320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei koti mingi japs. a muidu väga head ostud siiamaani. see keskkaitsja olevat sama masti vend de lightiga, üli hästi nihverdati endale
    poolikut veel vaja

    Kommentaar


      Algselt postitas jermor Vaata postitust
      ei koti mingi japs. a muidu väga head ostud siiamaani. see keskkaitsja olevat sama masti vend de lightiga, üli hästi nihverdati endale
      poolikut veel vaja
      Militao?

      Mendy on left-back
      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

      Kommentaar


        Nüüd on juba juttud erinevate väljaannete poolt, et kui tuleb 25M pakkumine Vazquezi eest siis müüakse maha ja kui Brahim Diaz-e eest pakkutakse vähemalt 20M siis kaalutakse tema müüki. Okei selle Vazquezi asjast ma saaksin aru, sest tuleb Rodrygo samale positsioonile kellest loodetaks väga palju,aga Brahimi minek oleks küll ajuvaba, sest alles talve ülemineku aknas maksti ta eest 17M ja ta meeldib Zidane'le ta meeldis ikka väga oli üks parimaid mängijaid sel hooajal. Ma saaksin aru kui ta saadetaks laenule, aga Realil ei ole ju nii suur raha kriis, et selle 3M pärast hakkaks talenti maha müüma.

        Kommentaar


          Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
          Nüüd on juba juttud erinevate väljaannete poolt, et kui tuleb 25M pakkumine Vazquezi eest siis müüakse maha ja kui Brahim Diaz-e eest pakkutakse vähemalt 20M siis kaalutakse tema müüki. Okei selle Vazquezi asjast ma saaksin aru, sest tuleb Rodrygo samale positsioonile kellest loodetaks väga palju,aga Brahimi minek oleks küll ajuvaba, sest alles talve ülemineku aknas maksti ta eest 17M ja ta meeldib Zidane'le ta meeldis ikka väga oli üks parimaid mängijaid sel hooajal. Ma saaksin aru kui ta saadetaks laenule, aga Realil ei ole ju nii suur raha kriis, et selle 3M pärast hakkaks talenti maha müüma.
          Kui nad tahavad meilt üritada Pogbat osta siis nad vajavad igat penni..

          Kommentaar


            Pogba on 150M, nii Vazquez 25M,Llorente 30M,James 40M,Kovacic 35M,Borja Mayoral 25M,Raul De Tomas 20M,Mariano 20M, ei näe väga pointi müüa teda. Also kes ei tea kellega Rodrygo puhul tegu on siis- https://www.youtube.com/watch?v=Q_ZDDC9E3IQ
            18 aastane ja nii hea otsuste tegemine, aga eks näeb augustis mida ta Euroopas teha suudab.
            Zidane suudab ikka suhted noorte talentidega perse keerata väidetavalt kui Zidane ütles Dani Ceballosele, et ta ei kuulu uuel hooajal tema plaanidesse siis selline oli Dani vastus "No problem, boss - I didn't want to carry on working with you, either." Vaatamata Hispaania eilsele kaotusele Ceballos skooris ikka väga ilusa väravaga- https://www.youtube.com/watch?v=C7WJTxe7SYs

            Kommentaar


              Nii kui vahepeal räägiti juba, et ManU on nõus müüma Pogba Realile 150M eest siis nüüd on usalduslikud allikad hakknud väitma, et ManU ei taha temast mitte mingi hinna eest loobuda. Ei tea mis saama hakkab saab huvitav olema.

              Kommentaar


                On levima hakkanud kuulujutt, et PSG on valmis Neymari Reali müüma kui nad saavad vähemalt 220M ja Casemiro minu arvates see ei ole kindlasti väärt vaadates kui hea mängija on Casemiro olnud, aga mis te arvaksite kui see kuidagigi võimalik oleks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                  On levima hakkanud kuulujutt, et PSG on valmis Neymari Reali müüma kui nad saavad vähemalt 220M ja Casemiro minu arvates see ei ole kindlasti väärt vaadates kui hea mängija on Casemiro olnud, aga mis te arvaksite kui see kuidagigi võimalik oleks?
                  Ei ole vaja diivasi. Casemirost küll ZZ ei loobu. Las läheb tagasi katalooniasse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                    Ei ole vaja diivasi. Casemirost küll ZZ ei loobu. Las läheb tagasi katalooniasse.
                    Ajaloo kordist Makelelet ei soosiks

                    Kommentaar


                      Esimene väljaminek siis kah tehtud. Llorente läks Atletico Madridi. Oleks ju võinud laenule siis kasvõi neist teistest kelle lahkumisest räägitud ( Ceballos, Valverde, Kovacic ) on Llorente mu arust üks parimaid ja lubavamaid talente.
                      Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                      Kommentaar


                        Marca väidab, et Ödegaard on siirdumas Bayern Leverkusen-isse
                        Ausalt kui veel tema ja Ceballos ka maha müüakse siis see on ikka väga ajuvaba mida mehed sel suvel noorte talentidega teevad, okei peaasi, et release-clause pannakse siis väga timm

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                          Marca väidab, et Ödegaard on siirdumas Bayern Leverkusen-isse
                          Ausalt kui veel tema ja Ceballos ka maha müüakse siis see on ikka väga ajuvaba mida mehed sel suvel noorte talentidega teevad, okei peaasi, et release-clause pannakse siis väga timm
                          Release clause kehtib kõigile. Ilmselt pead sa silmas buy back optionit, mis oleks Real Madridi ainuõigus mängija X summa eest tagasi osta.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Jah väga vabandan

                            Kommentaar


                              Ma ei tea, mida ksf! Goakjie Ceballoses näeb. Itaalia U21 vägistamine minu silmis tema väärtust ei tõstnud. Jookseb ringi palju aga enamasti kasutult, vahel isegi oma meestele kahjulikult. Kui meemiväärilised lahendused oleksid BdO peakriteerium, siis oleks Ceballos vähemalt esimese kolme hulgas. Ei saa välistada, et ta suudab oma produktiivsust lähiajal tõsta, kuid praegu ma küll ei näe mõtet teda taga nutta.

                              Llorente pidi Casemiro kuskile Castillasse mängima oma sööduoskuse ja kõige muuga. Reaalsuses võivad tema tehnilised oskused isegi paremad olla, aga liigutuste kiirus ei ole minu hinnangul kaugeltki piisav. Jällegi, arenguruumi on aga ma ütleksin, et Federico Valverde on praegu juba oluliselt parem mängija ning ka tema lagi on palju kõrgemal kui Llorente oma. Mõned sepad tuleb ka minema saata, ma siiski eelistaksin muid sihtkohti (näiteks Inter oli mingi hetk vist huvitatud) kui Atletico.

                              Keskvälja loovus on nullilähedane, James aga parseldatakse kommiraha eest Napolisse ning Ødegaard vist Neverkusenisse (viimane vähemalt mingisuguse tagasiostu variandiga). Kahju, et Zidane keskmisest loovamaid mehi endiselt millekski ei pea. Ehk oodatakse Jamesi müügiga Copa America lõpuni, saab vähemalt raha tema eest rohkem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                Release clause kehtib kõigile. Ilmselt pead sa silmas buy back optionit, mis oleks Real Madridi ainuõigus mängija X summa eest tagasi osta.
                                Ainuõigus, wtf?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X