320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts



    (Varem või hiljem tulevad sammud ka valges särgis)

    Ideaalsest oli asi kaugel aga mulle meeldis see variant hulga rohkem kui 90 minutit tuima pallikõlgutamist. Tsenderdusi peksti palju, kuid ma ei ütleks, et need "suvalised" olid. Bale, Benzema ja Casemiro said üsna mitmel korral korralikult löögile. Kindlasti oleks ägedam, kui väravad tuleksid Modrici 30-meetriste läbisöötude järel aga minu arust olid tsenderdused täna üsna efektiivsed. Meite mehed peksid samuti kaugelt peale aga Modrici löögid maandusid publikus, Casemiro ühe korraliku kauglöögi tõi Barca igavene varuväravavaht ära.

    Erinevalt Benzemast, Bale'ist ja teistest seppadest tuli VJ ja võttis mehi natuke ette ka. Värav oli küll koba, kuid tema söödu pealt teenis Benzema penalti. Benzema passiivsus kastis ja üldiselt madal enesekindlus (sama käib ka Bale'i kohta) võiks just penaltipunktilt saada väikest abi aga millegi pärast lööb Ramos neid. Peale seda esimest väravat tuli väike pingelangus ja võeti asju veidi julgemalt juba. Minu arust on ta välja teeninud võimaluse järgmises mängus alustada, Zidane'i ja J-Lo käe all oleks see kindlasti mõeldamatu, kuid äkki Solari laseb proovida.

    Kommentaar


      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Ma olen äärmiselt kindel, et selle kahenädala jooksul kus peab ametlik treener välja ilmuma, saab olema selleks üks Argentina mees.
      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
      Tegelt ma arvan, et ühel tegelasel on hakanud külm seal kaugel ja kõledas riigis ja igatseb soojust ja hispaania keelt. Selleks ei ole ei keegi muud kui - Mauricio Pochettino
      Kui see mingi trollimisüritus polnud, siis mis universumis peaks Real Pochi keset hooaega kätte saama?
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Raffa siis paneb pillid kotti, hollandlastest üleüldse üks meeldivamaid, nii Reali eest kui ka koondise eest.
        Felix: Oh, bollocks!
        Elmo: Dog's bollocks?
        Felix: No, just plain fucking bollocks!
        Elmo: No dog involved?

        Kommentaar


          Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
          mis universumis peaks Real Pochi keset hooaega kätte saama?
          Hispaania meedia sõnul ei ole RM Pochi hankimiseks "sõrmegi liigutanud"
          Fábio Coentrão
          Hay método en su locura

          Kommentaar


            Hispaania meedia väitel tuuakse Viniciusele ja Rodrygole seltsi Exequiel Palacios. Viimane olla juba praegu kõva naistemees ja üleaisalööja... see vist väga hea enne ei ole.

            Kommentaar


              Kuidas sellele meeskonnale eelmisel korral peaaegu punkte kaotati suudeti? Need tšehhi poisid ei suuda ju absoluutselt kaitsta, punnsilmselt jälgivad ainult palli. Kas selliseid meeskondi on tõesti Meistrite Liigasse vaja? Mõni ime, et Mõnu jaurab alagruppide "põnevuse" üle. Valged särgid mõistlikult pressida ei suuda (umbes teine sööduvariant on tšehhidel pidevalt vaba, kuigi peale minnakse isegi väravavahile), kaitses on pidevalt mehed omadelt kohtadelt puudu aga ikka on 4-0 tablool. Aga noh, ükski õige mäng ei saa mööduda ilma Ramose küünarnukita vastase näos

              Kommentaar


                Nii kui Juvel läheb halvasti läheb Realil hästi. Soliidne võit. Õnnelik mängijate üle.
                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                Kommentaar


                  B koosseis näitas täitsa okeid mängu. Seis oleks muidugi võinud ka 8-0 jääda. Ceballos näitas jälle, et kui talle võimalust anda, kasutab noor täkk seda ikka väga hästi ära. On tunda, et VJ tahab õudsalt palju teha, mis on muidugi kiitus aga liiga palju rahmib ja pudistab, poiss vajab veel aega, et harjuda euroopa vutiga, kuid potentsiaal on ulmeline. Pühapäev tuleb teha üks väga ebamugav mäng Celtaga, kellega pole kunagi olnud kerge. Jään positiivseks ja olen endiselt kindel, et selles pasast me tuleme step by step välja.

                  Hala Madrid!

                  Kommentaar


                    ei saa kurta tõesti, Celta mäng peaks esimene tõsisem proovikivi olema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                      Pühapäev tuleb teha üks väga ebamugav mäng Celtaga, kellega pole kunagi olnud kerge. Jään positiivseks ja olen endiselt kindel, et selles pasast me tuleme step by step välja.

                      Hala Madrid!
                      Viimase 5 liigamänguga on taotud Celta Vigole 21 väravat ja nemad on löönud 5. Viimane võit oli lausa 6:0. Defineeri, siis milline see ,,kerge,, vastane peaks olema?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                        Viimase 5 liigamänguga on taotud Celta Vigole 21 väravat ja nemad on löönud 5. Viimane võit oli lausa 6:0. Defineeri, siis milline see ,,kerge,, vastane peaks olema?
                        Sa vaatad seda teistmoodi ma kaldun arvama. Ma vaatan pigem seda niiviisi, et Solari juhendamisel esimene nö kõrgema tasemega meeskond vastas ( et noh, alati tabeliseis ei viita alati sitale meeskonnale)

                        Kommentaar


                          Ehk täna õnnestub Barca libastumisest (tahaks loota küll, et siit seisust enam tagasi ei tulda) vahelduseks ka kasu lõigata. Samas ega Balaidos väga meeldiv koht ei ole, viimasest kuuest mängust vaid kolm võitu.

                          Kommentaar


                            Justkui mängiks Atletico vastu täna. Jääb arusaamatuks, kuidas Maxi Gomez isegi kaarti ei saanud Casemiro vigastamise eest, üks umbes sama rõve viga tehti ka Bale'i vastu, kelle jalg jäi vist siiski terveks. Undiano Mallenco võib koos nende helesiniste piidritega end põlema panna.

                            Kroos võiks ju sisuliselt tühjale väravale pihta saada... meeste reaktsioon ütleb kõik.

                            Kommentaar


                              3 sunnitud vahetust ja 3 ülitähtsat punkti Balaidoselt. Positiivne oli meeskonna enesekindlus mängus. Isegi kui oldi mingi hetk 10 minutit nagu peata kanad siis suudeti kiiresti võtta kokku ennast ja suruda oma tahtmised Celtale peale. Benza tegi üle ootuste tõsiselt hea mängu, töötas iga olukorra lõpuni tegi piisavalt musta tööd ja tasuks värav. Ceballosesse on mul alati olnud usku, ilmselt meeskonna kõige näljasem tegelane. Ramose munandid on ilmselt tinast, teistmängu järjest panna Panenka penalt nõuab ikka korralikult mune, kiitus. Tööd on veel palju teha, aga ta tuleb, tuleb.

                              Kommentaar


                                Solari väärib jäämist. Noored kutid on väga tublid olnud. Meeldiv näha, et ei leiutata, vaid antaksegi lihtsalt noortele võimalusi kohad täita.
                                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                                Algselt postitas taku*
                                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X