Lehekülg 1114, kokku 1135 EsimeneEsimene ... 1146141014106411041110111111121113111411151116111711181124 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 22 261 kuni 22 280, kokku 22696

Teema: Real Madrid

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma vist saan jalgpallist veidi teistmoodi aru kui sina. Kuid absoluutselt annan sulle õiguse seletada, mida sa pead silmast, et saadi läbi ime jagu Ajaxist?
    ajax oli lihsalt parem, aga ei kasutanud võimalusi, girona oli vähem parem, aga kasutas olukordi edukamalt.

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Minumeelest niipalju kui ma Reali mänge ja vaadanud, siis on puudus meeskonnas ikkagi selgest liidrist palliplatsil. Balest oleks kunagi kindlasti võinud tulla selline mängija, sest potensiaali oli roppumoodi, aga tema on ära kustunud. Modric-Kroos on ikkagi selged liidrid oma elemendis ja positsioonis, aga mitte meeskonnas. Terve praegune meeskond ju tegelikult pikki aastaid mängis nii, et oli kelle otsa vaadata ja kes vedama hakkaks ning praegu tundub, et kõik vaatavad ringi, et kus Ronaldo on. Suvel tuleb ikkagi korraliku verevahetust teha ning tuua ehk 1-2 uut staari meeskonda. See on pelgalt minu arvamus.

Reservmängija Kasutaja Olar avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

õigus tõesti, Isco,Bale out. James in ja mingi 2-3 staari kindlasti veel. Kui Viniour jr on top assister, on selles tiimis midagi ikka väga valesti. 18a poiss ei saa sellises klubis olla top assister. #verevahetus Bale kiirus tõesti ftw? õnneks Icardil probleemid

Eesti koondislane Kasutaja RealFan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Bale'il jääb enesekindlusest (mitte oskustest) puudu. Pole ka ime, kui treener eelistab Lucas Vazquezi suguseid härraseid, kes on kindlasti tubli squad player aga individuaalselt valgusaastate kaugel Bale'ist. Vinicius - Benzema - Bale trioga annab sõita küll.

Üldises plaanis tuleb Solari mängudele enamasti täiesti adekvaatse plaaniga, esimesel poolajal ollakse peaaegu alati parem kui vastane. Teiseks poolajaks teeb vastane korrektuurid samal ajal kui Solari imeb näppu ja valmistub mängu parimaid mehi pingile võtma. Mängus mitte just väga hästi sees (joptvajumat, isegi vigastatud - viimati Reguilon) mehed jäävad platsile. Pressi kvaliteet langeb, vastased saavad surve üles, tulevad sisse ka individuaalsed vead ja ongi perse majas. Kui varasemates mängudes suudeti piisavalt suur edu poolajaks sisse saada, või oli vastane nii kehv, et ka teisel poolajal mängu ei saanud, siis tulid ka võidud.

Lisaks viis, mil moel Isco ning vähesel määral ka Bale ja Marcelo on kõrvale heidetud, ainult kinnitab, et Solari on lihtsalt kelneri kolmas tulemine. Aga enamike vastaste vastu piisab individuaalsest kvaliteedist, et punktid siiski koju tuua. Ma seda liidrijuttu üle ei tähtsustaks, Benzema kannab vedurirolli rünnakul sel hooajal väga hästi. Ronaldo kvaliteet aitaks kindlasti Solari puudujääke paremini kompenseerida, kuid sarnasel tasemel mehi on üldse kokku vast kaks veel ning need pole saadaval.

Ründaja Kasutaja RichardVonMadrista avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Kommentaatorid mainisid ka eile, et Realil oleks nüüd liidrit vaja mängu. Kohati mõistan kohati mitte. Mida teie peate silmas liidri all? Mängijat kelle kaudu saaks kõiki rünnakuid alustada? Miks mitte siis Isco?? No ma ei tea kas peale Ronaldo ja Messi kedagi kvaliteetsemat üldse praegu on. Kedagi kes tiimi motiveeriks? Neid ka raske leida, peab ikka klubis juba pikemat aega olema, Ramosest pole kasu kui see ei suuda ennastki motiveerida ja lõpetab iga mängu punasega. Keskväljakule pole liidrit vaja, seal Modric - Kroos, kaitses hoiab ka Varane ja Ramos asju kontrolli all aga ainult kui tuju selleks. Ründes on liidriks ilmselgelt hetkel Benzema. Õige "liider" on minu arust hoopis treener, kellel hetkel kahjuks jääb selles osas oskusi väheks. Aga jah, Isco võiks paljudele küsimustele vastuseks olla.

Kes arvab, et James tuleb Reali tagasi siis kardan arvama, et eksib.

"It's a good league here in Germany, the stadiums are full. I came here with a different perception," said James.

"I'm fine, I hope I stay here. I feel very good."
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Oleneb, kes lahkuvad ja mida pakutakse. Kui Isco ja Bale lahkuvad, siis tuleb usutavasti

Asjahuviline Kasutaja REALMS avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2019

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Olar Vaata postitust
    õigus tõesti, Isco,Bale out. James in ja mingi 2-3 staari kindlasti veel. Kui Viniour jr on top assister, on selles tiimis midagi ikka väga valesti. 18a poiss ei saa sellises klubis olla top assister. #verevahetus Bale kiirus tõesti ftw? õnneks Icardil probleemid
    Ma olen väga õnnelik, et Vinicius on top assister. Väga kena esimene hooaeg tuleb noormehelt.
    Mis puutub aga Bale, enam ei näe tema panust meeskonnale, tundub väga üksik olevat koguaeg.

Liitus foorumiga
    Sep 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas REALMS Vaata postitust
    Ma olen väga õnnelik, et Vinicius on top assister. Väga kena esimene hooaeg tuleb noormehelt.
    Mis puutub aga Bale, enam ei näe tema panust meeskonnale, tundub väga üksik olevat koguaeg.
    Nõus, kuid ta ei tohiks seda siiski olla. Mulle muidugi samuti see meeldib, aga see pole normaalne

Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Juventuse keskkaitsja Leonardo Bonucci avaldas, et loobus suvel lisaks Manchester Unitedi pakkumisele ka Real Madridi omast.
    Militao (Porto kaitsja kes on 5 kuud järjest valitud liiga parimaks kaitsjaks): Only the signature is missing from Real Madrid move [MARCA]

Eesti koondislane Kasutaja Navas avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2017

Algupärane

Militao liitumine oleks väga hea Realile ja arvan et tuleb ära ka.

Professionaal Kasutaja Faraday avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2014

Algupärane

1000 katkematut päeva on Real Madrid valitsenud üle Euroopa

Fábio Coentrão
    Hay método en su locura

Eesti koondislane Kasutaja Staadium avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2012

Algupärane

Nende sündmuste taustal, mis Chelseaga hetkel toimub, võib arvata et Hazard ei liitu teiega see suvi.
    Messi...The never ending legend!

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Nende sündmuste taustal, mis Chelseaga hetkel toimub, võib arvata et Hazard ei liitu teiega see suvi.
    Tead, ma läheks üldsegi selle sama pundiga hooaja lõpuni välja. Ei näe hetkel väga suurt vajadust kedagi osta, sest turul lihtsalt ei ole mehi piisavalt kes oleks väärt meid. Solari peab lihtsalt meeste mentaalse poolega tegelema rohkem. Icardi oleks võib-olla mingi variant olnud aga ma kardan, et ta naisest agent hakkab küsima Perezelt liiga suurt raha ja see diil jääks eos juba katki. Jätame kulutamise teiste jaoks.

Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Staadium Vaata postitust
    Hazardi parim enne möödas. Asensio ja Vinicus paremad.

sain aru, et Chelseal ostukeeld ehk müüa ju võivad, Chelsea midagi sinna parata ei saa kui Hazard lahkuda tahaks eriti kuna Hazardil peaks leping lõppema mis oleks Realile veelgi parem aga loodan, et jääb sinna kus ta on. Teine küsimärk on siinkohal ka Kovacic

Eesti koondislane Kasutaja Nasfal avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    Hazardi parim enne möödas. Asensio ja Vinicus paremad.
    Hazard teeb premmis elu parimat hooaega muidu

Eesti koondislane Kasutaja ElNino9 avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Hazard teeb premmis elu parimat hooaega muidu
    Ole nüüd.. Ühe värava ja kahe sööduga Asensio palju parem.

Sõltumatu mõtleja
    Liitus foorumiga
    May 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Tead, ma läheks üldsegi selle sama pundiga hooaja lõpuni välja. Ei näe hetkel väga suurt vajadust kedagi osta, sest turul lihtsalt ei ole mehi piisavalt kes oleks väärt meid. Solari peab lihtsalt meeste mentaalse poolega tegelema rohkem. Icardi oleks võib-olla mingi variant olnud aga ma kardan, et ta naisest agent hakkab küsima Perezelt liiga suurt raha ja see diil jääks eos juba katki. Jätame kulutamise teiste jaoks.
    Selleks hooajaks ei saagi vist enam kedagi juurde osta?

Eesti koondislane Kasutaja Sambaz avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Selleks hooajaks ei saagi vist enam kedagi juurde osta?
    Mis sa plärad jälle?

Liitus foorumiga
    Mar 2015

Algupärane

https://soccernet.ee/artikkel/ancelo...realist-lahkus

Hakkab looma. Küll Ancelotti lahkus seljaprobleemidega, küll lahkus, sest Perez vallandas. Kas sellest artiklist võib tõde lugeda välja?? Nii mõndagi. Ühesõnaga, Carlol oli mune, et Bale võtta mängust ära aga Perezile see ei meeldinud ja sealt asi ilmselt süvenes edasi. Ehk ilmub ka lõpuks tõde mis huvitab kõiki veelgi rohkem, Miks lahkus Zizou? Zizou ju ka Balele mänguaega ei leidnud

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

VAR andis penalti, kuigi kordused puudet ei tuvastanud. Kuidas seda nüüd tuleks võtta?

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud