320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Real Madrid

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
    Kuidas Modrici aeg läbi on, ta on ju maailma parim?
    ilmselgelt isegi mina tunnistan, et tegelikult pole. Reaalselt eelmise aasta soorituste põhjal pidanuks olema

    1) Ronaldo (UCL, edukas hooaeg UCLis lüües kõik tugevad kodu, väravad liigas, väravad Portugali eest ja suurepärane mäng MMil Hispaania vastu)
    2) Messi (liiga ja CDR, imeline töö väljakul ja hispaania edukam väravakütt)
    3) Modric (MM 2. koht, hea esitus MMil, UCL ja tõesti üks parimaid keskväljal 2017/18 hooajal)
    4) Griezmann (MM + väravad Atletico eest)
    5) Salah (Suurepärane esitus UCLis ja finaalipääs ning löödud väravad liigas)
    6) Varane (MM, UCL, hea kaitsetöö)

    okei tegelt selle loogika järgi siiski vääris modric..
    Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

    Kommentaar


      62 - Real Madrid are LaLiga team to concede the most goals in all competitions this season, 62. Alarming.
      Messi...The never ending legend!

      Kommentaar


        SITTT. NING väga masendav poolaeg Navas kindlasti keeras hetkel korralikult paska.

        Kommentaar


          Peale vahetusi oli liiklus üsna ühesuunaline ja saadi see võit ikka kätte. Üks Benzema värav jäi lugemata vahest ehk väiksemagi suluseisu tõttu, kui viimases Madridi derbis Morata oma oli. Paar väga head võimalust jättis ta ka löömata aga kindlasti parim mees platsil, üsna läbiv teema sel hooajal. Üksteise mõistmine väljakul oli esimesel poolajal kohutav, vist mingil 15 korral anti kolmemeetrine sööt viis meetrit mööda.

          Omale löödud värava olukorras käitusid esmalt Modric ja seejärel Reguilon üsna vastutustundetult. Marcelo oleks fännidelt sellise asja peale vist üheotsapileti külmale maale saanud. Navas lasi Courtois'le omaselt end natuke liiga lihtsalt perseli aga ikka juhtub. Asensio jättis päris hea, Lucas Vazquez vasakul eriti hea mulje. Reguilon oli vist natuke ülehäälestatud, mitmel korral jooksis oma mehele sisse. Kindlasti oli meeldiv näha, et Zidane suutis vahetustega mängu enda kasuks muuta, Solari ajal olid vahetused vesi enamasti vastaste veskile.

          Kommentaar


            Vasquez oli jah üllatavalt hea kuigi ta 2-3 esimese sööduga tekkis küsimus mida ta üritas, aga muidu oli päris hea jah.

            Kommentaar


              benzema
              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

              Kommentaar


                Real Madrid come together for dinner - like last time Gareth Bale didn't attend it, unlike last time Karim Benzema, Keylor Navas also didn't attend the dinner

                Aprill ehk 7 mängu jäänud. Turu ootused?

                Meedias räägitakse, et kõik liituvad Realiga (DeLight, Pjanic, Hazard, Mbpappe, Neymar, Milinkovic Savic, Pogba, Sane, DeGea jne jne)

                Reaalsus? väravasse ja kaitsesse ilmselt ei tule kedagi, keskväljale ei usu ka aga veidike imelik, et Zizou ja meedia suvalisel hetkel Pogbast rääkima hakkas, ise teda nagu väga ette ei kujutaks Realis aga mine tea, ründesse ei usu, et kedagi sellest nimekirjast väga tuuakse, väga palju räägitakse Hazardist (nagu juba 3-4 hooaega). Minu arvates Hazard ei sobi Reali ja põhjuseks see, et meil juba Vinicius ja Asensio olemas ning Hazard juba kena vana, mingit galaticot temast ei saaks ja iseloomult eeldan, et hooaeg/kaks mängiks edukalt nagu Bale aga siis langeks ära (ilmselgelt suure summa eest ei tasu see ost ära). Bale imo lahkumas, kõigerohkem sellest nimekirjast sooviks hoopis Bale asemele Mbappet.

                James viimaste juttude põhjal? "Eks näis mis Bayern ja Real kokkuleppele saavad"
                Kovacici kohalt ainult seda, et Sarri tahab, et ta jääks.

                me muidugi teame, et kõige magusamad ja reaalsed muutused turul on need mida tegelikult meedia ette ei tea (Ronaldo, Özil, Di Maria lahkumine) niisiis võib juhtuda, et lahkub keegi keda me isegi ei oskaks arvata ja siinkohal ennustan kedagi keskväljalt (Modric, Kroos)

                Olles kõigega rahul väljaarvatud turul toimuv ja mängijatega käitumine siis ei tea iial mida hooaja lõpp ennast toob. Kõige valusam on siiani meeles Di Maria lahkumine, jätkuvalt ei saa sellest aru, mees kes oli meistriteliiga ja cdri finaali parim müüdi maha ja mänguaega sai ebaõnnestunud Bale ja muidugi Casillase ja Özili lahkumine.

                Kusjuures, tuletan meelde mis Perez ütles, neil uus ja teine taktika ning eelistavad nüüd ainult noori. unustage hazard kohe heaga.
                Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                Kommentaar


                  Muidu jutt üliõige ja tajud, aga sa mainisid, et meedia on maininud mitmeid nimesid ja siis sa tõid välja Sane nime ja minu arvates temast pole kohe üldse juttu olnud äkki sa mõtlesid Sadio Mane`d ja see mulle meeldiks rohkem kui Hazardi üleminek, kuid iseasi see kas Perez julgeb näidata, et tal on munasi ja riskida 120M-ga. See oleks tegelikult päris hea, sest taset kuttil on ja saaks 2-3 hooaega tipptasemel mängida ja ma oleks üpris kindel, et siis oleks Asensio ja veel rohkem kuttid nagu nt Vinicius ja Rodrygo Goes maailma parimate hulgas.
                  Arvatavasti on siiski kas Kroos või Modric lahkumas, ise tahaksin näha kas Milinkovic-Savic või Pogba`t. Also ma ei tea palju te siin hype`te potentsiaalseid noormängijaid hypete, aga jutte on liikunud, et Real ostab järgmise Brasiilia imelapse ( Reiner Jesus) 60M eest, ise ka ei kujutaks ette seda väga, aga kas keegi üldse kujutas ette, et Real oleks ostnud 45M eest Viniciuse ja Rodrygo ilmselt mitte ja kuna Perez ise lubas noortesse mängijatesse panustada siis võib läbi minna ja eile oli Reali agendid Euroopa liiga mängul Eintracht Frankfurt- Benfica ning jälgiti seal kahte mängumeest Jovic kes lõi eile 1 värava ja kelle Real saaks osta ta 55M eest väidetavalt on juba ta agendiga ka kohtutud kes esindab ka Kalidou Koulibaly`d ning Benfica imelast Joao Felixit kes vapustas eile maailma lõi hat-tricki ja on nüüdsest kõige noorem hat-tricki löönud mees Euroopa liigas tema väärtus on, aga krõbedam 120M, aga imo its worth it. Lisaks väravavahtidest rääkides on spekuleeritud, et järgmine hooaeg on Lunin kindel teine väravavaht ja müüakse kas Courtois või Navas maha, ise kaldun arvama, et Navas sest Real ei ole lähiminevikus austanud klubi legende ja on rahaks tehtud need mehed nt Raul, Casillas, Pepe ja Ronaldo.
                  Head päeva ja HALA MADRID

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Goakjie Vaata postitust
                    Muidu jutt üliõige ja tajud, aga sa mainisid, et meedia on maininud mitmeid nimesid ja siis sa tõid välja Sane nime ja minu arvates temast pole kohe üldse juttu olnud äkki sa mõtlesid Sadio Mane`d ja see mulle meeldiks rohkem kui Hazardi üleminek, kuid iseasi see kas Perez julgeb näidata, et tal on munasi ja riskida 120M-ga. See oleks tegelikult päris hea, sest taset kuttil on ja saaks 2-3 hooaega tipptasemel mängida ja ma oleks üpris kindel, et siis oleks Asensio ja veel rohkem kuttid nagu nt Vinicius ja Rodrygo Goes maailma parimate hulgas.
                    Arvatavasti on siiski kas Kroos või Modric lahkumas, ise tahaksin näha kas Milinkovic-Savic või Pogba`t. Also ma ei tea palju te siin hype`te potentsiaalseid noormängijaid hypete, aga jutte on liikunud, et Real ostab järgmise Brasiilia imelapse ( Reiner Jesus) 60M eest, ise ka ei kujutaks ette seda väga, aga kas keegi üldse kujutas ette, et Real oleks ostnud 45M eest Viniciuse ja Rodrygo ilmselt mitte ja kuna Perez ise lubas noortesse mängijatesse panustada siis võib läbi minna ja eile oli Reali agendid Euroopa liiga mängul Eintracht Frankfurt- Benfica ning jälgiti seal kahte mängumeest Jovic kes lõi eile 1 värava ja kelle Real saaks osta ta 55M eest väidetavalt on juba ta agendiga ka kohtutud kes esindab ka Kalidou Koulibaly`d ning Benfica imelast Joao Felixit kes vapustas eile maailma lõi hat-tricki ja on nüüdsest kõige noorem hat-tricki löönud mees Euroopa liigas tema väärtus on, aga krõbedam 120M, aga imo its worth it. Lisaks väravavahtidest rääkides on spekuleeritud, et järgmine hooaeg on Lunin kindel teine väravavaht ja müüakse kas Courtois või Navas maha, ise kaldun arvama, et Navas sest Real ei ole lähiminevikus austanud klubi legende ja on rahaks tehtud need mehed nt Raul, Casillas, Pepe ja Ronaldo.
                    Head päeva ja HALA MADRID
                    Sõbrakene, kus sa varem olid? Teadjad inimesed on alati tere tulnud siia meie alateemasse. Ma üldpildis olen nõus. Ka mulle meeldib, et Perez on meelt muutnud ja suuname oma energia noortele. Ma sooviks kõige rohkem Asensio uut avanemist, ma sooviks Brahimi tegusi rohkem näha. Ma sooviks, et VJ saaks oma rünnakute lõpetamistega hakkama paremini. Tõele au andes, Lunini mängu Leganesi eest ma olen paar korda näinud. Mu meelest on veel natukene toores, las küpseb aastakese veel, et teha veel järeldusi tema ostmise puhul. Ühes ma olen kindel, tulevik on meil helge, põdemiseks ma ei näe üldse põhjuks, olenemata, et see aasta on meil null aasta, on põhjust olla positiivne tulevikus.
                    HALA MADRID!

                    Kommentaar


                      Selle Lunini Leganesi saatimisega ma olen pettunud, kutt on saanud see hooaeg ainult 5 korda platsile võimalik, et Realis oleks isegi rohkem saanud, loodetavasti järgmine hooaeg saadetakse tiimi kus ikkagi saab iga nädalaselt mänguaega. Brahimi ja Asensio teemaga olen nõus.
                      Lisaks loodan, et Perez ei mõtle ainult raha peale ja ikkagi ei müü Valverde`t Napolile lisaks Dani Ceballosel on ka väga suur potentsiaal tõusta maailma tippu peab lihtsalt mänguaega saama.
                      Also kui kedagi huvitab Reali laenu poisi Rodrygo Goes`i "Volley" kes suvel Brasiiliast Reali tuleb siis nautige: https://en.as.com/en/2019/04/12/vide...tml?autoplay=1

                      Kommentaar


                        Viimane Comunicado official teatas, et Santiago Bernabeu renoveerimine on allkirjastatud, millest võib eeldada kõikide lubade ja laenude saamist. Ühtlasi on välja toodud, et uuendused lähevad maksma 575 miljonit, mis makstakse tagasi 2,5% intressiga perioodil 2023-2049. Renoveerimine algab tänavu ning kestab mitu hooaega, peamiselt suvel. Märkimisväärne on uue bernabeu suurejooneline planeering ning prognoositav tulu ja edulugu. Saame näha.







                        Fábio Coentrão
                        Hay método en su locura

                        Kommentaar


                          jah mõtlesin Mane mitte Sane.. trükiviga.

                          Real soovitas Bale'l uut töökohta otsida.

                          Homseks mänguks Kroos puudub (haige), Courtois jätkuvalt vigastatud. Ramos vigastatud. Carvajal naaseb, Mariano puudub koosseisust (?)
                          Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                          Kommentaar


                            Tuleb ründav mäng, iseenesest üle ühe värava vastased ei tohiks lüüa.

                            Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                            Kommentaar


                              Leganes 1:1 Real Madrid

                              Nii nagu ka tribüünidel ja Madriidis on ka siin fännide kaotust näha (vaikseks tõmmanud)

                              Olen suur Asensio fänn aga ehh... hakkan juba vaikselt neid sõnu tagasi võtma mis kunagi Vinicuse suunas ütlesin ja, et Asensio vääriks rohkem mänguaega. Asensio pigem see vahetuse imemees. Täna ja varasemad mängud kinda 0. Vazques teisalt ei saanud paljude asjadega hakkama aga oli kiire ja näitas võimu väljakul ning üritas rünnakus panusta kui Asensio pole neist miskitki teinud. Ehk laenule või müüki??

                              Benz on võtnud selle hooaja täielik enda õlale. Või teeb hoopis enda viimseid pingutusi Reali särgis ja tahab päästa enda au ning siis lahkuda nagu tegi Zizou?

                              Mängupilt? Selle hooaja mõistes OK, meenutades aegu kui Cristiano oli meeskonnas oli aga ilmselt latt kõrgemal ja see oleks häbiväärne olnud.

                              mis leganesi keskmine vanus on? Kas mulle tundub või nii see ongi, et Real on mänginud kõikide meeskondadega kaasaarvatud Barcelonaga kellel on koosseisus vanemad härrad hästi aga noorte vastu pannakse julmalt faili. Olgugi, et meil ka üsna noor koosseis tihti platsil ja papa perezi uus taktika turul juba mõningad hooajad olnud.
                              Real Madrid is currently 100% best club in the world. No doubt

                              Kommentaar


                                asensio tulnuks aasta tagasi kuskile chelseasse müüa hea raha eest. kui benzema on meeskonna parim mängija siis see räägib palju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X