320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Real Madrid\'

    Originally posted by Robinho



    Aga tundub, et Raul siiski jääb Reali nagu seda arvata oligi, sest tema agent ütles, et Raul jääb Real Madridi veel 10-ks aastaks.
    Nagu ka Beckham pidi ManU\'sse jääma?

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Real Madrid\'

      The Sun kirjutab : David Beckham could be playing alongside Michael Owen in Spain next summer following Real Madrid\'s amazing bust-up with Raul. Real president Florentino Perez has made Liverpool striker Owen a £30million target. Raul is understood to have threatened to quit the club on Sunday night during the blazing row which cost coach Vicente Del Bosque and captain Fernando Hierro their jobs. And Perez told the Spain hitman: \"If you want to leave then you can go tomorrow if a club pays even half your get-out clause - and I\'ll just go and replace you with Michael Owen.\" Owen, 23, featured on a shortlist drawn up by Perez before he opted to sign Beckham from Manchester United for £25m. Thierry Henry was also in the frame.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Real Madrid\'

        kantonaa, saa ükskord aru, et kollane press väänab iga sõna, mida öeldakse. Perez pole eladeski neid sõnu öelnud, mis sinu poolt esitatud tekstis esinevad.
        Piltlikult öeldes lüüakse Perezil pea maha, kui Raul lahkub.
        Aitab nüüd sellest jutust.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Real Madrid\'

          rauli müük ei olex tõesti tark tegu ja ma kahtlen et keegi teda müüki panema hakkab
          (olen kuulnud spekulatsioone tema hinna üle...summad on suured ja eximisvõimaluse tõttu neist ei räägi

          ehk olexki tark sel teemal jutt katkestada ja uus teema välja võluda..

          Magava kauboi suhu viski ei jookse.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Real Madrid\'

            Üks asi, mis mulle Quieroze juures isegi natuke meeldib on see, et ta räägib pressiga kõvasti rohkem, kui Vdb. Nimelt ütles meie peatreener, et ta hindab Jose Gutit kõrgelt ning ei taha, et ta lahkuks. Hea, et me samamoodi mõtleme, Carlos.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Real Madrid\'

              In your face Manyoo!
              Tundub, et Ronaldindo jääb veel aastaks PSG-sse. Perez plekiks mingi osa Väikse Ronnie eest ära ja järgmine suvi liituks ta El Realiga. Sarnane diil on Perezil sõlmitud ka Real Sociedadiga, kust tuleb järgmine suvi Xabi Alonso.
              Ma olin kogu aeg täiesti kindel, et Perez ei lase Ronaldinhol ManU-sse minna ja tundub, et mul oli õigus...vist.
              Aga kantonaa ära nuta, Bellion on ka tore mängija.:P

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                Huinjaa ma ütlen ronny läheb manusse ja kõik!!
                Why is there more Manchester United supporters than Manchester City?
                When you were a kid, your mum always said \\"... and keep away from that Maine Road!\\"


                Koss on lahe

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Real Madrid\'

                  nonii...kogu selle Chelsea-ära-ostu-värgiga oleme vist ära unustand selle,et täna esitleti beckhami real madridi mängijana ning numbri-saaga on ka lõpule jõudnud: david beckham hakkab kandma särki nr 23

                  edit:siiski polnud mina esimene,kes becksi numberst juutu tegi,epic jõudis manu teemas minust ette aga manu teemast rääkides.....sinna on läinud kahtlaselt palju real madridi puudutavat saasta,ka minu poolt,et lisaks minule,epic ja robinho,hoidkem need 2 teemat eraldi
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Real Madrid\'

                    Originally posted by H.M Murdock


                    nonii...kogu selle Chelsea-ära-ostu-värgiga oleme vist ära unustand selle,et täna esitleti beckhami real madridi mängijana ning numbri-saaga on ka lõpule jõudnud: david beckham hakkab kandma särki nr 23

                    edit:siiski polnud mina esimene,kes becksi numberst juutu tegi,epic jõudis manu teemas minust ette aga manu teemast rääkides.....sinna on läinud kahtlaselt palju real madridi puudutavat saasta,ka minu poolt,et lisaks minule,epic ja robinho,hoidkem need 2 teemat eraldi
                    Kui Real Madrid sinu arvates saast on, siis miks kuradi pärast sa siin kirjutad kogu aeg?

                    Beckham on nüüd kahjuks ametlikult Real Madridi ridades. Tema on häppi, Perez on häppi, tõelised fännid ja toetajad (siinkohal ei mõtle asiaate) on aga väga õnnetud. Aga mis tehtud, see tehtud. Eks augustis näeb, kas ta mängutase on Gutist kõrgem.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Real Madrid\'

                      Originally posted by Robinho]



                      Beckham on nüüd kahjuks ametlikult Real Madridi ridades. Tema on häppi, Perez on häppi, tõelised fännid ja toetajad (siinkohal ei mõtle asiaate) on aga väga õnnetud. Aga mis tehtud, see tehtud. Eks augustis näeb, kas ta mängutase on Gutist kõrgem.
                      Mida sa nüüd räägid,et tõelised fännid on õnnetud??Ma nägin telekast küll midagi muud,kus becki oli väljakul ja fänne oli niipalju väiksel tribüünil,et see oli ülerahvastatud...Sina võid õnnetu olla,ega see siis tähenda,et kõik teised ka nüüd õnnetud on ja pealegi miks peaksid õnnetud olema? :S See jääb ikka arusaamatuks...hea kui enda meeskonda saadakse selline \"maskott\" kui becki,mis tõi juba mõne tunniga kopsaka summa reklaami eest.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Real Madrid\'

                        Originally posted by Ramm


                        Originally posted by Robinho]



                        Beckham on nüüd kahjuks ametlikult Real Madridi ridades. Tema on häppi, Perez on häppi, tõelised fännid ja toetajad (siinkohal ei mõtle asiaate) on aga väga õnnetud. Aga mis tehtud, see tehtud. Eks augustis näeb, kas ta mängutase on Gutist kõrgem.
                        Mida sa nüüd räägid,et tõelised fännid on õnnetud??Ma nägin telekast küll midagi muud,kus becki oli väljakul ja fänne oli niipalju väiksel tribüünil,et see oli ülerahvastatud...Sina võid õnnetu olla,ega see siis tähenda,et kõik teised ka nüüd õnnetud on ja pealegi miks peaksid õnnetud olema? :S See jääb ikka arusaamatuks...hea kui enda meeskonda saadakse selline \"maskott\" kui becki,mis tõi juba mõne tunniga kopsaka summa reklaami eest.
                        Kas inimesed enam muule ei mõtlegi, kui rahale? Ma saan aru küll, et Becks toob hiiglama palju raha sisse, kuid mänguliselt ei too ta selle raha eest midagi. Kumb on Sinu jaoks tähtsam? Minu jaoks on mänguline pool kõvasti tähtsam.
                        Loomulikult on paljud fännid õnnelikud Becksi üle, samapalju on ka neid, kes oleksid selle raha eest pigem kaitsjaid ostnud.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Real Madrid\'

                          Kahjuks/õnneks on sport muutumas äripoliitikaks,kus liiguvad hiigelsummad ja seal ei vaadata milline mängija ta on,peaasi,et toob tulu

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Real Madrid\'

                            Originally posted by Ramm


                            Originally posted by Robinho]



                            Beckham on nüüd kahjuks ametlikult Real Madridi ridades. Tema on häppi, Perez on häppi, tõelised fännid ja toetajad (siinkohal ei mõtle asiaate) on aga väga õnnetud. Aga mis tehtud, see tehtud. Eks augustis näeb, kas ta mängutase on Gutist kõrgem.
                            Mida sa nüüd räägid,et tõelised fännid on õnnetud??Ma nägin telekast küll midagi muud,kus becki oli väljakul ja fänne oli niipalju väiksel tribüünil,et see oli ülerahvastatud...Sina võid õnnetu olla,ega see siis tähenda,et kõik teised ka nüüd õnnetud on ja pealegi miks peaksid õnnetud olema? :S See jääb ikka arusaamatuks...hea kui enda meeskonda saadakse selline \"maskott\" kui becki,mis tõi juba mõne tunniga kopsaka summa reklaami eest.
                            Pakun, et enamus nendest \"fännidest\" olid puberteedieas noored näitsikud, kes tulid oma ilupulgast iidolit imetlema ja pisaraid valama.

                            Aeg näitab, kuidas Beckit fännid vastu võtma hakkavad...usun, et probleeme ei tule.
                            Seda ma just öelda tahtsingi!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Real Madrid\'

                              Originally posted by T6ll
                              Aeg näitab, kuidas Beckit fännid vastu võtma hakkavad...usun, et probleeme ei tule.
                              Kui ta kohe esimesest mängust alates mängib hästi, siis vilekoori ei tule. Fännid staadionil on väga nõudlikud.

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Real Madrid\'

                                Originally posted by Robinho



                                Kui Real Madrid sinu arvates saast on, siis miks kuradi pärast sa siin kirjutad kogu aeg?


                                ma ei öelnud et real saast on,vaid see jutt mis manu teemas real\'ist on,on saast...jasna?
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X