Lehekülg 631, kokku 1177 EsimeneEsimene ... 1315315816216276286296306316326336346356416817311131 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 12 601 kuni 12 620, kokku 23527

Teema: Real Madrid

Bavarian Kasutaja Mõmmik avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2010

Algupärane

MoM kindlalt Diego Lopez, flop Varane... Vedas meeletult, et ära tuli, ManU oli tegelt kõvasti parem. Modricilt muidugi ideaalne ajastus, kus lõpuks skoorida.

Meeskonnaliige Kasutaja R.Madridista avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Kindel punane. Rafael tõrjus käega veel värava ära, mida kohtunik ära ei vilistanud, sest oli just punase andnud. Eks ManU fännid peavad kuidagi oma meeskonda kaitsma.
    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

Tabamata ime Kasutaja BCfey avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    MoM kindlalt Diego Lopez, flop Varane... Vedas meeletult, et ära tuli, ManU oli tegelt kõvasti parem. Modricilt muidugi ideaalne ajastus, kus lõpuks skoorida.
    Kuidas Varane flop oli? Esimesel hooajal tegi ta 3 tähtsat vaheltvõttu, aitas pidevalt Arbeloat Naniga ning hoidis Van Persie suhteliselt vaiksena terve mängu.

Liitus foorumiga
    Feb 2010

Algupärane

BCFrey, mitu korda sai RvP tast ikka ülilihtsalt mööda, üks oli minu mäletamist mööda see, kus RvP peale tulistas ja rebound otse d-wellile ette kukkus, õnneks Lopez päästis. Teiseks, värav tuli sellest, et Varane lõi palli Nani jalgadesse, kes seejärel rahulikult sai edasi dirigeerida. Mõtlen Reali poole pealt oli flop Varane.

Meeskonnaliige Kasutaja Blaugrana avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
    Kindel punane. Rafael tõrjus käega veel värava ära, mida kohtunik ära ei vilistanud, sest oli just punase andnud. Eks ManU fännid peavad kuidagi oma meeskonda kaitsma.
    Kindel punane? Kindel kohtuniku ostmine pigem.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Meeskonnaliige Kasutaja R.Madridista avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2011

Algupärane

Blaugrana kohtunike ostmisest ma ei viitsi Barca fänniga vaidlema hakkata.
    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

Eesti koondislane Kasutaja idikas avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2011

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Blaugrana Vaata postitust
    Kindel punane? Kindel kohtuniku ostmine pigem.
    palun põhjenda, miks see ei olnud punane?

Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas R.Madridista Vaata postitust
    Blaugrana kohtunike ostmisest ma ei viitsi Barca fänniga vaidlema hakkata.
    Miks sa ei viitsi vaidlema hakata? Barcal said juba ammu rahad otsa selle suhtes. Real ostab nüüd vaikselt endale selle hõbeda karika, mida saab hiljem kuskil maha kukutada.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Professionaal Kasutaja M6ngel avatar
    Liitus foorumiga
    Nov 2012

Algupärane

Päris naljakas kui Barca fännid süüdistavad kohtuniku ostus teist klubi Eriti veel kui tegu oli õige otsusega

Liitus foorumiga
    Dec 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
    Päris naljakas kui Barca fännid süüdistavad kohtuniku ostus teist klubi Eriti veel kui tegu oli õige otsusega
    Miks sa mulle õigetest otsustes räägid? Chelsea pole õiget treenerit suutnud juba kümneid aastaid valida.
    [SIGPIC][/SIGPIC]

Amatöör Kasutaja poisike avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

ose Mourinho says "the best team lost" irrespective of Nani's red card. "We didn't deserve to win," he admitted in a very brief post-match interview on ITV. (AB)
    REAL MADRID!

Algupärane

Võit võiduks, oli oma osa kindlasti kohtunikul. Aga jääb arusaamatuks asi, et kuidas on võimalik, et ühel hetkel nuustab ManU ainult palli lõhna ja viis minsa hiljem, kui 2:1 löödi on pmst risti vastupidi. nn" tapja instinkti" pole meeskonnal peaaegu, et üldse.
    Samamoodi jäime ju eelmine aasta finaali ukse taha. Real kontrollis mängu Münchenis, lõid seisuks 1:1 ja totaalne ära vajumine ja kaitses istumine ja Gomeze 2:1, teine leg, mindi kiiresti 2:0 juhtima ja jälle nagu töö oleks tehtud olnud, ärgati alles teisel lisaajal. no ja edasine on teada, Ramose kosmos jne. Lihtsalt tundub, et onu Jose ka ei koti selline asi. Heal päeval oleks 10-meheline Manu oma 2 palli sealt sisse saanud ja hiljem ühte tagasi lüüa oleks olnud raskem, kui esimesi kahte.
    Mitte, et mingit hirmsat sauna oleks tahtnud Manule, aga lihtsalt vajutakse terve meeskonnaga nii ära, et kohutav.

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

BCFrey, mitu korda sai RvP tast ikka ülilihtsalt mööda, üks oli minu mäletamist mööda see, kus RvP peale tulistas ja rebound otse d-wellile ette kukkus, õnneks Lopez päästis. Teiseks, värav tuli sellest, et Varane lõi palli Nani jalgadesse, kes seejärel rahulikult sai edasi dirigeerida. Mõtlen Reali poole pealt oli flop Varane.
    Ning ütlen vastu sulle et sellise kaliibriga ründaja nagu Van Persie oleks pidanud ikka kordi rohkem pahandus tegema Varane vanuse poisi vastu. Pealegi, nagu ma juba ütlesin, päästis Varane mängu jooksul päris mitu 1-1 olukorda väravavahiga ära. Tema kattetöö oli samuti suurepärane ning ma olen 100% kindel et Pepe-ga oleks Madridil see mäng palju närvilisem olnud.

Pealegi, sa unustad vist Ramose omavärava ära.

Liitus foorumiga
    Feb 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas LaLiga>Premier Vaata postitust
    Võit võiduks, oli oma osa kindlasti kohtunikul. Aga jääb arusaamatuks asi, et kuidas on võimalik, et ühel hetkel nuustab ManU ainult palli lõhna ja viis minsa hiljem, kui 2:1 löödi on pmst risti vastupidi. nn" tapja instinkti" pole meeskonnal peaaegu, et üldse.
    Samamoodi jäime ju eelmine aasta finaali ukse taha. Real kontrollis mängu Münchenis, lõid seisuks 1:1 ja totaalne ära vajumine ja kaitses istumine ja Gomeze 2:1, teine leg, mindi kiiresti 2:0 juhtima ja jälle nagu töö oleks tehtud olnud, ärgati alles teisel lisaajal. no ja edasine on teada, Ramose kosmos jne. Lihtsalt tundub, et onu Jose ka ei koti selline asi. Heal päeval oleks 10-meheline Manu oma 2 palli sealt sisse saanud ja hiljem ühte tagasi lüüa oleks olnud raskem, kui esimesi kahte.
    Mitte, et mingit hirmsat sauna oleks tahtnud Manule, aga lihtsalt vajutakse terve meeskonnaga nii ära, et kohutav.
    Täitsa nõus, võimalusi ju tekkis, oleks kolmanda ära vajutanud, oleks asi moos olnud, aga ei. Siinkohal on hea näide muidugi minu toetatav Bayern, kes mängib alati samamoodi.

Liitus foorumiga
    Feb 2010

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas BCfey Vaata postitust
    Ning ütlen vastu sulle et sellise kaliibriga ründaja nagu Van Persie oleks pidanud ikka kordi rohkem pahandus tegema Varane vanuse poisi vastu. Pealegi, nagu ma juba ütlesin, päästis Varane mängu jooksul päris mitu 1-1 olukorda väravavahiga ära. Tema kattetöö oli samuti suurepärane ning ma olen 100% kindel et Pepe-ga oleks Madridil see mäng palju närvilisem olnud.

Pealegi, sa unustad vist Ramose omavärava ära.
    Ramosel ei olnud olukorras midagi teha, pall tuli rikošetist tema jalga. Ma mõistan, et teen Varanele praegu natukene liiga, aga viimaste mängude tase mehel on näidanud, et suudab kõvasti paremini

Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

aga viimaste mängude tase mehel on näidanud, et suudab kõvasti paremini
    Sama võib ka mitme teise mehe kohta Madridi meeskonnas öelda.

Algupärane

Õnnitlen! Olid head ja emotsionaalsed kaks mängu, mis jäävad ajalukku.
    Tsitaat Algselt postitas Plechazunga
    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

Hmm, that didn't really work.

Administraator Kasutaja Kasper avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Esimene mäng ja viimane nädal andsid väga palju usku. Tuligi ära! Hetkel kõik väga positiivne. Hala Madrid!
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Tsitaat Algselt postitas taku* Vaata postitust
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

Eesti koondislane Kasutaja žurnalist avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2012

Algupärane

Respect Mourinhole, et Lopezt nii usaldab. ManUnited fännina sai selle mehe pärast ikka pubis korralikult üle saali roppe sõnu loobitud.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud