320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Sa üsna tihti kujutad endale liiga palju asju ette, mis puudutab eelkõige meid. Perez ütles peale karikast väljalangemist, et usaldab Zidane jäägitult, olenemata väljalangemisest. Ja täiesti iroonilisel kombel on Perez täiesti vormis enda vanuse kohta, rääkimata muidugi teie Burgose kohta, kes on tõeline paks siga kogu tippliigade peale.
    Perez ütles ja ütles seda... jaanuaris? See peab kindlasti tänaseni vett!
    Ega ma ei väidagi, et Zidane lahti lasti aga arvestades Pereze ajalugu ja käitumismustreid on tema püüdlus muudatustele asuda pigem oodatav.
    Mis kehakaaludesse puutub, siis jätan edaspidi sinu rõõmuks ja kergenduseks viited rahvalikele lorilauludele tegemata.
    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

    Kommentaar


      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
      Pocchettino ju sõlmis just uue lepingu Spursiga?
      Selliste tulemuste pealt võib muidugi tõesti väikese puhkuse võtta ja varbad sooja rannavette libistada mõneks ajaks.
      Ja ei maksa arvata, et vana paks patukott hinge ei võtnud seda, et liigas kolmandaks jäädi ja kurgikasvatajate vastu karikasarjas kolinal välja kukuti. Onu Flo jaoks on head vaid treble-id!


      Yep.

      Kommentaar


        suur üllatus. imelised aastad, imelisemad kui Guardiola omad.. Tähtsam seisab ees, kes asemele? paremat annab otsida... eriti praegu. Hoidku jumal, et mitte Wenger...

        Zizou Prantsusmaa treenerina oleks aus, saaks ka Benz mänguaega

        Zizou öeldu, et lahkub kuna meeskond vajab muutusi, milleks põgeneda? Kas pole siis endal neid oskusi, et meeskonda tuua muutusi??

        Sarnasus on Anchelotti lahkumisega suur, v.a, et seekord öeldi selgelt, et Zizou ise soovis ning võibolla tulevikus veel kohtutakse. Carlo puhul pole siiamaani miskit selgunud kuidas lahku mindi kuid ka seal oli mingi teema, et võibolla kohtutakse veel, mine tea, äkki tulebki Carlo. Mingit Benitezi taolist Reali ei sooviks. Krt hooaeg juba läbi mis sellest Jamesist saab
        Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

        Kommentaar


          Kui nüüd vaadata Zidane`i seisukohast, siis ju ootuspärane lüke. Antud hetkel lihtsalt anti mehele võimalus lahkuda sirge seljaga. Hooaja ju päästis tegelt ainult CL-i võit. Kodus oli korralik mõõn võrrelduna eelnevate hooaegadega. Ja no Pereze käekirja tundes võis arvata, et kui sügisel oleks sama rada mööda edasi läinud, siis oleks hiljemalt jõuluks juba Perez ise teinud avalduse. Julgemad spekuleerijad muidugi võivad pakkuda, et see nn. ootamatu pressikonverents oleks ikkagi toimunud, lihtsalt kes teeb avalduse sõltus laupäevasest tulemusest. Mängijatelt on ka igasugu huvitavaid avaldusi tulnud, mis annavad alust arvata et miskit on teoksil.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Jumaldatud mängijana ja treenerina. Elegantne ja kordumatu pärand, millest räägitakse aegade lõpuni...

            Fábio Coentrão
            Hay método en su locura

            Kommentaar


              Algselt postitas Faraday Vaata postitust
              Jumaldatud mängijana ja treenerina. Elegantne ja kordumatu pärand, millest räägitakse aegade lõpuni...

              au ja uhkus!
              kurat, ma olen vist kolmandat korda kurb elus vuti tõttu!

              Kommentaar


















                Fábio Coentrão
                Hay método en su locura

                Kommentaar


                  tegelikult on see hea. Liigas kadus idee juba päris varakult

                  Kommentaar


                    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                    melisemad kui Guardiola omad..
                    Sul häbi ka olla selline loll?
                    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                    mine tea, äkki tulebki Carlo.
                    Carlo on muide Napolis et teaksid.
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Navas Vaata postitust
                      Tõmba nihhi, varikonto!
                      Vanga?

                      Kommentaar


                        See tuli küll kui välk selgest taevast. Igasugu pildi- ja videomaterjal on siin vist juba ära postitatud. Ma olen küll Zidane'i palju kritiseerinud aga lõppude oleks ei ole keegi (saati veel jalgpalliklubi peatreener) täiuslik. Kahe ja poole aastaga kolm CLi ja liiga... tehke järgi või makske kinni. Kelnerist maha jäänud bardakk sai kiirelt ära koristatud ja meeskond mängis enamasti täiesti suurepärast jalgpalli. Võib ju öelda, et Zidane lahkub nii mängija kui treenerina veel tipus olles aga... praegu valdab mind ainult pettumus.

                        Ma ei taha väga midagi hakata spekuleerima aga mulle tundub vähe usutav, et Zidane tõesti lahkus omal soovil. Igasugustes intervjuudes pidevalt rõhutanud, et kuigi tema töökoht pole kunagi kindel, tahaks ta siin olla nii kaua kui võimalik. Ma ei mäleta, millal oli viimane selline kord aga mitte rohkem kui kuu-paar tagasi. Igasugu tabloididel on materjali nüüd kordades rohkem kui lehekülgi, mis tuleb ära täita. Ancelotti läks ju ka, sest ta vajas puhkust ja ravi aga hiljem on Perez öelnud, et ta lihtsalt ei olnud rahul meeste üldfüüsisega.

                        Võib tõesti olla, et Zidane otsustas järsku ameti maha panna aga varasemad kogemused ja Zidane'i enda sõnavõtud lubavad mul selles tõsiselt kahelda. Raske öelda, kas üldse on kedagi, kes suudaks Zidane'i saavutatule isegi lähedale saada.

                        Aitäh ja ehk ristuvad ZZ ja klubi teed kunagi lähemas tulevikus.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
                          suur üllatus. imelised aastad, imelisemad kui Guardiola omad.. Tähtsam seisab ees, kes asemele? paremat annab otsida... eriti praegu. Hoidku jumal, et mitte Wenger...

                          Zizou Prantsusmaa treenerina oleks aus, saaks ka Benz mänguaega

                          Zizou öeldu, et lahkub kuna meeskond vajab muutusi, milleks põgeneda? Kas pole siis endal neid oskusi, et meeskonda tuua muutusi??

                          Sarnasus on Anchelotti lahkumisega suur, v.a, et seekord öeldi selgelt, et Zizou ise soovis ning võibolla tulevikus veel kohtutakse. Carlo puhul pole siiamaani miskit selgunud kuidas lahku mindi kuid ka seal oli mingi teema, et võibolla kohtutakse veel, mine tea, äkki tulebki Carlo. Mingit Benitezi taolist Reali ei sooviks. Krt hooaeg juba läbi mis sellest Jamesist saab
                          Ancelotti sõlmis paar päeva tagasi Napoliga lepingu. Väidetavalt võivad ka David Luiz ning Benzema sinna liikuda.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                            Sul häbi ka olla selline loll?

                            Carlo on muide Napolis et teaksid.
                            Aga miks sa lolli mängid hetkel? Otsid tähelepanu? Või miks sa mängid huijarit hetkel?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Faraday Vaata postitust
















                              Aitäh nende piltide eest!

                              VÕIMAS OLID, ZIDANE!

                              Kommentaar


                                Mulle õudsalt meeldib see, et Hispaania vutt on endiselt üle kõigest, Itaalia on nagu unustatud pask, kes ei saa kunagi meile vastut ja nad õudsalt üritavad aga nad on viimased pasad.
                                Prantuse vutt on üks viimane pask, mida ma olen elus näinud, isegi Lyoni edu ei aita neid ei aita neid.
                                Inglise vutist, ma ei räägiks üldse, see pole vutt, see on nagu pasakogukond.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X