320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meeleavaldus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Meeleavaldus\'

    Originally posted by SleepWalking

    miks ma pean lugema sellist mõttetut pläma siit, ma aru ei saa. olen taustaga veidi kursis (kardan, et rohkem kui sina) oma ametikoha tõttu jne. aga mis me siin vaidleme, võtame lord Geroge Robertsoni täna tallinnas väljaöeldu ja mõtleme selle üle, tsiteerin vabatõlkena : \'iraagi küsimus ning selles avalduvad riikidevahelised erimeelsused ei takista nato laienemist ega selle ratifitseerimist liikmesriikide parlamentides. olen selles täiesti kindel\'.

    ah et väliseestlased? et siis ka välissloveenid? välisslovakid? välisleedukad? kõigil on edukas lobby? no eeldatavasti ratifitseerib kongress kõikide riikide liitumise ning see pole tingitud kellegi lobbyst vaid on lihtsalt alliantsi otsus laieneda, ei muud.

    uskuda, et selle neetud vilniuse avaldusega mitteliitumine oleks kuidagi mõjutanud ratifitseerimist, on lihtsalt rumalus.
    Ma olen mures. Sa ütled, et sul on ametikoht ja sellest lähtuvalt väidad sa end midagi teadvat. Järeldan ma nimelt siit, et meie välisteenistuses töötavad nooremametnikud on vähekompetentsed.

    Jaan juba korra kirjutas. Aga kordame veel üle: jah, väliseestlased. Õigupooles välis-baltlaste katusorganisatsioon poolakate toetusel. Ja see töö on olnud raske: aastatepikku eraviisilised läbirääkimised kõigi kongressmenidega eraldi. Hääl hääle haaval. Mine ütle mõnele kongressmenile, et see on \'alliansi otsus laieneda, ei muud\' ja sa näed peale seda tema häält nagu Savisaar oma tilli paksu kõhu tagant. Kui neid hääli mingitel segastel asjaoludel peaks saama palju, näeme meie NATOt edaspidi aga vaid telekast õhtustest uudistest. Teada on, et Vilniuse aktsioon oli tegelikult ikkagi USA initsiatiiv. Oleks me nad pikalt saatnud - olnud ainuke liitumiskutse saanud riik, kes USA vastu astub - oleks seda ka tähele pandud ja nii mõnigi kongressmen oleks sellest omad järeldused teinud.

    Robertson vastas täna Tallinnas küsimusele Prantsusmaast - et järsku nemad ei ratifitseeri seoses meie USA sõbralikkusega. See poleks tõesti loogiline. Kuid tõsiasi on, et Robertson pole kõigevägevam jumal pilveserval ning pole tema võimuses kontrollida kõigi NATO riikide parlamendisaadikute käitumist. Sinu tsitaadiski ütles ta vaid \'olen selles kindel\'. Hea, et vähemalt üks mees kindel on.
    Elämä on laiffi!





    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Meeleavaldus\'

      Originally posted by Artista
      Ma olen mures. Sa ütled, et sul on ametikoht ja sellest lähtuvalt väidad sa end midagi teadvat. Järeldan ma nimelt siit, et meie välisteenistuses töötavad nooremametnikud on vähekompetentsed.
      ei tööta välisteenistuses ja ei ole nooremametnik. ja ei ole vähekompetente. aga see selleks.

      Jäägu teile te arvamus, ei ole mõtet selles ratifitseerimises sellist õudust näha - see tuleb nagunii kõikide kandidaatide puhul. kui see nii läheb - siis võiksite mõelda uuesti, et kas need mõtted, mis eespool oli ikka väärt väljaütlemist.

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Meeleavaldus\'

        Originally posted by äpu

        Reede 28.03.03 kell 17.00

        come on raffas, kas te ei tahax õiglust! saame kokku USA Saatkonna platsil tulge, tulge... tulge kohale kui hoolite maailmast. Kirjutage meile vastu, et palju on raffast tulemas, et oskax arvestada umbkaudse summaga. Äitähh et selle kirja läbi lugesite...

        NB: Kui on siis võtke kaasa pasunad ja ruuparid ja plakatid


        Eesti aktiivsed noored.
        Vot see on õige jutt Äpu, muidugi tulge!!!!

        http://www.hot.ee/freeiraak/

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Meeleavaldus\'

          Originally posted by Sen


          Originally posted by äpu

          Reede 28.03.03 kell 17.00

          come on raffas, kas te ei tahax õiglust! saame kokku USA Saatkonna platsil tulge, tulge... tulge kohale kui hoolite maailmast. Kirjutage meile vastu, et palju on raffast tulemas, et oskax arvestada umbkaudse summaga. Äitähh et selle kirja läbi lugesite...

          NB: Kui on siis võtke kaasa pasunad ja ruuparid ja plakatid


          Eesti aktiivsed noored.
          Vot see on õige jutt Äpu, muidugi tulge!!!!

          http://www.hot.ee/freeiraak/
          Loomulikult tuleme, Äpu. Kõik sõbrad võtame ka kaasa.
          Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Meeleavaldus\'

            Originally posted by SleepWalking

            Jäägu teile te arvamus, ei ole mõtet selles ratifitseerimises sellist õudust näha - see tuleb nagunii kõikide kandidaatide puhul. kui see nii läheb - siis võiksite mõelda uuesti, et kas need mõtted, mis eespool oli ikka väärt väljaütlemist.
            Praeguse seisuga muidugi ratifitseeritakse, Eesti on Kapitooliumimäel heas kirjas - French Fries\'i asemel tellivad Wolfowitzh ja co praegu ju Latvia and Estonia fries\'i. Las rasvuvad, kui huvi on.
            Elämä on laiffi!





            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Meeleavaldus\'

              Kuulsin ,et täna toimuvat USA saatkonna ees Iraagi sõda toetav meeleavaldus.
              Uudistes midagi täpsemat ei kuulnud.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Meeleavaldus\'

                Kui täpsemalt midagi öeldud ei ole, siis see võib sõjavastaste kaval aktsioon olla- a la \"sõda on tore\" \"YES to war\" \"inimeste nottimine on cool\" vastavasisusliste piltidega jne...
                Supplies!

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Meeleavaldus\'

                  Originally posted by Artista

                  Jaan juba korra kirjutas. Aga kordame veel üle: jah, väliseestlased. Õigupooles välis-baltlaste katusorganisatsioon poolakate toetusel. Ja see töö on olnud raske: aastatepikku eraviisilised läbirääkimised kõigi kongressmenidega eraldi. Hääl hääle haaval. Mine ütle mõnele kongressmenile, et see on \'alliansi otsus laieneda, ei muud\' ja sa näed peale seda tema häält nagu Savisaar oma tilli paksu kõhu tagant. Kui neid hääli mingitel segastel asjaoludel peaks saama palju, näeme meie NATOt edaspidi aga vaid telekast õhtustest uudistest. Teada on, et Vilniuse aktsioon oli tegelikult ikkagi USA initsiatiiv. Oleks me nad pikalt saatnud - olnud ainuke liitumiskutse saanud riik, kes USA vastu astub - oleks seda ka tähele pandud ja nii mõnigi kongressmen oleks sellest omad järeldused teinud.
                  ma kordan veelkord, väliseestlased. väliseestlased on kujundanud usa diplomaatiat juba alates Woodrow Wilsoni aegadest saadik. nende üüratult tänuväärse töö tõttu on otsustatud et euroopas on usa idapoolseim liitlane just nimelt meie tagasihoidlik vabariik. väliseestlased on koguni nii mõjuvõimsad, et on kongressi kaudu võimelised suunama usa täidesaatva võimu poolt paika pandud välispoliitika põhimõtteid. väliseestlased, ma veelkord kordan, on nagu hiired Galaktikas hääletaja käsiraamatus. ärge kunagi alahinnake väliseestlasi.

                  muuhulgas kasutan võimalust ja tervitan oma mõjukast väliseestlasest sugulast. aitäh sulle

                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Meeleavaldus\'

                    Originally posted by rohelineKonn

                    muuhulgas kasutan võimalust ja tervitan oma mõjukast väliseestlasest sugulast. aitäh sulle
                    Tee seda näiteks selle lingi kaudu: Joint Baltic American National Committee

                    Ja loe seda seejärel hoolega, võid leida palju huvitavat.
                    Elämä on laiffi!





                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Meeleavaldus\'

                      Originally posted by Artista
                      Tee seda näiteks selle lingi kaudu: Joint Baltic American National Committee

                      Ja loe seda seejärel hoolega, võid leida palju huvitavat.
                      oo, artista, suurimad tänud! see on nüüd küll otsene tõestus sellele, et usa välispoliitika on otseselt väliseestlaste poolt juhitud. mõelda vaid, ma oleks kogu oma elu elanud vaimses pimeduses teadmata, kellele võlgneme tegelikult tänu natosse saamise ja julgeoleku eest.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Meeleavaldus\'

                        Ma ei saa enam päris hästi aru, et milles te point on, mida te tahate, miks te lahmite. Kas keegi on kunagi väitnud, et välis-eesti organisatsioonid midagi juhivad või et neil keskne roll on. Ei ole neil seda rolli ja ei ole seda ka keegi kunagi väitnud. Kui ei usu, vaadake varasemat threadi. Küsimus oli, et kas oleks hääletus senatis läbi läinud, kui Eesti oleks Vilniuse avalduse puhul teatanud, et nägemist te Ameerika sõjardid, meie teid küll ei toeta, aga kui meil jamaks läheb, siis marss tulgu kohe tublid jänkid siia meie maalapi pärast surema. Toomas Hendrik Ilves arvas, et tema seda ette ei kujutaks. Mina ei kujuta samuti. Vaielge vastu, kui teisiti arvate.

                        Miks on minul ja Toomasel sellest sarnane arusaam. Kindlasti on Toomasel selleks omad põhjused, kuid muu hulgas tunneme me mõlemad hästi ka Vello Edermad, sellesama JBANCi eestlasest juhti. Aastatepikku on ta ikka kirjutanud, kuidas edeneb senaatorite ja kõiksugu teiste kohalike poliithärgade masseerimine, milline on häälte vahekord jne. See on täitsa päevatöö ja mässatud nende jänkidega kõvasti, on neid veetud siia Eestisse ja näidatud, et me oleme ikka täitsa päris riik ja täitsa Euroopa. Sellest hoolimata oli vähemalt kuni viimase ajani ka neid siin käinud vabariiklastest senaatoreid, kes keelduvad Eesti NATOSsse võtmise poolt hääletamast, sonivad seejuures midagi Venemaast jne. \"See ei saa ju nii olla,\" karjatab seepeale üks keskmine äsja puberteedieast väljakasvanud ennasttäis eestlasest ametnik - partei teeb otsuse ja parlamendisaadik hääletab nagu vaja. Ei, kulla lapsed, paraku ei ole see päris nii, uurige USA valimissüsteemi - ka parlamendivalimised on seal sisuliselt suuresti isikuvalimised ning senaatorid seega oluliselt iseseisvamad kui näiteks Eesti tublid parlamentäärid. Kuid kuivõrd on tegemist regionaalsete isikuvalimistega, siis lähevad aga sealsete istuvatele saadikutele nende valijad oluliselt enam korda, kui näiteks Eestis, kus seni valijate poole vaid iga nelja aasta tagant pöördutakse ning sedagi vaid peamiselt plankude ja teleekraani vahendusel. Tagasivalimist on aga eriti mugav korraldada igasugu organiseeritud gruppide nagu näiteks NGOd kaudu. Ja siin on agoraa-ühenduste võimalus ja tegevuse võti. Ja nii nad siis toimetavadki ja teevad seda edukalt. Eestis sellest midagi ei teata, sest Eesti meedia sellest ei kirjuta ja Neeme Raud ei viitsi kah just iga päev pajatada seisust lobby-rindel. Kuid küsige mõne välisministeeriumi vastava valdkonna spetsialisti käest ja ta võib teie JBANCi aadressil tehtud lollide naljade peale päris kurjaks saada. Aga kontroll-küsimuseks ja edasimõtlemiseks: üks teist ässas midagi teemal, et kuidas administratsiooni poolt paika pandud välispoliitika suundi ikka saab kongressi kaudu mõjutada. No keegi vist ei kahtle, et nn välis-juudid on selleks võimelised eks. Ehk küllap on ka eestlastel on omad väiksed võimalused olemas. Ning: kas te tõesti arvate, et administratsioon jõudis otsusele Eesti NATOsse võtta vaakumis, et ärkasid ükspäev üles ja leidsid et ohhoo, huvitav mõte, miks mitte, teeme siukse triki. Ei, selle taga on paljude inimeste aastatepikkune töö. Ning mingite \'jalkafannide\' plärtsumine antud teemal on kokkuvõttes lihtsalt lame.
                        Elämä on laiffi!





                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Meeleavaldus\'

                          Originally posted by Artista
                          Ning mingite \'jalkafannide\' plärtsumine antud teemal on kokkuvõttes lihtsalt lame.
                          Kahjuks paned sa ju ise enda postitused selliste tobedate lahmivate mõtetega perspektiivi. Kulla lapsed ... no come on! Samas, sa ju kordad ennast iga postitusega ... keegi muide ei ole siin alahinnanud ega alavääristanud väliseestlasi (hoidku jumal!) kuid väites, et nemad kujundavadki läbi senaatorite usa poliitikat on lihtsalt su enda väljendit kasutades \"lame plärtsumine\".

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Meeleavaldus\'

                            Kes juthumisi viimast Ekspressi pole sattunud vaatama, siis Andrei Hvostov on väheke samal teemal peatuma jäänud. Küll mitte Eesti, vaid Iisraeli vaatenurgast. Huvigruppide mõju ei saa mingil juhul alahinnata, ent kaheldavaks jääb, kas just väliseestlaste lobby piisavalt võimas on, et ookeani tagant meid puudutavaid otsuseid niivõrd drastiliselt mõjutada.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Meeleavaldus\'


                              Mina kahtlustan kõiges vabamüürlaste vandenõud.
                              memer of Gaskoff fan club

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Meeleavaldus\'

                                Mitte vabamüürlased vaid jesuiidid on kõige selle taga!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X