Lehekülg 1, kokku 6 12345 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 1 kuni 20, kokku 105
    Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane Uus koondise särk JPH liikmetele

Taas koondisel uus särk ja JPH liige saab selle endale 785.-.Teised ostavad kauplustest üle Eesti letis oleva hinnaga (1100.- kuni 1300.-)
    Nii nagu eelmine kord,kui seda ajas Miq tegeleb sellega seekord Rotten.
    Teil on vaja kanda JPH arvele 785.- ja saata meil maardulane@hot.ee,kuhu palume kirja panna särgi värv (sinine või valge).varrukate pikkus (kas pikk või lühike),särgi suurus (XL , L , M -antud hetkel on neid suurusi aga kui tuleb teisi suurusi anname siin teada) ja PANE TÄHELE number mida soovid särgile (number võib koosneda kuni kahest arvust-teie neda ära nägemise järgi) Täpsem info Kojamehelt 05219882 või kojamees@jalgpallihaigla.ee või tööpäeviti ja tööajal 6605042.
    www.jalgpallihaigla.ee/index.php
    jalgpallihaigla@hot.ee
    Papa: 05051754

Juks
    Külaline

Algupärane Replying to Topic \'Uus koondise särk JPH liikmetele\'

Kas tõesti on Eesti Jalgpalli Liit minemas Inglismaaga sama teed, kus koondise särgid pea iga aasta tagant vahetuvad?? Igatahes võiksite võimaluse korral selle uue särgi pildi üles riputada, siis ei pea põrsast kotis ostma.

Kahju on ainult neist vutisõpradest, kes kogusid kõva raha eelmise särgi ostmiseks, et olla rahvusmeeskonna meestega sarnane. Isiklikult särgivahetuse vastu pole, kuid miks just nüüd EM valikturniiri keskel seda tegema peab, ei mõista.

.... Kasutaja Hellik avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Praeguse särgiga mängiti minu mäletamist mööda esimest korda 2000. aasta aprillis Luksemburgi vastu, seega saab sellest juba 3 aastat. Ise ei näe küll mingit vajadust uue särgi ostmiseks, see rohkem uusfännide või lihtsalt särgitute jaoks :P
    Rise and rise again until lambs become lions!

Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Särgitu ootab suuruse S või XS saabumist...

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

kas see särk samasugune nigu eelminegiet miski tavaline nike särk millele vapp peale löödud ja küsitakse 2 x hinda ?
    Pärtel Tomberg

isePankur.ee - Inimeselt inimesele
    http://www.isepankur.ee
    info@isepankur.ee

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Kangesti tahaks uue särgi pilti näha!
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Originally posted by Pätu

kas see särk samasugune nigu eelminegiet miski tavaline nike särk millele vapp peale löödud ja küsitakse 2 x hinda ?
    Arvan, et see aeg, kui Eesti koondisele Nike suurune firma eraldi särgi disainib tuleb mitte enne kui siis, kui Eesti mõnele finaalturniirile pääseb.
    \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Kusjuures tuleb nentida, et meie koondise vana särk oli ikka jube hea. Materjal on super, aga materjal-materjaliks. Minu meelest on ta ka igati ilus. Eriti käisete kujundus. Silm puhkab kohe sellel. Ainus, et see XL märk seal all on selline suht kohatu..

Eesti koondislane Kasutaja ROOTSI KUNN avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Nägin seda uut Nike särki hooaja avamisel mannekeeni seljas ja ütlen ausalt: ei meeldi üldse. Nigu mingi kandoon. Vana on ikka palju kenam. Ei tea , võibolla olen vanaga lihtsalt harjunud , kuid mina küll niikaua endale seda uut ei osta ,kui vana on ribadeks kantud:P .
    FCF Forever

Eesti koondislane Kasutaja ROOTSI KUNN avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Millal uusi Flora särke saaks soodushinnaga osta? Mul on mitu tahtjat olemas.
    Ka vanad särgid ,ma mõtlen vanema logoga läheks loosi.
    FCF Forever

Ma kah siin nagu siuke mees kellel veel koondise särk ostmata ja oleks meeldiv kui riputaksite mingi lingi siia üles kust saaks neid uusi särke ka imetleda.
    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

Eesti koondislane Kasutaja rauno avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2002

Kunn vanu flora särke nägin alles hiljuti veel kristiine keskuses,cityspordis hind oli 595.-
    oli nii rohelisi kui valgeid.:P

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

nõuan pilti!

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

varsti peaks pilt koondise särgist näha olema
    rotten
    Rotten
    jalgpallihaigla liige nr.81

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Muide Tartus Lõunakeskuses on müügil eesti koondise särkide baassärgid - valged ja punased - mingi 500-600 krooni. Nii et kui keegi tahab endale meisterdada ainulaadset punast Eesti koondise särki, siis palun - vaja ainult ELJ logo juurde õmmelda. (Minu meelest päris hea idee).

Senior Member
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Yks tundmatuks j22da sooviv foorumi liige ostis omal ajal Lotto s2rgi ja pani sinna EJL-i vapi peale. Oli nagu p2ris. P2rast vahetas iirlasega Iiri koondise s2rgi vastu vms.
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

Asjahuviline Kasutaja T6ll avatar
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

Kui huvi on siis oleks pakkuda müügiks mõned endiste aegade Eesti vutikoondise särgid (Lotto).

Mudeleid on nii sinist kui ka valget värvi, samuti erinevate varruka pikkustega, suuruseks on XL. Lisan veel niipalju, et neid kõiki on kandnud kunagi koondise mängijad ise.

Hinnaks on 300!

Soovist andke teada, kas privaatsõnumina või e-mailiga (markoid@hot.ee)!
    Seda ma just öelda tahtsingi!

Amatöör Kasutaja b0xter avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2002

hmm nu jah vaatax hea meelega ka pilti ja siis ostax ka maybe :P

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Jul 2002

mulle öeldi tartu cityspordist, et uus koondise särk pidavat olema veidi sarnane vene koondise särgiga, ma ei tea kas siis värvide paigutus või lõige vms.

Kui võimalus, siis toppige pilt üles.
    all for FOOTBALL for all

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Originally posted by junks

mulle öeldi tartu cityspordist, et uus koondise särk pidavat olema veidi sarnane vene koondise särgiga, ma ei tea kas siis värvide paigutus või lõige vms.

Kui võimalus, siis toppige pilt üles.
    Siis ta on sarnane ka ManU uue särgiga ja üldse kõikide Nike särkidega mis MMil osalesid (ainult mitte Nigeeria neoonroheliste lehvikutega ).

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud