    31.05. 18.00 FC Soccernet - FC Tiigrid Rannavärava st

    VII voor
    07.06. 12.00 Dünamo Rummu - FC Soccernet Vasalemma Põhik. st.
    08.06. 12.00 FC Futu - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
    08.06. 13.00 Kärdla LM - FC Streetrace.org Kärdla linnast.
    08.06. 15.00 FC Nimeta - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.

    VIII voor
    14.06. 13.00 FC Reaal - Kärdla LM Rannavärava st
    14.06. 16.00 Eurouniv FC - FC Futu Rannavärava st
    14.06. 19.00 FC Soccernet - FC Nimeta Rannavärava st
    15.06. 15.00 FC Tiigrid - Dünamo Rummu Rannavärava st

    IX voor
    21.06. 12.00 FC Streetrace.org - FC Reaal Rapla Ühisgümn. st
    21.06. 13.00 Kärdla LM - Eurouniv FC Kärdla linnast.
    22.06. 12.00 FC Futu - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.
    22.06. 15.00 FC Nimeta - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.


    17.07. 18.00 Väikesed karikavõistlused, varupäev

    20.07. 12.00 Väikeste karikavõistluste 1/4-finaalid


    X voor
    02.08. 12.00 FC Streetrace.org - Eurouniv FC Rapla Ühisgümn. st
    02.08. 13.00 Kärdla LM - FC Soccernet Kärdla linnast.
    03.08. 12.00 FC Futu - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.
    03.08. 15.00 FC Nimeta - Dünamo Rummu Õismäe Hum.gümn. st.


    06.08. 18.00 Väikeste karikavõistluste 1/2-finaalid 06.08. 18.00


    XI voor
    09.08. 12.00 Dünamo Rummu - FC Futu Vasalemma Põhik. st.
    09.08. 13.00 FC Tiigrid - Kärdla LM Rannavärava st
    09.08. 16.00 FC Soccernet - FC Streetrace.org Rannavärava st
    10.08. 15.00 Eurouniv FC - FC Reaal Rannavärava st


    13.08. Eesti 2003/2004 a karikavõistluste 1/32-finaalid ( vajadusel )


    XII voor
    16.08. 12.00 FC Reaal - FC Soccernet Rannavärava st
    16.08. 12.00 FC Streetrace.org - FC Tiigrid Rapla Ühisgümn. st
    16.08. 13.00 Kärdla LM - Dünamo Rummu Kärdla linnast.
    17.08. 12.00 FC Futu - FC Nimeta Õismäe Hum.gümn. st.

    XIII voor
    23.08. 12.00 FC Tiigrid - FC Reaal Rannavärava st
    23.08. 12.00 Dünamo Rummu - FC Streetrace.org Vasalemma Põhik. st.
    23.08. 15.00 FC Soccernet - Eurouniv FC Rannavärava st
    24.08. 13.00 FC Nimeta - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.


    31.08. 18.00 Väikeste karikavõistluste finaal Kadrioru st


    XIV voor
    06.09. 12.00 FC Streetrace.org - FC Nimeta Rapla Ühisgümn. st
    06.09. 12.00 FC Reaal - Dünamo Rummu Rannavärava st
    06.09. 13.00 Kärdla LM - FC Futu Kärdla linnast.
    06.09. 15.00 Eurouniv FC - FC Tiigrid Rannavärava st


    09.09. 18.00 Eesti 2003/2004 a karikavõistluste 1/16-finaalid


    XV voor
    13.09. 12.00 Dünamo Rummu - Eurouniv FC Vasalemma Põhik. st.
    13.09. 12.00 FC Tiigrid - FC Soccernet Rannavärava st
    14.09. 12.00 FC Nimeta - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
    14.09. 15.00 FC Futu - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.

    XVI voor
    20.09. 12.00 FC Reaal - FC Futu Rannavärava st
    20.09. 13.00 FC Streetrace.org - Kärdla LM Rapla Ühisgümn. st
    20.09. 15.00 FC Soccernet - Dünamo Rummu Rannavärava st
    21.09. 12.00 Eurouniv FC - FC Nimeta Rannavärava st

    XVII voor
    27.09. 12.00 Dünamo Rummu - FC Tiigrid Vasalemma Põhik. st.
    27.09. 13.00 Kärdla LM - FC Reaal Kärdla linnast.
    28.09. 12.00 FC Futu - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.
    28.09. 15.00 FC Nimeta - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.

    XVIII voor
    04.10. 11.00 FC Tiigrid - FC Nimeta Rannavärava st
    04.10. 13.00 Eurouniv FC - Kärdla LM Rannavärava st
    04.10. 16.00 FC Reaal - FC Streetrace.org Rannavärava st
    05.10. 12.00 FC Soccernet - FC Futu Rannavärava st


    08.11. 13.00 Eesti 2003/2004 karikavõistluste 1/8- finaalid

    23.11. 11.00 Jalgpallihooaja pidulik lõpetamine

    23.11. 15.00 Superkarikafinaal A. Le Coq Arenal või A. Le Coq MiniArenal: FC
    Flora – Eesti Karikavõitja 2002/2003 (kui FC Flora võidab Eesti karika 2003, siis mängib Superkarikafinaalis karikafinalist)






  2. #2
    U21
    Liitus foorumiga
    Apr 2002
    Postitusi
    681

    Algupärane Replying to Topic \'EJL MV V liiga Põhi 2003 Ajakava\'

    JESSSSSSSSSS! Nüüd kohe lõbusam! JA 1 mail kui ma peax olema katki on esimene mäng! Krt jälle ei saa siis juua! aga pole ka hullu!
    Vaikne.....

  3. #3
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Feb 2003
    Postitusi
    44

    Algupärane Replying to Topic \'EJL MV V liiga Põhi 2003 Ajakava\'

    kas kuskil on infi ka teiste piirkondade ajakava kohta?

  4. #4

    Algupärane Replying to Topic \'EJL MV V liiga Põhi 2003 Ajakava\'

    Originally posted by elmok6


    kas kuskil on infi ka teiste piirkondade ajakava kohta?

    Kannatust veel päev või kaks.

  5. #5
    Observeerija Kasutaja Raix avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    2 093

    Algupärane Replying to Topic \'EJL MV V liiga Põhi 2003 Ajakava\'

    väheke uudiseid... kuna Turba NJK II võistkond loobus Eesti 2003.a jalgpalli meistrivõistlustest, tõusis Dünamo Rummu IV liiga Ida piirkonda... seoses sellega ka uus ajakava:

    Eesti jalgpalli meistrivõistluste V liiga Põhi 2003
    Eesti karikavõistlused
    Eesti väikesed karikavõistlused 2003

    07.04.2003



    06.03. Jalgpallihooaja avamine. Esiliiga ja meistriliiga klubide tutvustus ja pressikonverents, karikavõistluste ¼-finaalide ja väikeste karikavõistluste avaringi loosimine.


    23.03. 14.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng

    24.03. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, I mäng

    10.04. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/4-finaalid, II mäng (FC TVMK ja FC Flora ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)

    11.04. 18.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste finaal (FC Flora kodumäng)

    27.04. 18.00 Väikesed karikavõistlused, I mängupäev


    I voor
    27.04. 13.00 FC Soccernet - Kärdla LM Rannavärava st
    01.05. 15.00 FC Tiigrid - FC Futu Rannavärava st
    01.05. 18.00 Eurouniv FC - FC Streetrace.org Rannavärava st

    II voor
    03.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Soccernet Rapla Ühisgümn. st
    03.05. 13.00 Kärdla LM - FC Tiigrid Kärdla linnast.
    03.05. 18.00 FC Reaal - Eurouniv FC Rannavärava st


    09.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/2-finaalid, I mäng (FC Flora ja FC Flora ja FC TVMK ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)


    III voor
    10.05. 12.00 FC Soccernet - FC Reaal Rannavärava st
    10.05. 15.00 FC Tiigrid - FC Streetrace.org Rannavärava st
    11.05. 12.00 FC Nimeta - FC Futu Õismäe Hum.gümn. st.


    15.05. 18.00 Väikesed karikavõistlused, II mängupäev.


    IV voor
    17.05. 12.00 FC Reaal - FC Tiigrid Rannavärava st
    17.05. 13.00 Kärdla LM - FC Nimeta Kärdla linnast.
    17.05. 18.00 Eurouniv FC - FC Soccernet Rannavärava st


    18.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikavõistluste 1/2-finaalid, II mäng (FC Flora ja FC TVMK ning FC Levadia Maardu ja FC Levadia Tallinna kodumängud viiakse lahku)


    V voor
    24.05. 18.00 FC Tiigrid - Eurouniv FC Rannavärava st
    25.05. 13.00 FC Futu - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.
    25.05. 16.00 FC Nimeta - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.


    27.05. 19.00 Eesti 2002/2003 a karikafinaal A. Le Coq Arena

    28.05. 18.00 Väikesed karikavõistlused, III mängupäev


    VI voor
    31.05. 12.00 FC Reaal - FC Nimeta Rannavärava st
    31.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Futu Rapla Ühisgümn. st
    31.05. 15.00 FC Soccernet - FC Tiigrid Rannavärava st

    VII voor
    08.06. 12.00 FC Futu - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
    08.06. 13.00 Kärdla LM - FC Streetrace.org Kärdla linnast.
    08.06. 15.00 FC Nimeta - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.

    VIII voor
    14.06. 13.00 FC Reaal - Kärdla LM Rannavärava st
    14.06. 16.00 FC Soccernet - FC Nimeta Rannavärava st
    14.06. 19.00 Eurouniv FC - FC Futu Rannavärava st

    IX voor
    21.06. 12.00 FC Streetrace.org - FC Reaal Rapla Ühisgümn. st
    21.06. 13.00 Kärdla LM - Eurouniv FC Kärdla linnast.
    22.06. 12.00 FC Futu - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.
    22.06. 15.00 FC Nimeta - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.


    17.07. 18.00 Väikesed karikavõistlused, varupäev

    20.07. 12.00 Väikeste karikavõistluste 1/4-finaalid


    X voor
    02.08. 13.00 Kärdla LM - FC Soccernet Kärdla linnast.
    02.08. 18.00 FC Streetrace.org - Eurouniv FC Rapla Ühisgümn. st
    03.08. 12.00 FC Futu - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.


    06.08. 18.00 Väikeste karikavõistluste 1/2-finaalid 06.08. 18.00


    XI voor
    09.08. 13.00 FC Tiigrid - Kärdla LM Rannavärava st
    09.08. 16.00 FC Soccernet - FC Streetrace.org Rannavärava st
    10.08. 18.00 Eurouniv FC - FC Reaal Rannavärava st


    13.08. Eesti 2003/2004 a karikavõistluste 1/32-finaalid ( vajadusel )


    XII voor
    16.08. 12.00 FC Reaal - FC Soccernet Rannavärava st
    16.08. 12.00 FC Streetrace.org - FC Tiigrid Rapla Ühisgümn. st
    17.08. 12.00 FC Futu - FC Nimeta Õismäe Hum.gümn. st.

    XIII voor
    23.08. 12.00 FC Tiigrid - FC Reaal Rannavärava st
    23.08. 18.00 FC Soccernet - Eurouniv FC Rannavärava st
    24.08. 13.00 FC Nimeta - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.


    31.08. 18.00 Väikeste karikavõistluste finaal Kadrioru st


    XIV voor
    06.09. 12.00 FC Streetrace.org - FC Nimeta Rapla Ühisgümn. st
    06.09. 13.00 Kärdla LM - FC Futu Kärdla linnast.
    06.09. 18.00 Eurouniv FC - FC Tiigrid Rannavärava st


    09.09. 18.00 Eesti 2003/2004 a karikavõistluste 1/16-finaalid


    XV voor
    13.09. 12.00 FC Tiigrid - FC Soccernet Rannavärava st
    14.09. 12.00 FC Nimeta - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
    14.09. 15.00 FC Futu - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.

    XVI voor
    20.09. 12.00 FC Reaal - FC Futu Rannavärava st
    20.09. 13.00 FC Streetrace.org - Kärdla LM Rapla Ühisgümn. st
    21.09. 12.00 Eurouniv FC - FC Nimeta Rannavärava st

    XVII voor
    27.09. 13.00 Kärdla LM - FC Reaal Kärdla linnast.
    28.09. 12.00 FC Futu - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.
    28.09. 14.00 FC Nimeta - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.

    XVIII voor
    04.10. 11.00 FC Tiigrid - FC Nimeta Rannavärava st
    04.10. 13.00 Eurouniv FC - Kärdla LM Rannavärava st
    04.10. 16.00 FC Reaal - FC Streetrace.org Rannavärava st
    05.10. 12.00 FC Soccernet - FC Futu Rannavärava st


    08.11. 13.00 Eesti 2003/2004 karikavõistluste 1/8- finaalid

    23.11. 11.00 Jalgpallihooaja pidulik lõpetamine

    23.11. 15.00 Superkarikafinaal A. Le Coq Arenal või A. Le Coq MiniArenal: FC Flora - Eesti Karikavõitja 2002/2003 (kui FC Flora võidab Eesti karika 2003, siis mängib Superkarikafinaalis karikafinalist)





    The other line moves faster.

  6. #6
    Eesti koondislane Kasutaja Litmanen37 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002
    Postitusi
    1 038

    Algupärane Replying to Topic \'EJL MV V liiga Põhi 2003 Ajakava\'

    P2ris lahe, 2 vooru kohe alguses j22b vahele...........futu vastu oleme siis kyll v2ga n2ljased
    2002 FC EBS Team
    2003 FC Nimeta
    2004 FC Nimeta
    2005 FC Nimeta
    2006 Tallinn United FC
    2007 Tallinn United FC

  7. #7
    Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Feb 2003
    Postitusi
    146

    Algupärane Replying to Topic \'EJL MV V liiga Põhi 2003 Ajakava\'

    no ee vea siis meil jälle kolme päeva jooxul 2 mängu ja üx kärdlas

  8. #8
    Observeerija Kasutaja Raix avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    2 093

    Algupärane Replying to Topic \'EJL MV V liiga Põhi 2003 Ajakava\'

    väike update.. Kärdla LM vs Eurohundid on ettepoole toodud seoses kohaliku staadioni ülekoormusega or smth..


    Eesti jalgpalli meistrivõistluste V liiga Põhi 2003
    Eesti karikavõistlused

    05.05.2003



    I voor
    26.04. 18.00 Eurouniv FC - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st
    27.04. 13.00 FC Soccernet - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st
    01.05. 15.00 FC Tiigrid - FC Futu Rannavärava st

    II voor
    03.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Soccernet Rapla Ühisgümn. st
    03.05. 13.00 Kärdla LM - FC Tiigrid Kärdla linnast.
    03.05. 15.00 FC Reaal - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn st

    III voor
    10.05. 14.00 FC Soccernet - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st
    10.05. 15.00 FC Tiigrid - FC Streetrace.org Rannavärava st
    11.05. 14.00 FC Nimeta - FC Futu Õismäe Hum.gümn. st.

    IV voor
    17.05. 12.00 FC Reaal - FC Tiigrid Rannavärava st
    17.05. 13.00 Kärdla LM - FC Nimeta Kärdla linnast.
    17.05. 18.00 Eurouniv FC - FC Soccernet Rannavärava st

    V voor
    24.05. 18.00 FC Tiigrid - Eurouniv FC Rannavärava st
    25.05. 13.00 FC Futu - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.
    25.05. 16.00 FC Nimeta - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.

    VI voor
    31.05. 12.00 FC Reaal - FC Nimeta Rannavärava st
    31.05. 12.00 FC Streetrace.org - FC Futu Rapla Ühisgümn. st
    31.05. 15.00 FC Soccernet - FC Tiigrid Rannavärava st

    IX voor
    31.05. 13.00 Kärdla LM - Eurouniv FC Kärdla linnast.

    VII voor
    08.06. 13.00 Kärdla LM - FC Streetrace.org Kärdla linnast.
    08.06. 14.00 FC Futu - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
    08.06. 16.00 FC Nimeta - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.

    VIII voor
    14.06. 13.00 FC Reaal - Kärdla LM Rannavärava st
    14.06. 16.00 FC Soccernet - FC Nimeta Rannavärava st
    14.06. 19.00 Eurouniv FC - FC Futu Rannavärava st

    IX voor
    21.06. 12.00 FC Streetrace.org - FC Reaal Rapla Ühisgümn. st
    22.06. 14.00 FC Futu - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.
    22.06. 16.00 FC Nimeta - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.

    X voor
    02.08. 13.00 Kärdla LM - FC Soccernet Kärdla linnast.
    02.08. 18.00 FC Streetrace.org - Eurouniv FC Rapla Ühisgümn. st
    03.08. 12.00 FC Futu - FC Tiigrid Õismäe Hum.gümn. st.

    XI voor
    09.08. 13.00 FC Tiigrid - Kärdla LM Rannavärava st
    09.08. 16.00 FC Soccernet - FC Streetrace.org Rannavärava st
    10.08. 18.00 Eurouniv FC - FC Reaal Rannavärava st

    XII voor
    16.08. 12.00 FC Reaal - FC Soccernet Rannavärava st
    16.08. 12.00 FC Streetrace.org - FC Tiigrid Rapla Ühisgümn. st
    17.08. 12.00 FC Futu - FC Nimeta Õismäe Hum.gümn. st.

    XIII voor
    23.08. 12.00 FC Tiigrid - FC Reaal Rannavärava st
    23.08. 18.00 FC Soccernet - Eurouniv FC Rannavärava st
    24.08. 13.00 FC Nimeta - Kärdla LM Õismäe Hum.gümn. st.

    XIV voor
    06.09. 12.00 FC Streetrace.org - FC Nimeta Rapla Ühisgümn. st
    06.09. 13.00 Kärdla LM - FC Futu Kärdla linnast.
    06.09. 18.00 Eurouniv FC - FC Tiigrid Rannavärava st

    XV voor
    13.09. 12.00 FC Tiigrid - FC Soccernet Rannavärava st
    14.09. 14.00 FC Nimeta - FC Reaal Õismäe Hum.gümn. st.
    14.09. 16.00 FC Futu - FC Streetrace.org Õismäe Hum.gümn. st.

    XVI voor
    20.09. 12.00 FC Reaal - FC Futu Rannavärava st
    20.09. 13.00 FC Streetrace.org - Kärdla LM Rapla Ühisgümn. st
    21.09. 12.00 Eurouniv FC - FC Nimeta Rannavärava st

    XVII voor
    27.09. 13.00 Kärdla LM - FC Reaal Kärdla linnast.
    28.09. 12.00 FC Futu - Eurouniv FC Õismäe Hum.gümn. st.
    28.09. 14.00 FC Nimeta - FC Soccernet Õismäe Hum.gümn. st.

    XVIII voor
    04.10. 11.00 FC Tiigrid - FC Nimeta Rannavärava st
    04.10. 13.00 Eurouniv FC - Kärdla LM Rannavärava st
    04.10. 16.00 FC Reaal - FC Streetrace.org Rannavärava st
    05.10. 12.00 FC Soccernet - FC Futu Rannavärava st
    The other line moves faster.

  9. #9
    Observeerija Kasutaja Raix avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001
    Postitusi
    2 093

    Algupärane Replying to Topic \'EJL MV V liiga Põhi 2003 Ajakava\'

    Eesti 2003.a jalgpalli meistrivõistluste V liiga Põhja piirkonna mängukalendrisse on seoses Rannavärava staadioni mängukõlbmatusega sisseviidud järgmine muudatus:

    IV voor
    Pühapäeval, 18. mail kell 18:00 Eurouniv FC – FC Soccernet, Õismäe Humanitaargümnaasiumi staadionil aadressil Õismäe tee 130, Tallinn (oli 17.mail kell 18:00 Rannavärava staadionil)
    The other line moves faster.

 
 

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

  • Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud